Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy egyszerűen nincs hol ismerkednie ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 14:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
72%
Mostanában a redditen írnak rám pasik. Tök jó
2023. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
100%

#33 Persze hogy van. 🙂

Meg tudnád mondani, hogy írják a telefonszámod?

2023. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
95%

11-es "alig megyek valahova. Ha mégis havonta kéthavonta a barátaimmal, akkor este egy kis kocsmáros lazulás van, ott úgysem ismerkednék."

Miért nem? Ezt így eleve eldöntötted? Ahol te vagy, ott lehetnek rokon lelkű emberek.

2023. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
96%

18 - "az utca meg közlekedési járművek ez felejtős és csoda ha millióból 1 embernek összejön.

A társkeresőkre meg jobb ha fel sem mész ha nem vagy elég jóképű."


Lehet, hogy nem fogsz hinni nekem, de szerintem épp amiket említettél, azokat kéne próbálnod. - utca, járművek, társkeresők - +boltok, és minden hely, ahol megfordulsz.

2023. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
96%

19 - "nincs annyi, hogy a hiányosságaim kompenzálni tudjam."

Ne arra kocentrálj, amid nincs, hanem arra, amid van, és használd jól, amid van.

2023. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
97%

28 - "lenyelem mert mit tehetnék."

Miért jobb neked a rosszal, mint a rossz nélkül?

Ugyanennyi erő és időbefektetéssel mással jó is lehetne.

2023. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
72%

23 - "van olyan hét mikor a szabadnapom hét elején, vagy hét közepén van és hétvégén melózok, ez sok nőnek nem hiszem, hogy jó opció lenne"

Kifogás. Törődj azzal, ami neked megfelelő lenne.

Egyébként állítom, hogy nők is vannak, akik időnként nem dolgoznak hétköznapokon.

2023. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
93%

23 évesen nőként én is így éreztem. Az egyetemen jártam valakivel, akivel pont a végzés évében sikerült szakítanom. Hazaköltöztem, a baráti köröm már rég szétszéledt, elkezdtem dolgozni, a munkahelyemen senki potenciális partner. Amúgy sem jó munkahelyen ismerkedni, ha nem jön össze, nem akarnék munkahelyet váltani.

Előtte ismerkedtem néha bulikban, de őszintén azért oda nem az értelmiségi réteg jár. A legtöbb fiú azt gondolja, hogy a lányok azért járnak oda, hogy ismeretlen, matarészeg vadidegenekkel egyéjszakás kapcsolatot létesítsenek.

Amúgy engem még az uszodában szoktak folyamatosan leszólítani fiúk, ott volt is olyan, aki tetszett.

Egyébként meg maradt a társkereső. Tudom, hogy elég életidegen, de sok ismerősömnek bejött. Én is ott ismertem meg a párom.

2023. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
100%
42 🌷
2023. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
100%
49 🌹
2023. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!