Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy egyszerűen nincs hol ismerkednie ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 14:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
90%
27 vagyok, esélytelen a környéken. Munkahelyem helyben, alig megyek valahova. Ha mégis havonta kéthavonta a barátaimmal, akkor este egy kis kocsmáros lazulás van, ott úgysem ismerkednék. 0 esély.
2023. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
89%

#10


Te valami isten hátamögötti sötét 100 fős faluban élsz?

2023. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
26%

Nem faluban.

Meg akikrol.irtam mindenhol vannak munkahelyi kollegak buszsofőtlr taxisok szerelők rovarittok kemenyseprők nagy ritkan ferfi eladók pizzakiszállítók szomszedok.


Ezekrol irtam akikkel találkozom.

2023. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
30%

Hányinger az összes.

A pizzasfiu lenne csak esélyes az js csak azert kkzarásos alapon mert más nincs de őt meg a borravalo érdekli a nőt me nem veszi észre se🤣

2023. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
81%
Már Tinderre se merek felmenni, mert minden ismerōs fentvan.
2023. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
25%

#15 Már megint én.

Eddig mágiákkal elég gyorsan összejöttek kapcsolatok (boszi vagyok), de nem voltak egészségesek. Aki szerelmi mágiához nyúl, az mentálisan beteg párt vonzz be. Sajnos csak ez az opcióm lesz megint, mert megöl a magány

2023. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
86%

Akik nem járnak sehová vagy csak ritkán,esetleg nem járnak új helyekre azoknál sajnos ez elő szokott fordulni.

Az élet már csak ilyen, de ha akar az ember akár tud is ezen változtatni.

2023. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az utóbbi 9 évben vált ez problémássá, azaz inkább még jobban mert előtte sem volt könnyű.


Barátok szétszéledtek, messzire költöztek, van ahol gyerek is lett, lényeg, hogy a baráti társaságnak vagy szórakozásnak lőttek....


Járok edzőterembe heti 2x, és dolgozni.


A munkahelyemen, idősebb nők vannak, vagy elváltak gyerekkel.


Ilyen marhaság mint az utca meg közlekedési járművek ez felejtős és csoda ha millióból 1 embernek összejön.


A társkeresőkre meg jobb ha fel sem mész ha nem vagy elég jóképű.

2023. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
84%

Nincs nagyon lehetőség rá ezt aláírom. Mondjuk nálam nem is a hely az elsődleges probléma, hanem hogy ocsmány vagyok, 30 évesen úgy nézek ki, mintha 45 lennék.

Nyilván a fiatlabb csajokat ezért nem érdeklem, a korosztályom meg nem nagyon található meg itt a környéken. Aki itt van az mind családos, kisgyerekes anyuka már, vagy esetleg komoly kapcsolatban van és nem nagyon mászkál ki sehova.

Munkahelyemen sok a nő, de többsége öreg, rusnya, banya vagy ez a tipikus fogatlan, dagadt, cigány/ proli (de tényleg). Az irodisták közül van sok jó nő, közülük páran még korosztályomhoz is tartoznak, de ők meg a "családos, kisgyerekes anyuka" kategóriát erősítik. Vagy túl idősek hozzám (40+).

Szórakozóhelyekre szokta mjárni, de mindenhol az ilyen 17-23 éves korosztály van jelen, akik abszolút nem tekintenek még csak potenciális jelöltnek sem. A korukbeli fiatal srácok amúgy is a "föld alá döngölnek" megjelenés terén, ezzel nem tudok versenyezni. Miért is választana bármelyik csaj engem, ha választhat egy akár csak minden téren tök átlagos srácot is? Egy ilyen tök átlagos gyerek is simán lepipál mindenben, külsőre, anyagi helyzetre és szociális készségekre is.

Nekem se jó szövegem, se jó megjelenésem, se pénzem nincs annyi, hogy a hiányosságaim kompenzálni tudjam.

Szóval szopás az élet. De ez van, ezzel kell élni.

2023. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
81%

Több, mint 10 éve táncolok, de onnan nem tetszik senki.

Az egyetemen voltam mentor, egyik legjobb élményem volt (na ott megismertem sok embert) önkéntességet, vagy valami hasonlót tudnám ajánlani nektek is

2023. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!