Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire kegyetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire kegyetlenek egyes nők olyan férfiakkal, akik magányosak és emellé még kritikát is fogalmaznak meg feléjük?

Figyelt kérdés

Ha nem jó külsejű az ember és még fel is hívja a figyelmet, hogy a szabad választás világában mennyi felszínes és diszfunkcionális kapcsolat van, akkor olyan stílusra váltanak át egyesek, mintha a halálba akarnák kergetni az ilyen férfiakat.

Itt az oldalon sem lehet segítséget kérni, mert ha a fent említett dolgokból le mer írni a férfi valamit, akkor ilyenekre számíthat:

- Édesanyja szidása

- Mindenféle elemezgetés, hogy szívesen nézné ahogy felvágja az ereit és elvérzik

- Ha szexre kerülne a sor akkor szétrúgná a férfit

Stb.

Adott egy szerencsétlen férfi, akin az még oké hogy nem segítenek (bár szerintem ez sem oké), de mi motiválja őket és mire fel van akkora gyűlöletük, hogy még össze is vernék esetleg néznék a haláltusáját adott esetben?



2023. szept. 10. 11:38
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
77%
Nektek egyébként nem mindegy, hogy ki mit csinál? :D
2023. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
89%

Én csak nevetni ültem ide és nézni a nő utáló incelek és normális nők újabb csatáját. Popcorn bekészítve


🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿

2023. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
77%

40

Max a jó édes anyukád a “mellédumás”

Nem tagadom, hogy kizárólag jó pasik jöhettek szóba, és azt sem, hogy soha , semmilyen körülmények nem kellene túlsúlyos pasi, akkor sem, ha csak kicsit kövér. Nem érdekel, hogy ki sértődik meg ezen.

A vetítő mellébeszélő te vagy. Te képzelt elvárásnak 185 centihez 65-70 kilót adtál meg. A párom 3 centivel magasabb és 14 kilóval több a megadottnál, szóval nem stimmel rá az általad leírt arány, alkat. 10 kiló mínusszal is csontváz lenne.


Keresetről: Nem keres 600-800 ezer Ft-ot. Mindketten 500 ezret keresünk, és közösen teljesen jól megélünk belőle.

2023. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
80%

Basszus, mintha időhurokba kerültem volna. Tegnap ugyanez ment, amíg nem törölték a nyomorult kérdező még nyomorultabb kérdését. Szerintem vannak előre megírt szösszenetei és alkalomadtán csak bemásolgatja őket.

Kérdező, te olyan szinten vagy beteg, annyira fals az egész világképed és benne önmagad, hogy nem is írok már semmit. Egyszerűen nincs értelme.

45F

2023. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
14%

Hú bzmeg, végigolvasgatva a válaszokat, van itt normális ember, mindenféle komoly sérelem nélkül, egészséges lélekkel?

Esküszöm egy-két embernek itt komolyan egy OPNI szerű intézményben lenne sürgősen a helye.

2023. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek; mennyire kell betegnek lenni ahhoz, hogy ismeretlenül és kéretlenül beleszólj valaki életébe és utána azt követelni a másiktól, hogy szánjon időt és figyelmet rád. Mi a fene, de most őszintén?
2023. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
11%
Büdös nagy butaságot mond a 65kilo fetises csávó, ma már 185 centis férfiként maximum 45kg lehetsz, szalkasan izmos Chad ferfimodell. Mindenki tudja hogy ez az egyetlen igazság
2023. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
88%

"Ha szexre kerülne a sor akkor szétrúgná a férfit"

Wat?

- ha szabad akaratomból szexelek egy férfival, mi a fszért akarnám szétrúgni?

- ha nem szabada akaratomból, akkor az nem szex, hanem erőszak és természetes, hogy szét akarnám rúgni.

Melyik forgatókönyvre gondolt a szerző, vagy ezmiez?

2023. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
71%

Nekem bírálhatod a kapcsolatom.


22 éves vékony nő vagyok.

Hajrá, várom az érvelést privátban.

2023. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
65%
🤣 Én is hozok mar egy popcornt. Milyen valós belső értékei?🤣🤣🤣 Nektek olyan nincs. Ezt minden nap bizonyítjátok itt az oldalon. A sportosan vékonynak meg miért ne lehetnének belső értékei, hülye gyerek?
2023. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!