Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire kegyetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire kegyetlenek egyes nők olyan férfiakkal, akik magányosak és emellé még kritikát is fogalmaznak meg feléjük?

Figyelt kérdés

Ha nem jó külsejű az ember és még fel is hívja a figyelmet, hogy a szabad választás világában mennyi felszínes és diszfunkcionális kapcsolat van, akkor olyan stílusra váltanak át egyesek, mintha a halálba akarnák kergetni az ilyen férfiakat.

Itt az oldalon sem lehet segítséget kérni, mert ha a fent említett dolgokból le mer írni a férfi valamit, akkor ilyenekre számíthat:

- Édesanyja szidása

- Mindenféle elemezgetés, hogy szívesen nézné ahogy felvágja az ereit és elvérzik

- Ha szexre kerülne a sor akkor szétrúgná a férfit

Stb.

Adott egy szerencsétlen férfi, akin az még oké hogy nem segítenek (bár szerintem ez sem oké), de mi motiválja őket és mire fel van akkora gyűlöletük, hogy még össze is vernék esetleg néznék a haláltusáját adott esetben?



2023. szept. 10. 11:38
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
79%

30

Oke, csak akkor majd a 150 kgos c.gany nő is elfogja biralni!



Nwm jott privi! Felszines vagy! 😶😔

2023. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező! Nem lehetne, hogy eltakarodsz innen és csöndben sírdogálsz a szobádban? Senki nem kíváncsi rád.

"Akkor tök mindegy hogy a nő mit mond, majd én elbírálom hogy jobb választás vagyok-e mint a pasija, vagy hogy összeillünk-e és valid-e az indok amiért nemet mond rám. :))))" Elbírálhatod szépen magadban.

Elég baj az nekünk, hogy nem döglötök meg, legalább ne provokáljatok.

2023. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
79%

Hogy jössz te ahhoz, hogy olyan nőket és férfiakat (és a kapcsolatukat) bíráld, akiket te nem is ismersz? Azért az önteltségnek is van határa.

Egyébként rendben, bíráld az embereket, na és? Ugyanúgy senkit nem fog érdekelni, hogy szerinted te milyen ember vagy és hogy szerinted kiknek kéne együtt vagy külön lennie.

(#14)

2023. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
82%

Próbálkoztál már azzal hogy nem bszod le a nőket, miközben a saját magányodról beszélsz?

Sosem az van hogy "magányos vagyok" hanem az hogy "magányos vagyok mert minden egyes no felszínes büdös krva akik csak a gazdag izmos félisteneknek hajlandóak szétnyitni a lábukat"


Így jó hogy el vagy küldve az anyádba. Szimpátiát csak az kap aki szimpatikus, érted...

2023. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvasom végig! A kérdező egy beteg elme és örök vesztes lúzer.


Egyetlen dologban van igaza. És az látszik a válaszokból is! Ha egy férfi nem valami jóképű. (Még igazán csunyanak se kell lennie) Ha nem 65-70 kg 185 centivel (még igazán alacsonyak és extra kövérnek se kell lennie pl 175-180cm 80-100 kg) , Ha nem diplomás (de még csak nem is buta mert van egy jó szakmája vagy érettségizett ) ha nem keres milliókat ( még csak nem is hajléktalan mert tisztességes dolgozik 300-400 ezer Ft-ért ) akkor = neki csak egy 150 kilós fogatlan öreg C asszony juthat.


Szóval a túlzás elképesztő ha férfin van 10 kg felesleg akkor neki olyan mértékű nőt érdemel az itteni nők szerint akin 6-70 kg felesleg van.

2023. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
64%
Még mindig várjuk a választ. Miért nem írsz a széplelkű tízesnek?
2023. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
9%

"Hogy jössz te ahhoz, hogy olyan nőket és férfiakat (és a kapcsolatukat) bíráld, akiket te nem is ismersz? "


És akkor ti miért bíráskodhatok itt férfiakról csak az ismerkedéshez való hozzáállásuk alapján?

2023. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
75%

#37

Személy szerint nem szoktam bíráskodni, mert nem látom értelmét, akik viszont igen, azok az olvasottak alapján. Az ilyen kérdések és további hozzászólások elég jó képet tudnak festeni a kérdezőről, akit ezek után a saját szavai alapján ítélnek meg az emberek.

(#14, #33)

2023. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
77%

" Ha nem 65-70 kg 185 centivel"


Párom 188 cm és 84 kiló. Sportos-vékony. 70 kilóval csontváz lenne. Nem tudom, honnan szeditek ezt a hülyeséget.


" ha nem keres milliókat"


Milliókat sem keres a párom, de még egymilliót sem.

Szerintem a 300 ezer és a milliók között nincs átmenet?


"Szóval a túlzás elképesztő ha férfin van 10 kg felesleg akkor neki olyan mértékű nőt érdemel az itteni nők szerint akin 6-70 kg felesleg van."


Szó sem volt ilyesmiről, nem is volt ez a téma.


"És akkor ti miért bíráskodhatok itt férfiakról csak az ismerkedéshez való hozzáállásuk alapján?"


Talán mert másokat akar zaklatni és semmibe venni mások akaratát.

Azzal, hogy én a párommal vagyok, nem zargatok és nem bántok senkit.

2023. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
22%

39


Te kis mellédumás


“Párom 188 cm és 84 kiló. Sportos-vékony. 70 kilóval csontváz lenne. Nem tudom, honnan szeditek ezt a hülyeséget.


Párod nagyon magas! Tegyük fel ha 178 cm lenne! Mit írnál mennyi legyen ? 68-72 ? Na ugye hogy én gondolom jól.


“Milliókat sem keres a párom, de még egymilliót sem.

Szerintem a 300 ezer és a milliók között nincs átmenet?”


De óvatosan fogalmaztál. Mi bajod a 300 al? Ja hogy lehet milliót nem vársz el csak 6-800 at ami szinten nem egy melós átlagos fizu.

2023. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!