Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire kegyetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire kegyetlenek egyes nők olyan férfiakkal, akik magányosak és emellé még kritikát is fogalmaznak meg feléjük?

Figyelt kérdés

Ha nem jó külsejű az ember és még fel is hívja a figyelmet, hogy a szabad választás világában mennyi felszínes és diszfunkcionális kapcsolat van, akkor olyan stílusra váltanak át egyesek, mintha a halálba akarnák kergetni az ilyen férfiakat.

Itt az oldalon sem lehet segítséget kérni, mert ha a fent említett dolgokból le mer írni a férfi valamit, akkor ilyenekre számíthat:

- Édesanyja szidása

- Mindenféle elemezgetés, hogy szívesen nézné ahogy felvágja az ereit és elvérzik

- Ha szexre kerülne a sor akkor szétrúgná a férfit

Stb.

Adott egy szerencsétlen férfi, akin az még oké hogy nem segítenek (bár szerintem ez sem oké), de mi motiválja őket és mire fel van akkora gyűlöletük, hogy még össze is vernék esetleg néznék a haláltusáját adott esetben?



2023. szept. 10. 11:38
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Oké, hogy feministák és démonizálják... De miért jó nekik? Miért jó valakibe ilyen szinten belerúgni és kimondani hogy olyan szinten nem számít az élete, hogy még el is vennék tőle?


Egyébként a nő kielégülése miért fontosabb, mint az hogy egyre több férfi él magányban és depresszióban? statisztikák vannak róla, hogy a nők nagy részének nincs is szexnél orgazmusa. Pedig azokat a férfiakat ők választják vonzalmi alapon. Vagy a nőnek olyan élvezetes és minőségi szex az amikor buli után odadobják magukat a kocsi hátsó ülésén, vagy rosszabb esetben a WC-ben? Vagy amikor gyakorlatilag ismeretlennek szexelnek pár randi után, és már szerelemnek nevezik? Ilyenkor annyira élvezetes, az a férfi annyira odaadó velük?

Ha ezt látom, hogy nők ennyire nem tisztelik magukat, és egyáltalán nem arról van szó hogy nem én vagyok az igazi és ő az igazira vár vagy pedig tényleg tiszteletet érdemlő szerelmi kapcsolata van, hanem simán csak nem nézek ki elég jól és divatosan és ezért nem érdemlem meg a már alapból agyonhasznált testét, akkor jogosan vagyok szerintem dühös. Nálam sokkal undorítóbb embereknek jár csak úgy alanyi jogon. Ráadásul én valóban odafigyelnék a nőre szexnél.

2023. szept. 10. 12:02
 12/58 anonim ***** válasza:
83%
#11! Sok a rizsa. Inkább írj #10-nek és bizonyítsd, hogy sokkal jobban jár veled, mint a gonosz szépfiúkkal😁 Várjuk a fejleményeket!
2023. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
82%

"Egyébként a nő kielégülése miért fontosabb, mint az hogy egyre több férfi él magányban és depresszióban?"


Undorító, nárcisztikus, beteg senkiházi vagy.


"Vagy a nőnek olyan élvezetes és minőségi szex az amikor buli után odadobják magukat a kocsi hátsó ülésén, vagy rosszabb esetben a WC-ben? Vagy amikor gyakorlatilag ismeretlennek szexelnek pár randi után, és már szerelemnek nevezik?"


Még ha nem élvezetes, akkor sincs semmi közük hozzá.

Egyébként ha személy szerint nekem érvelne valaki ezzel, amikor épp nálam könyörög szexért, akkor külön kapna egy pofont már a feltételezésért is, és azért, hogy alap neki, hogy így beszél rólam, ténynek vesz dolgokat.

Egyébként az miért ne lehetne pár randi után szexelni és szerelemnek nevezni, ha egyszer az?!

Nekem 10 éves kapcsolat lett abból, hogy pár randi után szexeltünk.

Megkérdezném, hogy akkor szerinted mikor kéne szexelni, de valójában nem érdekel.


"Ha ezt látom, hogy nők ennyire nem tisztelik magukat, és egyáltalán nem arról van szó hogy nem én vagyok az igazi és ő az igazira vár vagy pedig tényleg tiszteletet érdemlő szerelmi kapcsolata van"


És mi van akkor, ha szerintem tiszteletet érdemlő szerelmi kapcsolatom van, szerinted meg nem?

Akkor köteles vagyok dugni veled? Te fogod elbírálni?


" simán csak nem nézek ki elég jól és divatosan és ezért nem érdemlem meg a már alapból agyonhasznált testét, akkor jogosan vagyok szerintem dühös."


Nem érdemled meg senkinek a testét. Nem jár neked semmi.

Felőlem aztán lehetsz dühös. Szép csendben, magadban vagy pedig ha erre nem vagy képes, akkor dühögj a 4 fal között.


" Ráadásul én valóban odafigyelnék a nőre szexnél."


Ki a francot érdekel?

Nem izgul rád fel a nő, nem vonzódik hozzád. Innentől teljesen mindegy, hogy mit csinálsz. Nem tudod, milyen érzés egy nőnek vonzalom nélkül szexelni.

Olyan, hogy a legjobb esetben unatkozol, rosszabb esetben sírhatnékod van + ösztönszerű késztetésed, hogy rúgdosd le magadról a másikat. Semmi nem vagy, csak egy lihegő, ronda, undort keltő pofa/test.


Hiába írtok ki még millió ilyet, nem fog változni semmi.

Nekem eszemben sincs változtatni a hozzáállásomon, és szerintem másoknak sem.

Sőt, a mostani fiatal lányok esetében is minden tőlem telhetőt megteszek, hogy véletlenül se hagyják magukat sarokba szorítani ilyenek által. Minél többhöz juttatom el az álláspontot, hogy csak akkor menjen randira, ha nagyon tetszik neki a fiú, és nem kell elmenni senkivel, mert azt állítja, hogy ő sokkal rendesebb és úgy szereti, mint senki más a világon, és milyen már, hogy külsőre nem tetszik, és ezért nem kap esélyt, brühühühühü. Sőt, arra is megtanítok minél többet, hogy ha valaki akaratuk ellenére akár hozzájuk ér, szabad sérülést okozni neki.

De amúgy xar ügy, mert a kövi generáció sokkal jobban észnél van ilyen téren. :)

2023. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
90%

Megint a nők hibásak azért, mert nem tűrik szó nélkül, amikor egy megkeseredett férfi szidja őket.

Megint a nők hibásak azért, mert a saját boldogságukat helyezik előtérbe ismeretlen férfiaké helyett.

Megint a nők hibásak azért, mert élik az életüket, és nem azt lesik, hogy elégítsék ki mások elvárásait.


Kérdező, neked semmi közöd nincs ezekhez a nőkhöz, így egyrészt minek foglalkozol velük, másrészt nekik minek kéne foglalkozniuk veled?

2023. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha ennyire szexhiányod van csak menj fel rosszlányokra és hívj fel egy lányt onnan és máris megoldva a probléma.
2023. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

"Undorító, nárcisztikus, beteg senkiházi vagy." Ó csak nem tükörbe nézél? :))) Nekem az írásod alapján ugyanezek a szavak jutottak eszembe rólad.


"Egyébként az miért ne lehetne pár randi után szexelni és szerelemnek nevezni, ha egyszer az?!" Mert nem az. Csupán primitív gerjedelem. Vicces hogy sokkal magasabb szinten vagyok érzelmileg és én egyértelműen tudok ennyit, egy ilyen alap dolgot. Tudom mi a szerelem és mi a gerjedelem és mi az amikor jobb híján sínylődnek valakik együtt. Sokkal magasabb intelligenciám és öntudatom van ilyen téren és mégis nárcisztikus ösztönlényeknek jut ki a kapcsolat. Komédia. :D


"És mi van akkor, ha szerintem tiszteletet érdemlő szerelmi kapcsolatom van, szerinted meg nem?


Akkor köteles vagyok dugni veled? Te fogod elbírálni?"


Most komolyan azt kérdezed, hogy sajnát magamnak hiszek-e jobban vagy neked? :DDD Ez komoly?

Igen, én bírálom el, hogy miről mit gondolok a világon és lehet véleményem.

Éppen ezért tarthatom arcátlanságnak ha valaki elküld a "vanbarátom" szöveggel és ettől azt várja hogy azonnali hatállyal elszállok onnan mint egy elhesegetett légy, közben pedig tudom hogy a kapcsolata felszínes és a legnagyobb eséllyel úgyis vége lesz. Jogosan várok el legalább annyit, hogy akkor mondja meg őszintén hogy a pofám miatt küld el és ne legyen olyan arcátlan hogy úgy tesz mintha azért tenné mert egy tisztességes, szerelmes nő. Pláne hogy a házasságok több mint a fele végződik válással és ő még csak nem is házas, csak BARÁTJA van.


"Ki a francot érdekel?"


Így van, ki a francot érdekes a gyengédségem és odaadásom. :) Ki a francnak kell ez a mai világban. Teljesen igazad van.


"Olyan, hogy a legjobb esetben unatkozol, rosszabb esetben sírhatnékod van + ösztönszerű késztetésed, hogy rúgdosd le magadról a másikat. Semmi nem vagy, csak egy lihegő, ronda, undort keltő pofa/test."


Köszönöm, jól leírtad, amit a kérdésben megfogalmaztam. Ha valaki nem úgy néz ki, ahogy a ti ízléseteknek megfelel, akkor már nem ember. Csak egy ronda pofa, akit rúgdosni kéne. Köszi!


"Sőt, arra is megtanítok minél többet, hogy ha valaki akaratuk ellenére akár hozzájuk ér, szabad sérülést okozni neki."


Ha szeretnéd, hogy elmérgesedjen a helyzet és minél több nőt erőszakoljanak meg 50 év múlva mondjuk akkor hajrá!

2023. szept. 10. 12:30
 17/58 anonim ***** válasza:
82%

#10


Nem irt! 😭😭😭 Felszines! Csak a külső a fontos neki is!


Pedig én tényleg odafigyelek a férfira szex közben! 😪😔

De neki csak a vekony, instapozitív hűtlen picsáktol kell a szex, akik úgy bánnak vele mint a rongyal! 🥺


De látod...nem jön a privát!

2023. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
3%
"gerjedelem"
2023. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
77%

@16

Könyörgök válaszolj!!!!!🙏



Te kit szolnál hozzá, ha egy neked nem tetsző, 150kg.os cigány anyakoca rádvetné magát az utcán , mert nem kapott szexet?

2023. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
88%
Minél erőteljesebben, feszültebben hangsúlyozol valamit (én tényleg odafigyelek rá szex közben, nekem nagy a faxom, én nem csak a testéért szeretem stb.), az a tapasztalat hogy annál kevésbé hisznek neked az emberek.
2023. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!