Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire kegyetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire kegyetlenek egyes nők olyan férfiakkal, akik magányosak és emellé még kritikát is fogalmaznak meg feléjük?

Figyelt kérdés

Ha nem jó külsejű az ember és még fel is hívja a figyelmet, hogy a szabad választás világában mennyi felszínes és diszfunkcionális kapcsolat van, akkor olyan stílusra váltanak át egyesek, mintha a halálba akarnák kergetni az ilyen férfiakat.

Itt az oldalon sem lehet segítséget kérni, mert ha a fent említett dolgokból le mer írni a férfi valamit, akkor ilyenekre számíthat:

- Édesanyja szidása

- Mindenféle elemezgetés, hogy szívesen nézné ahogy felvágja az ereit és elvérzik

- Ha szexre kerülne a sor akkor szétrúgná a férfit

Stb.

Adott egy szerencsétlen férfi, akin az még oké hogy nem segítenek (bár szerintem ez sem oké), de mi motiválja őket és mire fel van akkora gyűlöletük, hogy még össze is vernék esetleg néznék a haláltusáját adott esetben?



2023. szept. 10. 11:38
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy figyelsz te oda a nőre!!!! Hogy figyelnél oda, mikor az sem érdekdl, hogy neki mi a jó!! Segitek: egyik nőnek sem jó, ha olyannal kell egyutt lennie, akivel nem akar!
2023. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
19 Hol a párhuzam??? Én nem vetem rá magam senkire az utcán és a többi magányos férfi se. Másrészt férfiként nem kell 150 kilós cigány anyakoca szintjén lenni ahhoz hogy ne kapjunk nőt. Teljesen átlagos külsejű férfi vagyok és semmi gusztustalan nincs rajtam. Ellenben egy mosdatlan cigányasszonytól még fertőzéseket is el lehetne kapni.
2023. szept. 10. 12:37
 23/58 anonim ***** válasza:
82%
Ha te olyan kedves, rendes odaadó pasi vagy és mégsem csapnak le rád a nők... hát apukám, valami nagyon nagy gáz van ott, mert a környezetemben ilyen férfiaknak akkor is van párjuk, ha a külsejük éppen csak megütik az átlagost.
2023. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne ha a magányos férfiak saját magukkal szemben fogalmaznának meg kritikát?
2023. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
76%

"semmi gusztustalan nincs rajtam"


Szerinted neked fogok hinni, vagy saját magamnak (a szememnek)? :) Ez komoly? :D Hahahahaha

Ha én úgy ítélem meg, hogy a pofád és/vagy a tested gusztustalan számomra, akkor köteles vagy eltakarodni, békén hagyni és mást keresni.

2023. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
93%

#16! Megint mellébeszélsz. Ott van #10, csak téged akar, de re még arra se vagy képes, mint a nők, hogy kulturáltan visszautasítod. Ennyivel is rohadtabb a belsőd a jó pasiknál.

#10! Tudtam, hogy ez lesz!😭 Kénytelen leszel ráfanyalodni a szexi pasikra 😁

2023. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
37%

"Szerinted neked fogok hinni, vagy saját magamnak"


A szemednek elég nehezen tudsz hinni mert nem láttál 1 fotót se a kérdezőről :D

2023. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
86%

"- Ha szexre kerülne a sor akkor szétrúgná a férfit"


Ha nemi erőszakra kerülne a sor akkor szétrúgná a férfit - így szól helyesen a mondat. Szexre ugyanis nem kerül sor olyan pasival akinek nemet mondtunk.

2023. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
82%

Ő sem tud semmit mások párkapcsolatáról.

De egyébként nem kell képet látni, hogy tudjam, hogy így is, úgy is én bírálom el, hogy van-e rajta bármi gusztustalan, semmit nem számít, hogy ő mit mond. Mint írtam, HA én úgy ítélem meg, akkor úgy van és kész, legalábbis számomra, és akkor tök mindegy, hogy szerinte nem, akkor is köteles békén hagyni.

2023. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Oké lehet így játszani. Akkor tök mindegy hogy a nő mit mond, majd én elbírálom hogy jobb választás vagyok-e mint a pasija, vagy hogy összeillünk-e és valid-e az indok amiért nemet mond rám. :))))
2023. szept. 10. 12:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!