Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan kegyetlenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kegyetlenek a nők?

Figyelt kérdés

Ha valaki szegény családba születik és korán el kell kezdenie dolgozni. Ezáltal nem járt egyetemre


-kuka


Ha átlagos az adottsága és mondjuk 90-100 kg 180 átlag magasság mellé, azaz nem trendi 70 kilós.


- kuka


Ha csak egy albérletben vagy a szüleivel lakik mert egyszerűen nincs elég pénze elköltözni


- kuka


Ha csak 15 cm a farka és az adott lány tapasztalt màr. Számára volt már kielégítőbb partnere (vissza ugye senki nem akar fejlődni - haladni)


- kuka


Ha csak 300 ezer nettót keres mint a magyar ferfiak 70% a (ki a frásznak kell egy átlagos csöves igaz?)


- kuka


Ha a fenti dolgok miatt nem tudott csajozni azaz még tapasztalatlan is


- kuka


Ha erőszakosabb dühösen típus aki a sorsát nem fogadja el. És elmegy prostit dugni. ( jesszus a saját értékével nem tudott nőt lenyűgözni… baszni csak pénzért )


- kuka


2022. dec. 26. 11:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen az élet sajnos. De akadnak még bőven, akik nem a fényűzést, pazar módot nézik, keresik hanem szerelmet akarnak. Bár az ilyen tényleg kevés, de vannak...
2022. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
10%

Mit gondolsz, miert nem vittek el a noket katonanak? Szted egy no kivonszolja a bajtarsat a tuzvonalbol? :)



38F incel

2022. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
66%

Fel a fejjel, nem mindegyik nő ilyen. A legtöbb aki ilyen kritikus az önmagát képtelen eltartani és sz*rul is keres mellé, ezért kell valaki aki eltartja.

Nekem van ilyen kolléganőm, 30+ éves, 18éves kora óta dolgozik és nincs 500e forint megtakarítása mert minden hónapban elkúrja a pénzét valami baromságra. Na, nála alapfeltétel hogy olyan pasija legyen akinek van pénze, lakása meg ilyenek hogy betudja magát fészkelni valahova, mert önmaga sose teheti majd meg hogy vegyen egy lakást.

2022. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
97%

Azon elgondolkoztál esetleg, hogy ha tényleg így lenne, ahogy írod, akkor a férfiak több, mint 90 %-ának nem lenne párkapcsolata, a valóság pedig igencsak mást mutat?


Nem a nők kegyetlenek, hanem az az önbántalmazás egy formája, amit saját magaddal teszel.


Szerintem érdemes lenne egy őszinte választ keresned saját magadban arra, hogy mennyire szereted és fogadod el úgy saját magadat, ahogy vagy.

2022. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
87%

Manapsag csak az nem keres jol, aki nem akar. Nem azt mondom, hogy pikkpakk meg lehet gazdagodni, de 99% a probalkozasig nem jut el, hanem ul a csoves szobajaban es kesereg. Akkor sirjatok, ha mar mindent megprobaltatok, es semmi nem jott ossze.

De amit altalaban csinaltok, az olyan, mintha bognetek, hogy nem jon a pizza es ehesek vagytok, mikozben meg sem rendeltetek meg.

2022. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
98%

"Ha valaki szegény családba születik és korán el kell kezdenie dolgozni. Ezáltal nem járt egyetemre"


-Nincs összefüggés a családi vagyon és az egyetemre járás között, jó, könnyebb ha van jó családi háttér de munka mellett is lehet tanulni levelezőn.



"Ha átlagos az adottsága és mondjuk 90-100 kg 180 átlag magasság mellé, azaz nem trendi 70 kilós."


-A 100 kiló azért nem feltétlenül átlagos, de lehet sportolni, tenni a jobb kinézetért.



"Ha csak egy albérletben vagy a szüleivel lakik mert egyszerűen nincs elég pénze elköltözni"


-Nem fogja megkérdezni a csaj, hogy tiéd e a lakás vagy albérlet, de egy bizonyoskor fölött szerintem már alap, hogy nem a szülőkkel lakik valaki, önállósodik. De szerintem 1 normális csaj sem lép le azért,mert csak albérletben lakik a srác, előny, hogy önállósodott és el tudja látni magát.


"Ha csak 15 cm a farka és az adott lány tapasztalt màr. Számára volt már kielégítőbb partnere (vissza ugye senki nem akar fejlődni - haladni)"


-Nem ezzel indít egy lány sem, hogy mekkora? Sőt, lemérni sem fogják. A tapasztalat meg a méret között meg 0 összefüggés van.



"Ha csak 300 ezer nettót keres mint a magyar ferfiak 70% a (ki a frásznak kell egy átlagos csöves igaz?)"


-Rengetegen keresnek ennyit, ahogy írtad is. Tehát az elméleted szerint csak a magyar férfiak 30%-nak van párkapcsolata, amit erősen kétlek.

De például valóba, családalapításhoz közel már lehet kicsit erősebb anyagi háttérre lesz szükség, de ekkor lehet pályát/munkahelyet váltani/másodállást keresni, bármi.



"Ha a fenti dolgok miatt nem tudott csajozni azaz még tapasztalatlan is"


-Egyik felsorolt tényező sem olyan, amit azonnal megtud az illető, maximum ha siránkozik a srác és magát sajnáltatja, de az meg még a világ legszelídebb, jólelkűbb, 1 elvárással rendelkező lányának is taszító.


Ha erőszakosabb dühösen típus aki a sorsát nem fogadja el. És elmegy prostit dugni. ( jesszus a saját értékével nem tudott nőt lenyűgözni… b... csak pénzért )


-Hatalmas red flag, ha a csávó benyögi, hogy prostizni szokott. A dühös típus megint csak taszító, hiszen kinek kell valaki aki 1 perc alatt dühbe jön és akár nekimegy a nőnek..

2022. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%

1. Nekem nem baj, ha valaki nem járt egyetemre. De az igen, ha nem szereti a munkáját. Egyébként rengeteg szociális és egyéb ösztöndíj van, plusz koli, nagyon kevés pénzből meg lehet élni egyetemistaként. Plusz lehet dolgozni mellette. Tehát, aki szeretne és tesz érte, az mehet egyetemre. Az esetek 99%-ában.


2. Igen, elvárom, hogy tetszen. Nem azt, hogy trendi legyen. Tetszett már vékony és kövér pasi is.


3. Ha saját lakásába akarna beköltöztetni, az lenne hátrány, hiszen én a párommal közösen szeretnék ebbe belevágni. Az önállóságot, vagy erre törekvést elvárom. Élhet a szüleivel, de legyen képes az önállóságra. Pl tudjon felmutatni egy év nem minden héten hazajárós kollégiumi életet vagy valamit. Hogy pillanatnyilag otthon lakik az nem gond. Albi sem gond. Lakótárssal sem. Sőt, a koli sem gond, több szobatárssal sem.


4. 15cm is elég lehet, ha ügyes. Nem tudom, még nem tapasztaltam, de ez átlagos méret, biztos lehet vele kielégítően szexelni,ugyanis a szex minősége nem a méreten múlik, amennyiben az nem túl extrém.


5. Ugyan. Az én párom is kb ennyit keres. Igaz egyetemista és ezt diákként félállásban. De ha tanár lenne, akkor sem lenne gond. Majd élünk az én fizumból.


6. A páromnak én vagyok az első. Nekem is ő. Viszont ha emiatt frusztrált lett volna, tutira nem jöttem volna össze vele. Tudni kell helyén kezelni az elutasítást és más rossz dolgot vagy konfliktust. Ha ez nincs meg, nem működhet egészségesen a kapcsolat.


7. Ha erőszakos, akkor kuka. Igen. Nem akarok agresszív párt vagy rossz kapcsolatot. Igen, ha prostizott, akkor is kuka. Mert nagyon nem egyezik a szexről alkotott véleményünk, értékrendünk. Nem működne. Inkább lennék egyedül.

2022. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
92%

1.Nem érdekel a legtöbb embert, hogy nem jár egyetemre, legyen egy normális munkahelye, tudjon megélni önerőből. Ha pedig keveset keres ne elégedjen meg a szarral és siránkozzon hanem tegyen a fejlődésért. De egyébként ha szeretne diplomát munka mellett levelezőn is eltudná végezni.

2. Az, hogy kinek mi az egyéni ízlése nem lehet befolyásolni. Ha valaki elvan hízva, számomra nem vonzó. De egyébként ez ellen is lehet tenni, le lehet fogyni. Lehet járni kondi terembe. Ha pedig egészségügyi probléma miatt ilyen akkor lehet kezelni. Nem kell, hogy 70 kilós ropi legyen. Csak adjon magára.

3. Albérletbe lakik az emberek jó nagy része, ez senkit sem zavar. Az sem feltétlenül hátrány ha a szüleivel él, csak lássa azt egy nő, hogy önálló. Nem anyuka mos, főz, takarít helyette.

4.15 cm az átlag méret. A női hüvely nem egy alagút, hogy lóméret kelljen nekünk. A jó szexhez pedig ezer más dolog kell, majdnem hogy az utolsó helyen szerepel a farok méret.

5.havi 300 ezer az átlag fizetés. Ha a te elméleted igaz lenne, akkor a férfiak 90%a nem lenne párkapcsolatban.

6. Ha valaki tapasztalatlan az 100% hogy nem a felsoroltak miatt van, ez csak egy kifogás a sikertelen férfiaknak.


Kicsit magadba kellene nézni és elgondolkodni, nem másokat okolni.

2022. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondolsz, miert nem vittek el a noket katonanak?"


Egyrészt azért, mert gyengébb a fizikumuk, másrészt más a női psziché és a férfi, harmadrészt, nem utolsósorban azért, mert egy pszichésen ép férfiban ősi ösztön, hogy a nőt óvja és védelmezi, nem pedig legyilkolja.

2022. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
98%
látom valaki nagyon be van sértődve a nőkre :)
2022. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!