Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan kegyetlenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kegyetlenek a nők?

Figyelt kérdés

Ha valaki szegény családba születik és korán el kell kezdenie dolgozni. Ezáltal nem járt egyetemre


-kuka


Ha átlagos az adottsága és mondjuk 90-100 kg 180 átlag magasság mellé, azaz nem trendi 70 kilós.


- kuka


Ha csak egy albérletben vagy a szüleivel lakik mert egyszerűen nincs elég pénze elköltözni


- kuka


Ha csak 15 cm a farka és az adott lány tapasztalt màr. Számára volt már kielégítőbb partnere (vissza ugye senki nem akar fejlődni - haladni)


- kuka


Ha csak 300 ezer nettót keres mint a magyar ferfiak 70% a (ki a frásznak kell egy átlagos csöves igaz?)


- kuka


Ha a fenti dolgok miatt nem tudott csajozni azaz még tapasztalatlan is


- kuka


Ha erőszakosabb dühösen típus aki a sorsát nem fogadja el. És elmegy prostit dugni. ( jesszus a saját értékével nem tudott nőt lenyűgözni… baszni csak pénzért )


- kuka


2022. dec. 26. 11:12
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nok kegyetlenem, hanem az elet.
2022. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
54%
Azért abban egyet lehet érteni, hogy aki 180 centi alatt van, arra joggal mondják, hogy "alacsony".
2022. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Utolsó ha nagyon kiváncsi vagy én 182 cm vagyok. De miért alacsony a 180 alatti?
2022. dec. 26. 13:53
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol fugg. Egy 150 cm-es nonek egy 170 cm-es pasi boven eleg magas. Kerdes, hogy milyen nokkel probalkozik a kerdezo. Ha nem hozzavalokkal, akkor folyamatos elutasitas es frusztracio lesz az eredmeny.
2022. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
82%

1. Amit keresek: Intellektualitás, intelligencia, azonos értékek, hasonló mentalitás. Amúgy engem kifejezetten zavarna, ha a páromnak nem lenne diplomája. Van olyan barátnőm, hogy a párjának nincs diplomája. Ők teljesen tökéletesen megvannak, esküvőt tervezik. Nem mindenki ezt nézi. Igaz ők nem társkeresőn ismerkedtek meg. Ez egy fontos tény.

Családban szüleimnek sokszor ez szurkálódás tárgya volt, h egyiknek van érettségije másiknak nincs. Ha már társkeresőn ismeretlenekkel ismerkedek, akkor legyen ez is egy szűrő, ami alapján választok. Volt olyan csávó, akiről kiderült, hogy ugyanazon a szakon kezdtünk ő feladta és a könnyebbik utat választotta végül. Egy ismeretlen emberrel elkezdesz beszélgetni alap bevezető témákról, mint a munka/tanulás, aztán ez az első ami lejön róla, hogy ő más mentalitású, mint te...Szerintem ez elég fontos, a szerelem, vonzalom nem fűt végtelenségig. Aki hosszútávra tervez az megválogatja. Nem bűn egy velem azonos kaliberű embert választani. :)

De ez társkereső. Élőben baráti körben más, ott alapból szélesebben látod a másikat, nem egy chates beszélgetés az első benyomás.

Amúgy attól, hogy korán kellett elkezdened dolgozni, attól még van levelező tagozat. Sokan munka mellett járnak egyetemre. Ha valakinek ez egy cél, akkor meg akarja valósítani.


2.Tetszett már macis alkatú pasi. Jól állt neki. Nem ez dönt, hanem hogy számomra vonzó e. Ezt meg nem tudom leírni, hogy mitől vonzó valaki. Valaki 180 cm és átlag súllyal/kigyúrva se vonzó. Valaki férfi átlagmagasság alatt van és vonzó számomra. Sokat számít az arc, tekintet, kisugárzás. :)


3.

Attól függ, hogy hány éves. Én se albiban lakok, igaz otthon se lakok. De ha lesz fulltime fizu, akkor albizok.


4. Igazából a lényeg, hogy jól tudja használni.


5. Nekem ennek a duplája lesz bruttóban fulltime-ban kezdőként. Gyerekként a szüleimnek voltak pénzügyi problémái, sok minden kimaradt a gyerekkoromban. Ha lennének gyerekeim, akkor azt akarom, hogy nekik ne kelljen azt látni, hogy a szülők pénzügyileg hónapról hónapra élnek. Plusz nem azért szivtam az egyetemen, meg a jó fizuért, hogy utána pénzügyi korlátok közé szoruljak egy párkapcsolatban. Utazni akarok, élményeket szerezni, meg akarom tudni fizetni a jobbat, spórolni akarok, szülőknek is vissza akarom adni. Ezekhez a mai gazdasági válságban jó kereset kell. Ha valakivel párba állsz, akkor utána közösben megy minden. Nem akarok eltartva lenni, és mást se akarok eltartani.



6.

Nem ezek miatt vagy tapasztalatlan. De okold a nőket. Tapasztalatlan vagyok én is nő létemre, de sose a férfiakat okoltam ezért, meg volt a magam oka, amit beismerek, meg javítottam rengeteget ezeken. Nézz magadba. Azon se csodálkoznék, ha másért koptattak volna le, a fentiek meg a kifogások. Ha látszik egy pasin, hogy frusztrált, mert nem jutott neki még szex, csaj, az feltűnik. Taszító. Ugyanúgy taszító, ha valakinek kezeletlen lelkiproblémái vannak, mint a kevés önbizalom. De ez nők terén is igaz.


7.

Már az erőszakosnál kuka. nem a prostinál. Meg elmond sokat, hogy mondjuk valakinek egy szexkapcsolat nem jött össze, helyette maradt a prosti. Önbizalomhiány.



(Nem kérek privátokat!)

2022. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo, akkor midrt tema egyaltalan a magassag? Akkor nyilvan nem ez a sikertelenseged oka.
2022. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

A kérdésben megadott problémák közül nem is mind vonatkozik rám. Mint lehetőségeket vázoltam fel ami sok más sikertelen emberre igazak lehetnek! Velem a legnagyobb gond a súlyommal van. És talán egyébb lelki eredetű az 1 ről a 2 re nem jutás miatt. Szerintem ha egy a fenti dolgokból csak egyből valaki kiemelkedő és jobb az alapnál úgy már simán talál partnert. Hogy az milyen az kérdéses.. de talál. Szóval ha Ricsike szülei gazdagok akkor neki lesz tini korában csaja. Akkor is ha amúgy egy retadrált a gyerek. A pénz elég hogy legyen egy tini ribije a suliban neki. Másik példa: ha Gergő egy iszonyat jó genetikàt örökölt. Tegyük fel a nagyapja és az apja és anyja is sportos volt egész életében, úgy Gergő is jól fog kinézni. Ami elég lesz hogy egy csupán felszínre nedvesedő nő keresse a társaságát. Attól független hogy Gergő lehet állatkínzó hobbiból egy igazi görény. De jól nézz ki.


Az összes pontra érvényes lehet ez. Szóval ha valaki valamiben kiemelkedő annak könnyen lehet csaja.

2022. dec. 26. 14:08
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Te is lehetsz kiemelkedő, kérdező! Arra gyúrjuk, ne a panaszkodasra.
2022. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
94%

Van egy haverom, sokat keres. De nincs nője, mert önbizalomhiányos, furán viselkedik emiatt.

Megcáfoltalak.

2022. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
92%
A 188 cm magas barátnőmnek alacsony egy 175 cm-es férfi, a 162 cm-esnek meg magas. Nem olyan bonyolult ez.
2022. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!