Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan kegyetlenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kegyetlenek a nők?

Figyelt kérdés

Ha valaki szegény családba születik és korán el kell kezdenie dolgozni. Ezáltal nem járt egyetemre


-kuka


Ha átlagos az adottsága és mondjuk 90-100 kg 180 átlag magasság mellé, azaz nem trendi 70 kilós.


- kuka


Ha csak egy albérletben vagy a szüleivel lakik mert egyszerűen nincs elég pénze elköltözni


- kuka


Ha csak 15 cm a farka és az adott lány tapasztalt màr. Számára volt már kielégítőbb partnere (vissza ugye senki nem akar fejlődni - haladni)


- kuka


Ha csak 300 ezer nettót keres mint a magyar ferfiak 70% a (ki a frásznak kell egy átlagos csöves igaz?)


- kuka


Ha a fenti dolgok miatt nem tudott csajozni azaz még tapasztalatlan is


- kuka


Ha erőszakosabb dühösen típus aki a sorsát nem fogadja el. És elmegy prostit dugni. ( jesszus a saját értékével nem tudott nőt lenyűgözni… baszni csak pénzért )


- kuka


2022. dec. 26. 11:12
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Ha valaki valamiben kiemelkedő könnyen lesz csaja. És ez számodra valami újdonság? Ez egy nyilvánvaló dolog, hogy nem az lesz sikeres a nőknél, aki 160 kilo, csúnya, igénytelen és szerencsétlen.
2022. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
25%
40: Igen, viszont ha megkérdezed itt a GYK-n, akkor tudni fogod, hogy az alacsony csajok is 180cm feletti pasit akarnak.
2022. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Ha kulsore nem vagy matyohimzes, meg lehetsz kiemelkedo intelligenciaban, humorban, kedvessegben, empatiaban. Ezt is szeretik a nok.
2022. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha valaki valamiben kiemelkedő annak könnyen lehet csaja."


Gratulálok, megtaláltad a megoldást a problémádra.


Mégiscsak volt kiírnod a kérdést annak ellenére, hogy amiket állítottál a kifejtésben, nem felelnek meg a valóságnak.

2022. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy férfiakról is lehetne ilyen listát írni, ha általánosítani akarunk, meg összeszedni, hogy egyes férfiaknak mi a mérce, mint pl. duci csajok, mennyire felszínesek a pasik is stb.

Csak undorító dolog általánosítani. Voltak negatív tapasztalataim pasikkal, meg a többi női társamnak is. De mindenkinek vannak ilyenek mind2 oldalról. Aki ebből általánosítást csinál az hazudik magának és mást hibáztat, meg nem fogadja el, hogy őt teljesen jogosan utasította vissza a másik, nulla respect a másik iránt. Meg lehet találni a hozzád illő társat. Csak kell egy jó szűrő, meg egy reális mérce, önkritika, meg rendben kell lenned belsőleg. Ez a különlegesség is mekkora f&szság már. Engem rendre olyan pasik vesznek körül, akiben találhatnék ilyen "különleges" dolgokat. Ebből meg az jön le, hogy már nem számítanak különlegesnek, hogy pl. jó fizuja van, saját albija, diplomája, karrierje, hobbija, jól néz ki,céljai vannak...alappá válik számomra, meg magammal szemben is elvárássá.

Meg kellene már tanulni felnőttként jól kezelni a visszautasításokat meg reálisabban látni az embereket. Attól, hogy neked tetszik a másik, attól még a másiknak nem kell ezt viszonoznia. Meg lehet sok pasi maga fölé választ. Úgy válogat mindenki, ahogy akar. Ezeket pedig nem lehet minden egyes nőre ráhúzni, de pasira sem. Az meg hogy a külső az, ami elsőnek megfog azt el kell fogadni. Ha nem szeretsz valamit, akkor nem szereted. Ha a másiknak fontos az egészség, meg alapjáraton inkább az, hogy ő képes tenni magáért, akkor nem olyan emberre fog vágyni, aki az ellentettje ilyen téren. Mégiscsak összekötöd majd a másikkal az életed. Szexuális vonzalom nélkül meg barátság van max. Nem kell ehhez súlyprobléma, hogy ne legyél szexuálisan vonzó valakinek.

2022. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
22%

Haver örülj hogy nincs nőd.


Én jól keresek és egyedül lakom. Magasságom 2 méter körüli és járok kondizni tehát izmos is vagyok, érdekes hobbijaim vannak, de ha itt lenne egy nő a nyakamon akkor tuti sokkal kevesebb időm lenne a barátaimra és a hobbikra.


Sokat gondolkoztam azon hogy lehetséges-e egy olyan kapcsolat ahol tényleg nem megyünk egymás agyára, hagyjuk élni a másikat, nem nyomozunk utána hova megy mikor kivel mikor jön meg stb....


Sajnos azt tapasztaltam hogy a legtöbb ember nem bír úgy tekinteni a másikra mint egy barátra akivel néha sexel is, kb mindenki birtokolni akarja a párját és tudni minden lépéséről. Ha pedig gyerek is van, akkor megszűnik a saját életed, így nekem az nem pálya a legtöbb nő pedig szeretne gyereket.


Minden kapcsolatom úgy indult, hogy lazán elleszünk, aztán "komolyodtak" a dolgok. Ami azt jelenti hogy összeköltöztünk és megszűnt a kényelmes gondtalan életem, nem tehettem azt amit akarok, akkor amikor akarom :D

Ha bulizni mentem egyedül akkor az volt a baj. Ha nem olyan volt a napi rutinom mint neki akkor az volt a baj. Ha fontosak voltak a hobbijaim akkor az volt a baj. Ha nem volt kedvem valamihez akkor az volt a baj. Ha épp nem volt vagy volt kedvem sexelni akkor az volt a baj :D Pedig csak annyit kértem az elején hogy hagyjuk egymást élni, de nem....

(Belga - Az a baj)

2022. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
46 ez a férfiak többségére is bőven igaz, nem csak a nőkre.
2022. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
24%
46 - Totalisan egyetertek, ugyanez a velemenyem. Akarhany kapcsolatom volt az mindig valami rovasara ment es mikor veguk lett kb pezsgot bontottam hogy ujra azt csinalok amit akarok. Most szexpajtast keresek, remelem makom lesz es talalok is.😁
2022. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
92%
Az megvan, hogy rengeteg szegénységben élő család van? :D
2022. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
60%

Vannak ilyenek. Elmegy bulizni, megriszálja magát és kapásból 20-an rástartolnak. Válogatós fajta, közösségi oldalon a 600-1000 ismerősnek nem mindegy kit villant. A nők egymás közötti versengés. A szülők, rokonoknak, ismerősöknek nem mindegy kit mutat be.

Vannak olyanok akiket mind ez nem érdekel. Neki megfelel, jól érzi magát vele és onnantól nem érdekli ki mit gondol.

Jó helyen kell ismerkedni. Meg kell figyelni, érezni milyen a természete. Az összes egy rossz színész, már amelyiknek gonosz természete van. Nagyon könnyen bele lehet látni a lelkükbe. A szem mint a lélek tükre soha nem hazudik! Legyél éber és figyeld minden reakcióját.

2022. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!