Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Hogy lehettek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogy lehettek ilyen kegyetlenek?

Figyelt kérdés

Ezt a szerencsétlen srácot érzelmileg teljesen kicsinálta egy hölgy, azzal, hogy játszotta az elérhetetlent.


Végső elkeseredettségében ilyen videót kellett csinálnia:

https://www.youtube.com/watch?v=Cf5v8c8PV80


Komolyan mondom... Hogy lehettek ilyenek?


2020. okt. 22. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

:D :D nem bírtam végig nézni

már az első két másodpercben elfogott a röhögés :D

én is akadtam már ki szerelem miatt, de ez azért már szánalmas

emberek mi van veletek? :D növesszetek agyat légysziii :D

2020. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Kell a nézettség a csatornára?
2020. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Mindenek előtt egy nő sem felelős egy másik nő tettéért. Én se rajtad kérem számon, ha egy férfi megcsalt, megvert, megerőszakolt egy nőt.


Már a címben is ott van, hogy "zaklató". Na már most, aki zaklat, az nem lehet sértett fél, pláne azért, mert ő többet látott olyanba, ami nincs. Az, hogy itt sír egy önállótlan férfi, aki ennyire semmit nem tud kezdeni magával, semmit nem jelent.


Nyilván provokáció a kérdésed, de akkor is lehetne jobb dolgod, minthogy buta emberek felelőtlen életvitele miatt vonsz kérdőre olyanokat, akiknek semmi köze hozzájuk.

2020. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Istenem, egy felnőtt testbe szorult önállótlan ovis, aki mástól várja a megmentést, mert maga képtelen megoldani a saját problémáit. Csődtömeg a tag.

27/F

2020. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
XD
2020. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem mindkét videot. Őszintén ez a pasi egy olyan típus aki kinéz magának valakit akitől direkt függni akar. A video üzenete önmagában egy elkeseredett embert mutat de a háttér már egészen mást valami nagyon ijesztőt. Lsd. Napló bejegyzés hogy figyelte meg IP cím alapján hogy nem utazott el a lány. Magyarán kontárkodott más privát szférájába mert ip címet csak ugy nem tud csekkolni max csak a sajátját, es azok a napló bejegyzések pff. A csomagját direkt küldte oda hogy okot találjon a találkára ezzel telt be a pohár a lánynál és ekkor jelezte hogy ha nem hagyja abba feljelenti utána csinálta ezt a video üzenetet. Kedves kérdező te hogy tolerálnád ha egy csaj ezt csinálná veled. Amugy meg egy nyár sikeres barátkozása után sem mennék a vak világba ugy hogy nem tudom ott mi vár rám. Maximum egy két napra látogatóba a barátokhoz, de ez a csavo annyira függővé tette magát ettől a lánytól bár azt mondta hogy csak baráti érzései vannak hogy utána ment és millió levéllel zaklatta miután megcsappantak a találkozók. Tipikus zaklató viselkedés.
2020. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van több videoja is amibe a twitchen mindenkit szid és letilt, a pedofil vádakat magyarázza, részegen magyarázkodik de nincs kedvem megnézni bőven elég volt egy amibe kb. Két mondat használata ebből állt hogy B. meg. Letiltalak téged is. Szóval kedves kérdező ha azt mondod hogy szegény csávó akkor nem vagy tisztába azzal a szóval hogy mit jelent az hogy zaklatás mert ezek alapján és a többi videoi alapján enyhén szólva necces a viselkedése.
2020. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz az élet, reméljük túléli.
2020. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as ez 2015-ben volt, nem most.
2020. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen szó a véleményem: szánalmas.
2020. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!