Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt sok fiú kiír olyan kérdést, hogy miért olyan kegyetlenek a nők, hogy esélyt se adnak a csúnyább meg alacsonyabb fiúknak?

Figyelt kérdés
Mikor ez nem is így van, én is randiztam nem a legszebb alacsonyabb fiúval, és el is mondtam többször a kérdésére, hogy nem zavar hogy alacsonyabb. Mégse lett a dologból semmi, éspedig nem a külseje miatt, hanem mert furán viselkedett.

#külső #tévhit #alacsonyabb fiúk #kegyetlen nők
2018. jún. 4. 04:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Továbbra is hangsúlyozom, hogy szerintem nem gond, ha egy férfi alacsonyabb, nem ezen múlik a férfiasság, de ha valaki ezt nem fogadja el, hiába mondom.
2018. jún. 4. 04:51
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Mert azt hiszik ha verik magukat a padlóhoz megkapják amit akarnak mint gyermekkorukban a Tescoban.

Amúgy sokan nem kapnak esélyt általában nem a külsejük sokkal inkább a bátortalan viselkedés vagy a szociális készségek fejletlensége illetve ezek kombinációja miatt ütköznek falakba de ezt ők vagy nem látják vagy nem akarják látni.

Viszont azt őszintén nem értem ez a kérdés mire jó azon túl hogy piszkáljuk őket? Az ő szemszögükből semmi nem változik és vita már volt ebből elég. Meg szerintem te is pontosan tudod mi áll a háttérben szóval te se leszel okosabb.

Ez a kérdés pont arra jó mint azok a kérdések hogy kiírd magadból mi bosszant csak az meg nem egyenlő az oldal eredeti céljával tekintve hogy ez nem egy blog vagy napló.

De lehet csak én vagyok ma nagyon szőrszálhasogató.

2018. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emberek hülyék, hagyd õket!:)
2018. jún. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, két lehetőség van: vagy tényleg pocsék a tapasztalatuk, vagy nagyon rosszul fogják fel.

S lőn születik egy csalódott, rossz esetben nőutáló kérdés a gy.i.k.-re.

2018. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megismerek egy lányt (most lényegtelen, hogy hol), majd kicsit később felajánlom, hogy találkozhatnánk és erre egyből nemet mond, az eléggé az "esélyt se adnak" kategória.

Minden esetben ez volt, egyetlen kivétellel, amikor 1 év netes ismeretség után találkoztunk, de az kicsit más jellegű volt.

2018. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 felé érdemes bontani a kérdést.


Van egy nagyon hangos és irritáló réteg, ők azok, akik csak itt vezetik le a frusztráltságot, bármilyen pozitív példa nem ér, az érvek nem számítanak és csak azt fogadják el, ami beleillik az őket és komplexusaikat igazoló világképükbe. És bár a külsejük tényleg hátrányt jelenthet, de ez koránt sem leküzdhetetlen akadály, viszont a legnagyobb problémát a kommunikációs és szociális készségeik, beszűkültségük jelentik. Emiatt nem is próbálkoznak vagy az önsajnáltatással elijesztik azokat, akikkel alakulhatna valami. Aztán nekik ebből megint csak annyi jön le, hogy a külsejükkel van a probléma.

Emellett vannak a valóságtól elrugaszkodott igények is, amikor a töredékét sem tudják nyújtani annak amit elvárnak, és nem csak a külsőségek terén vagy nem veszik észre, hogy teljesen más világ, nem illenek össze. Nagyon lesarkítva egy dögös motorversenyző lány aki minden hétvégén kirándul, utazik és tűzzsonglőrködik nem egy 50 kilós kockára vágyik aki a rúna köveket gyűjtögeti, mert éppen klán háború van. Nem rosszabb vagy jobb, hanem alapvetően más és összeegyeztethetetlen.

Mindig negatívak és csak itt tombolják ki magukat.


Az érem másik okdala viszont, hogy a komplexusoknak azért objektív okai vannak.

Tényleg számít a magasság. Tényleg a nők többségének (hangsúlyozom, hogy nem mindnek!) ez a férfiasság kifejeződése. Ezt álszentség lenne tagadni, a kérdezővel ellentétben 10-ből 8, de inkább 9 nő nem tekinti férfiasnak vagy férfinak se a nála alacsonyabb embereket.

10-ből 1 nőnek nem számít ha alacsonyabb és 3-4 nőnek elég ha egymagasak vagy 1-2 centivel magasabb a férfi. A többi viszont 180+ pasit szeretne.

Ez könnyen leellenőrizhető, pillanatok alatt talalni ilyen kérdéseket itt a gyakorin is, ami ilyesmi eloszlást fog mutatni, az indokok pedig: "mert az férfias", "érzem a dominanciát", "felbézhetek rá", stb. Ezeket itt a gyakorin a nők írták le, tények.

De ami igazán elmélyítheti a komplexusokat az szintén néhány női(!) hozzászólás: "vizsla valagát szaglászó pincsi kutya", "lovat basczó nyúl", "hónalj stifft", "kerti törpe", "sétáltatom a kisöcsémet".

Ezek komoly sérüléseket okozhatnak.

Nem relativizálni szeretnék, de ugyanannyira sértő, mint amikor "bálnáznak" - annyi különbséggel, hogy míg ott motiváció lehet a fogyásra, addig nőni nem lehet.


Mindezek ellenére azért ez nem determinálja, hogy örökre sikertelen és magányos legyen és a komplexusát ne tudja leküzdeni. Sokan képesek felülemelkedni rajta és normális módon viszonyulni hozzá. De az éremnek 2 oldala van.

2018. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert egyre kevesebben látogatják az oldalt, és a tulajondosok próbálnak forgalmat generálni. A kérdések jó 60-70%-a kitalált baromság, szinte mindegyik témában.
2018. jún. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!