Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen kegyetlenek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlenek a lányok?

Figyelt kérdés

Két szer is felültet, ugyan az a lány. Először nem jön el, várok rá egy órát. Bocsánatot kér és rám tereli a hibát mert ugye én nem egyeztetem újra a randi előtt és azt gondolta meg gondoltam magam Másnap dolga van de azt mondja... hogy tartsuk a kapcsolatot mikor eljön az időpont le mondja.

Mikor számon kérem rajta akkor még ő áll az erdő felől, hogy hogy merek bármit is számon kérni rajta.


Na már most csinos a lány de annyira szerintem mégsem, hogy ennyire elbizakodott legyen.

Mi a rákért kell kétszer is találkát ígérni és lemondani egymás után és erre még veszekedést színleni, hogy akkor nem mert én így meg úgy számon kérem rajta amit mondott, és jobb ha nem beszelünk többet.

Miért kell reményt ébreszteni valakiben, és utána röhögni a markunkba? Rá adásul társkeresőn.


Már lassan 30 vagyok de még nem volt barátnőm. De úgy látszik egyedül fogok megvénülni, az ilyenek miatt, vagy diliházba kötök ki...

Már annyira se vesznek emberszámba, hogy inkább startból egy nemet mondjanak hanem szórakoznak.... erre azért már nem számítottam.


2017. aug. 27. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Randit a lakóhelyed közelében beszélj meg, ez alap. :-)
2017. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát, kétségtelenül "beleválasztottál". Azt ne kérdezd, hogy ebben mi volt a jó neki, inkább örülj, hogy nem jöttél össze egy ilyennel. Azért ez még nem jelenti, hogy minden lány ilyen, csak nem nem volt szerencséd, hogy kifogtál egy ilyet. Vagy többször is jártál már így?
2017. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem volt túl messze a lakóhelyemtől. De akkor is.


Elhiszem, hogy nem miden lány ilyen, de olyan ritkán van lehetőségem, randira hívni valakit.


Elrontotta a teljes hét végemet.

2017. aug. 27. 16:25
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Ne csüggedj. A társkereső szerintem nem az a terep ahol találsz is.

Az a gond, hogy vannak olyanok akik nem is valós profillal regisztráltak. Nem tudom te láttad-e skype-on, de szerintem azért találka előtt biztonság kedvéért alap, hogy megmutassátok magatokat egymásnak.

2017. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg adta az elején a facbookját és a telefonszámát is. Rengeteg ismerőssel és régebbi képekkel tehát nem kamu profil. Ezért is még szarabb ... még ha csak egy kamu profil lett volna, de így, hogy meg közös ismerőseink is vannak.....
2017. aug. 27. 16:35
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nézd a pozitív oldalát, légy büszke rá, hogy neki és a barátnőinek lehetőséget biztosítottál egy kiadós kacarászásra!
2017. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Egyfelől tanulj meg helyesen írni, mert így a társkeresőn az összes leveledet kukázni fogják.

Másfelől: rosszul választottál. Ha egy ilyen beképzelt csaj érzi rajtad, hogy bizonytalan vagy, akkor bepróbálkozik ilyen viselkedéssel. Ha az első alkalommal, amikor rád akarta hárítani a hibát higgadtan azt mondtad volna, hogy ha nem jön el, neki kell szólnia és még egy ilyen és részedről lezártnak tekinted a dolgot,akkor talán másodjára jobban megbecsült volna. Mondjuk én ezek után nem is találkoztam volna vele másodszor. Beteg az ilyen.

2017. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első eset után páros lábbal kell kirúgni az ilyen alakokat.
2017. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneknél próbálkoznék, nekem se lenne sose.
2017. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az elbizakodottság nem attól függ, ki milyen szép.


Egyébként én simán töröltem volna ezt a libát.


21/L

2017. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!