Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen kegyetlenek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlenek a lányok?

Figyelt kérdés

Két szer is felültet, ugyan az a lány. Először nem jön el, várok rá egy órát. Bocsánatot kér és rám tereli a hibát mert ugye én nem egyeztetem újra a randi előtt és azt gondolta meg gondoltam magam Másnap dolga van de azt mondja... hogy tartsuk a kapcsolatot mikor eljön az időpont le mondja.

Mikor számon kérem rajta akkor még ő áll az erdő felől, hogy hogy merek bármit is számon kérni rajta.


Na már most csinos a lány de annyira szerintem mégsem, hogy ennyire elbizakodott legyen.

Mi a rákért kell kétszer is találkát ígérni és lemondani egymás után és erre még veszekedést színleni, hogy akkor nem mert én így meg úgy számon kérem rajta amit mondott, és jobb ha nem beszelünk többet.

Miért kell reményt ébreszteni valakiben, és utána röhögni a markunkba? Rá adásul társkeresőn.


Már lassan 30 vagyok de még nem volt barátnőm. De úgy látszik egyedül fogok megvénülni, az ilyenek miatt, vagy diliházba kötök ki...

Már annyira se vesznek emberszámba, hogy inkább startból egy nemet mondjanak hanem szórakoznak.... erre azért már nem számítottam.


2017. aug. 27. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyfelől fájt olvasni a szövegedet, mint egy alsó tagozatos odagányolt "fogalmazása".. csoda, ha valaki randira akar menni veled.

Velem ezt 2 férfi is eljátszotta már, nincs ebben semmi különös. Én lekoptattam mindkettőt, aztán bánták nagyon..

2017. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3. Elrontotta az egész hétvégémet. Ezen jót mosolyogtam. Én szintén 30hoz közel vagyok, nincs párom, randizni meg szinte egy csepp esélyem sincs. Nem járok disco-ba, helyette 6 napokat melózok, 12 órát, éjszaka. Kimaradok minden buliból... Én mit szóljak akkor? ;)


F

2017. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem nezik azt h a fiu mit erez csak azt amit ok kocsogok nemtudok mast mondani. Megerdemelne egy ketto egy budos nagy csalodast mert en mar telleg kivagyok amiatt hogy senki nem akar velem osszejonni. Annyira rosssszzzzz :+(((((((
2017. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!