Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők alapból kegyetlenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők alapból kegyetlenek, amiért a nekik nem tetsző férfiakat levegőszámba sem veszik?

Figyelt kérdés
Ez bennük van kezdettől fogva, hogy semmi empátia nincs bennük a sikertelen férfiak iránt, amely férfiak a világon semmi bűnt nem követtek el azon kívül, hogy nem születtek "szép" férfinak? Ahogy itt az oldalon is a nők megnyilvánulnak az ilyen szerencsétlen férfiakkal kapcsolatban, az a kegyetlenség és könyörtelenség olyan fokát bizonyítja, ami minden empátiát és emberséget nélkülöz. Miért ilyenek a nők?

2018. nov. 1. 19:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%

valószínűleg evolúciós okokra vezethető ez vissza.

a sikertelen férfi rossz vadász,kevesebb kaját tud hazahozni,így az utód táplálása is veszélyben van.

2018. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Joguk van ignorálni bárkit. Miért kéne sajnálatból együtt lenniük valakivel? Fájó tud lenni, ha nem kellünk annak, akire vágyunk, de el kell fogadni. Ezt férfiként írom.
2018. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

Epp annyira kegyetlenek mint azok a ferfiak akik keresztul neznek rajtam mert kover vagyok es csunya, meg azok a kegyetlen ferfiak akiknek csak arra kellenék, hogy belém uritsenek egyszer mert arra mar nem vagyok jo, hogy baratnoje legyek valakinek, nem vagyok vallalhato ahogy az egyik mondta.


Kerdezo, csak egyszeruen fogd be, ne a noket hibaztasd a sajat nyomorodert! Amugy meg le mernem fogadni, hogy te is csak azokrol a nokrol beszelsz, akik szamodra csinosak. Te se veszed eszre a ronda noket, max azert, hogy uristen milyen ronda.

Csak hallgassatok el. MAr nagyon eleg volt beloletek!


A kapcsolat NEM alanyi jogon jar.

2018. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, elő a farbával: te szánalomszexet akarsz kicsikarni?
2018. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Mi számít kegyetlenségnek?
2018. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: Nők kinézetétől függetlenül a nők 90%-a kegyetlenül és gorombán viselkedik a neki nem tetsző férfiakkal. Igen, a molettebbek is!
2018. nov. 1. 20:08
 7/32 anonim ***** válasza:
71%
És mondd csak, kérdező, mi a véleményed arról, aki kifogástalanul udvarias, viszont rideg és távolságtartó?
2018. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha normális, kedves vagyok egy sráccal aki nem jön be, akkor folyton nyomul, nem ért a szép szóból, reménykedik... Nagyon sokan nem értenek a szép szóból.
2018. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"Mi számít kegyetlenségnek?"


Boltban az eladó pénztáros csaj nem fogadja a köszönést pl pusztán azért mert nem vagyok az esete... Meg képeket vág, mintha vásárolni sem lenne jogom nála kb. Ez tudod mennyire el tudja egy ember napját rontani? Vagy pl HR-es csajszi a nekik nem tetsző pasasnak a jelentkezését szó nélkül a kukába dobja... Igen, fordult már elő ilyen is. A végzettségem simán meglett volna az adott melóhoz!

2018. nov. 1. 20:11
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Mert a férfiak milyenek? Elég egy kövér nőkkel kapcsolatos kérdést olvasniuk, és máris böllérnek képzelik magukat, amit válogatott módokon ki is nyilvánítanak. A valóéletben sincs másképp, a nem feltűnő szépségeket alig veszik észre, az előnytelen(ebb) megjelenésű nőkről pedig kifejezetten undorítóan beszélnek; szeretetre, kedves hangnemre, normális bánásmódra méltatlannak tartják őket. Tőlem volt, aki konkrétan elhúzódott, mikor puszit akartam adni neki. :D Akkor miről is beszélünk?
2018. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!