Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok,30 feletti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok,30 feletti nők, nagyon ciki/szánalmas, ha írásban hívom el a nekem tetsző nőt?

Figyelt kérdés

Nagyon elfoglaltak vagyunk mindketten és így elég nehéz összehozni egy találkozót. A legközelebbi időpont amikor össze tudunk futni 3 hét múlva lesz. Viszont rendszeresen írogatunk egymásnak. Nagyon nem szeretném, hogy valaki más megelőzzön nála, mivel nagyon fontos a szánomra.

Így úgy döntöttem, hogy inkább legyen így, minthogy mire szóban elhívom, már mással legyen.



2018. okt. 8. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogod és felhívod. Írásban bárki bárkinek kiadhatja magát. Normális nő az irkálásokra nem ad..
2018. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Rendszeresen szoktatok írni....

Így nem ciki

2018. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy en vagyok a kivetel, vagy mar "tul regimodi", de en meg mindig szeretek telefonon beszelni! Nem irogatni, hanem tenyleg beszelgetni.

Szoval ha valaki engem akar elhivni, az jobban teszi,ha felhiv. Manapsag mar nagyon ritka!


De, mint ahogy az elozo is mondta, mivel rendszeresen irtok egymasnak, igy nem ciki.

2018. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2018. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, egyáltalán nem ciki!
2018. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!