Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők alapból kegyetlenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők alapból kegyetlenek, amiért a nekik nem tetsző férfiakat levegőszámba sem veszik?

Figyelt kérdés
Ez bennük van kezdettől fogva, hogy semmi empátia nincs bennük a sikertelen férfiak iránt, amely férfiak a világon semmi bűnt nem követtek el azon kívül, hogy nem születtek "szép" férfinak? Ahogy itt az oldalon is a nők megnyilvánulnak az ilyen szerencsétlen férfiakkal kapcsolatban, az a kegyetlenség és könyörtelenség olyan fokát bizonyítja, ami minden empátiát és emberséget nélkülöz. Miért ilyenek a nők?

2018. nov. 1. 19:55
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Semmi szánalomszexről nincs szó, alapvető emberi dolgokról van szó, amiknek a világon semmi közük a testiséghez.
2018. nov. 1. 20:12
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked az ignorálás kegyetlenség, az a te bajod. Ha szerinted a nők tartoznak neked az idejükkel, még akkor is, ha nem vonzódnak hozzád, akkor meglehetősen elbacott emberke lehetsz.
2018. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

A bolti dolgozók eléggé lestrapáltak. Tegnap a postán jártam még hazafelé, átvenni egy külföldi csomagomat, aminek nagyon örültem, hogy már megérkezett ilyen hamar, a postai dolgozók sem voltak a toppon így estefelé. Halloween alkalmából vittem a munkahelyemre egy kis édességet, de nem fogyott el, úgyhogy mikor átvettem a csomagot, a hölgynek is adtam az ablakban, akitől a küldeményemet átvettem, meglepődött, de nagyon jólesett neki, egyből vidámabb volt.

HR, meg olyan dolog, hogy lehet, hogy volt nálad alkalmasabb jelölt is, vagy már megvolt az ember, csak meg kellett hirdetni. Nőket meg szórnak ki egyből csak azért, mert lehet, hogy elmegy szülni, ha már gyerek van, akkor meg azért, mert majd a nő marad otthon, ha beteg lesz...

2018. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem attól lesz valaki kegyetlen,hogy nem vagy az esete,vagy nem úgy viszonyul hozzád,ahogy te azt elvárnád tőle.A kegyetlensèg nem itt kezdődik.Akit sok kudarc ért,de nem èlt mèg meg mondjuk egy intenzív kapcsolatot,ès utána a szenvedèst,az nem tudhatja,milyen az,amikor valaki tènyleg gonosz a másikkal.Sok fèrfi is,nem csak a nők.
2018. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%

Az elado nem fogadja a koszonesed, mert nem vagy az esete?


Hallod te magadat? De komolyan?


Tudod te, hogy milyen eladonak lenni?? Idiotakkal foglalkozni egesz nap, raadasul a pasik nagy resze ra is mozdul az eladokra. Tobb olyan fiu haverom volt aki direkt rajuk specializalodott. Es a szegeny lany nem menekulhetett.


Es miert kellene, hogy az esete legyel barkinek is??


Es, hogy kegyetlen legyek, az ilyenek akik itt szidjak a noket, es a noi nemet hibaztatjak, azokat nem neveznem ferfinak!


Egy csunya No.

2018. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
43%
Kit érdekel, hogy a nők mit meg kit vesznek emberszámba. Kegyetlenség, könyörtelenség, hagyjuk már. Nem hóhérok ezek, csak mert pina nőtt a lábuk közé.
2018. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

Na ide figyelj!


Én nem vagyok tiszteletlen és bunkó azokkal a férfiakkal, akik nem tetszenek!


A nyomulást viszont nem szeretem, ha valakit elküldesz, de visszamászik az ablakon, azzal már nem fogsz finomkodni...

2018. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
5%

Igen alapból ilyen alantasak ezek a szegín, üldözött, elnyomott apácák. Tízből 8 kötőjel 9 férfit selejtnek, lúzernek tartanak és ennek megfelelően is bánnak velük, ergo dölyfös pohával levegőnek nézik, megszégyenítik, stb.

Ösztönlényekként persze azt hiszik örökké tart ez az állapot, de később, a falon túl ez rendre vissza szokott ütni.

2018. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
1%
Csak egy bizonyos korig,30 után,gyerekel az előző házasságból,változik a helyzett.Én ignorálom őket,szomorúságukra.
2018. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%

#19 Csak nem gondolod, hogy kellenél bárkinek is, akár gyerekkel? A kutyának sem, és nem azért mert gonosz vagyok, hanem mert beteg vagy.

A kérdező se százas, a bolti eladók rám is undorral néznek, de gondolom nem azért mert nő vagyok, hanem mert egy ezredik vásárló vagyok.

Az a baj az ilyen emberekkel mit te vagy, hogy azt hiszitek,körülöttetek forog a világ. Hogy az unott arcú eladó pont téged néz le, hogy a nő aki elfordul a buszon, téged minősít, holott valószínűleg csak el van foglalva a gondolataival. Az ignorálás azt jelenti, hogy egyáltalán észre sem vesz, átsiklik rajtad a tekintete. Én is ilyen vagyok, és mióta nem vagyok fiatal, velem is ilyenek a pasik. Nem érdekel. Nem vágyom senki figyelmére és nem tartok senkit gonosznak aki nem mosolyog rám. Veled van a baj, kérdező, nem is akármilyen.

2018. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!