Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért ennyire kegyetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ennyire kegyetlenek a nem helyes nem jó vágású férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Mit tud tenni akkor egy magam fajta? Barátnőt szeretnék. Ha egyszer lenne az életben nekem nem kéne más nő.

#férfi #Kegyetlenül
2021. jan. 24. 12:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Senkivel sem vagyok kegyetlen. Arról nem tehetünk, hogy nem akarunk veled összejönni, mindenkinek megvan a joga olyan párt választani, amilyet szeretne.
2021. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Senkivel se vagyok bunkó és mindig a lehető legkedvesebben utasítok el valakit, mert nem szeretném megbántani az érzéseit. Viszont olyannal pedig nem jönnék össze, aki nem vonzó számomra.
2021. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Mi a kegyetlenség? Hogy olyan párt szeretnénk, akihez vonzódunk?


"Ha egyszer lenne az életben nekem nem kéne más nő."


Ezt pedig hallottam már pár hozzád hasonlótól. Csak azt felejtették ki, hogy amúgy bántalmazó, tapadós sz.aralakok is a gyér külső mellé.

2021. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Osztom a 3-as válaszolot. Ez tipikus bántalmazo mondat..
2021. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek ha titeket bántottak, én nem bántanék senkit az biztos. Ha helyes lennék se kéne nekem sok nő. Mert félnék azért betegségektől. Bár ez lehet az én személyes hülyeségem, de azért sok nővel lenni is kockázatos.
2021. jan. 24. 13:05
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

3-4 Ezt nem azért mondjátok, mert az emberek ilyenek, hogy a szép külsőhöz könnyebben társítanak szép belsőt és a csúnya külsőhöz is rossz belsőt? Úgy hangzik mintha azt mondanátok a kérdező vagy más csúnya emberek biztos belül is rossz emberek, ha már jól sem néznek ki.


Vagy most nem tudom hol az empátia, próbáljátok tényleg a helyébe képzelni magatokat. Hogy még soha mondjuk meg sem csókolt titeket egy ellenkező nemű sem. Nyilván ilyeneket mondanátok ti is magányotokban, hogy nektek egy ember is jó lenne egész életetekre, csak lenne valakim

2021. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Te mégis miről beszélsz? :D
2021. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Dehogyisnem kellene.


Ez olyan mint a pénz. Mag 100e-et keresel 300e-ről álmodsz, majd ha megvan a 300k, akkor 2 hónap után hozzá is szoktál és 600e kell. És így tovább.


Első bnőt nehéz összeszedni.. de ha megvan, akkor rájössz, hogy ez menne, meg lehetne mellette másik. sőt, a nők szemében is több az olyan pasi, akinek van vagy már volt bnője.

2021. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

8. Ez igaz. Én 21 éves koromig szűz voltam. Nem a külsőm, hanem a gyerekkorom és családom által elcseszett személyiségem miatt, amúgy egész jól nézek ki. Emlékszem előtte 20 évesen még szó szerint volt hogy sírtam este a párnámba, amiért egy csajnak sem kellek.


Lényeg a lényeg sikerült ezeket szerencsére huszonévesen megoldanom magamban és népszerű(bb) lettem a csajoknál. Na hát utána én is volt, hogy megcsaltam egy barátnőm, vagy egyszerűen csak a kalandok érdekeltek. Nem büszkén mondom, de így történtek. Addig sírtam csak egyetlen nőt kívánva amíg egynek sem kellettem. Miután népszerű lettem a csajoknál utána sokáig nem tudtam már megállni, hogy ne többet és többet akarjak akár egyszerre is. Szóval igazad van, a kérdező is valszeg ilyen lenne, ha hirtelen sok nőnek kezdene tetszeni, tuti nem maradna egy mellett.

2021. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom anyuci kicsi fia vagy es az hogy azt mondjak hogy bocsi te nem jossz be nekem, vagy bocsi nem vagy az esetem kegyetlenseg szamodra...
2021. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!