Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy elég testes, de amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elég testes, de amúgy helyes csaj, aki fülig belém van zúgva, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom régi gyerekkori barátja, de szerencsétlennek akkora a feneke, mint egy muraközi lónak, egyébként viszont helyes, nagyon szép haja van és még talán kedvelem is. Amennyire tudom az ő szexuális élete is egyenlő a nullával és elég elkeseredett is miatta, én se voltam senkivel már több, mint egy éve. Tudni kell, hogy én rendszeresen sportolok (amatőr parkour, futás, súlyzós edzések) és suli mellett sok fizikai munkát is végzek, szóval kockahas, nagy vállak, nagy mellek, de csak 76 kiló vagyok és állítólag hasonlítok Robert Pattisonra is. Viszont totál képtelen vagyok nőket felszedni, mert halál bénán csinálom és nem tudom mit kéne kezdenem a helyzettel. Adnom kéne neki egy esélyt úgy is ha jelenleg teljesen elképzelhetetlennek tartom, hogy szexuálisan történjen köztünk valami, aztán hátha alakul valami? Vagy ne erőltessem, mert a végén csak megbántanám, ha nem működne a szex? Ugyanakkor meg mi van egész jók lennénk együtt? Légyszíves segítsetek, ha jártatok már hasonló cipőben!

#randi #szerelem #kövér #tástes #bazinagyő
2020. dec. 1. 19:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*mi van HA egész jók lennénk...
2020. dec. 1. 19:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel láthatóan kicsit lenézed ("muraközi lónak", komolyan?*), így ennek nem sok értelme lenne. Egyetlen pozitívum, hogy nem használod ki őt azonnal, hanem hezitálsz. Ez pozitív jellemvonás, igyekszel a helyes utat járni. Kicsit még gondolkozz és rájössz arra, hogy mi a helyes. Egyedül a helyszín rossz ahol ezt megkérdezed, mert itt sokan fognak a negatívabb tettekre buzdítani.


*És van olyan nagyfenekű nő aki ettől csak még vonzóbb lesz.

2020. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Inkább nekem írj. 😉
2020. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Én nagyon jól tudok felszedni lányokat de egyszer én is belefutottam egy ilyen kapcsolatba. Molett bájos lány. És én nekem mai napig tart. Mellesleg nagyon megszerettem vele a szexet ésaz alakját is imádom.

Szóval próbáld meg mindenképp én azt mondom. De ne tűnjön úgy neki hogy csak azért mert most nincs más. Lehet ő lesz életed párja. :D

2020. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát üsse kő, talán kéne adni a dolognak egy esélyt. persze aztán lehet most már nem is akar semmit se tőlem xd
2020. dec. 1. 21:19
 6/12 A kérdező kommentje:
am jöhetnek még válaszok, érdekel mások véleménye is
2020. dec. 1. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt zavar a testalkata?

Az a probléma, hogy neked nem jön be ez az alkat vagy az, hogy attól félsz ízléstelennek fognak tartani emiatt?

Mert ezt az információt nem adtad meg pedig egyáltalán nem mintegy...Sok férfi összetenné a kezét egy ilyesmi csajsziért ebben biztos vagyok.


Mindenesetre én azt mondom, közeledjetek egymáshoz és meglátod mennyire tudsz túllépni ezen az apróságon. Lehet egy idő után már abszolút nem fog zavarni, sőt meg is szereted ezt a ,,szépséghibát". Az is lehet teljesen más miatt döntesz úgy, hogy offolod.

Amíg nem próbálod meg nem tudhatod... amit könnyen lehet megfogsz bánni. Nem beszélve arról, hogy amíg randizgatsz tapasztalatot szerzel, ha mást nem is.


Személyes tapasztalatom szerint az első csók nagyon fontos. Ha utána úgy érzed jó volt és folytatnád akkor érdemes is folytatni.

Viszont ha csak,,ürességet" érzel utána nem valószínű, hogy lesz a jövőben bármiféle fizikai vonzalom. Ami nélkül meg halott az egész. De ahogy így a felületes leírás alapján magam elé képzellek benneteket úgy gondolom van rá esély, hogy kialakuljon a kellő kémia.


Szóval hajrá ;) Ha gondolod írhatsz nekem privátban is.

2020. dec. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy olyat mutatna az ágyban hogy lemész hídba. ;)
2020. dec. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Mellesleg fogyni mindig lehet, mondd meg neki hogy pár kilót ledobhatna vagy sportolhatna kicsit mert neked a vékonyabb nők tetszenek.
2020. dec. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Hat eleg primitiven jellemezted a not, ha tudna, hogy igy gondolkodsz rola, biztos nem lenne belole semmi. Ha le tudod vetkozni ezt a kulonb vagyok barkinel mentalitast, ezt a magad erdekeben irom, akkor talan meg azt is mondanam, hogy probald meg. Mivel mindketten elveszettek vagytok a tarskeresesben, biztosan jot tenne mindkettotoknek egy kapcsolat, amiben fejlodni tudtok. O is eszrevenne, hogy nem optimalis, ha dupla a sulya a tiednek, meg te is kikupalodnal, hogyan kene gondolkodnod a nokrol, hogy eselyed legyen naluk. 50 ev mulva meg senkit nem fog erdekelni, hogyan nezel ki, ez foleg fiatalon szamit, amikor mas meg nem tud felmutatni az ember es a kulvilagnak szol.
2020. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!