Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy elég testes, de amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elég testes, de amúgy helyes csaj, aki fülig belém van zúgva, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom régi gyerekkori barátja, de szerencsétlennek akkora a feneke, mint egy muraközi lónak, egyébként viszont helyes, nagyon szép haja van és még talán kedvelem is. Amennyire tudom az ő szexuális élete is egyenlő a nullával és elég elkeseredett is miatta, én se voltam senkivel már több, mint egy éve. Tudni kell, hogy én rendszeresen sportolok (amatőr parkour, futás, súlyzós edzések) és suli mellett sok fizikai munkát is végzek, szóval kockahas, nagy vállak, nagy mellek, de csak 76 kiló vagyok és állítólag hasonlítok Robert Pattisonra is. Viszont totál képtelen vagyok nőket felszedni, mert halál bénán csinálom és nem tudom mit kéne kezdenem a helyzettel. Adnom kéne neki egy esélyt úgy is ha jelenleg teljesen elképzelhetetlennek tartom, hogy szexuálisan történjen köztünk valami, aztán hátha alakul valami? Vagy ne erőltessem, mert a végén csak megbántanám, ha nem működne a szex? Ugyanakkor meg mi van egész jók lennénk együtt? Légyszíves segítsetek, ha jártatok már hasonló cipőben!

#randi #szerelem #kövér #tástes #bazinagyő
2020. dec. 1. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%
Még egy éretlen kis csitri vagy, kb 15-6 éves lehetsz ez elsőre le jött ! Neked nem való még nő, mert valami wup wup páwa gyerek vagy aki menőnek hiszi magát mert megcsinál 50 fekvőtámaszt meg kockás a hasa.. Szerintem maradj az esti meséknél.
2020. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia mi a helyzet? Uncsi az életed? Jah el tudom képzelni, vacak lehet barátok nélkül tengetni a nyamvadt életed egy teljesen középszerű vagy még annál is rosszabb melóban, miközben a fejed olyan mélyen a főnök seggében van, hogy már azt se lehet megkülönböztetni, hogy hol érsz véget te és hol kezdődik ő. Együtt érzek veled, egyébként most, hogy jól leoltottál jobban érzed magad? Ha rám hallgatsz fényezd még kicsit a bohócot aztán olvass el pár könyvet, talán ragad is rád valami a koszon kívül ;)
2020. dec. 5. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!