Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért ennyire kegyetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ennyire kegyetlenek a nem helyes nem jó vágású férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Mit tud tenni akkor egy magam fajta? Barátnőt szeretnék. Ha egyszer lenne az életben nekem nem kéne más nő.

#férfi #Kegyetlenül
2021. jan. 24. 12:58
1 2 3
 21/22 (:Puszedli :) ***** válasza:
72%

Szerintem nem kéne általánosítani. Én nem bántok senkit addig amég elfogadja hogy nem kell. Ha tapad meg továbbra se hagy meg jön azzal h mennyi pénze van meg hogy a csillagokat lehozná az égről akkor szintet váltosztatok és elküldöm a fr@ncba. A nem az nem.


Szerintem ha valakinek nem tetszik valaki meg van a joga hogy nemet mondjon. És bármennyire is mondja akárki a külső igen is számít és azzal a belső is. Akinek nincs személyisége meg határozatlan meg nyuszi és csúnyácska is és túl nyálas az olyan mintha egy kifejletlen gyerekkel lenne az illető és nem egy féfival. A nők férfit szeretnének külsőleg és belsőleg is. Egy gyerekkel nem lehet tervezni. Mindenkinek lehetnek sérelmei gyerekkorról de meg kell tanulni felülkerekedninés túltenni magunkat dolgokon egy idő után. Nem lehet mindig a múltra mutogatni meg a szülőkre .

2021. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
57%

A kérdezőnek bizonyos szempontból igaza van. Nem az a kegyetlen, ha valaki megmondja normálisan, hogy nem tetszik az illető, hanem az aki ezt bunkón teszi. És sajnos sokan teszik így, mert így nekik egyszerűbb.


De ugyanez a kegyetlenség megvan ám a nők felé a férfiak részéről is.

2021. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!