Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért ennyire kegyetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ennyire kegyetlenek a nem helyes nem jó vágású férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Mit tud tenni akkor egy magam fajta? Barátnőt szeretnék. Ha egyszer lenne az életben nekem nem kéne más nő.

#férfi #Kegyetlenül
2021. jan. 24. 12:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

Az ostobák csinálják ezt. Nekem is volt már, hogy egy "szia" után úgy küldött el valaki szó szerint a kva anyámba, hogy csak úgy perzselődött a képem, lehet mert neki épp olyan napja volt.


Nem kell felvenni, örülj hogy ilyen nulla emberekkel nem kerülsz semmilyen kapcsolatba.

2021. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
5. Ismerek olyan alfa menőcsávót, aki a betegségektől szintén fél ezért mindig óvszert húz, még a szopatáshoz is. Csak sok hónap komoly kapcsolat után veszi le a gumit, ha olyan csajt talált akiben megbízik ilyen szempontból. Szóval ne aggódj, ha a tündér véletlenül jóképűvé varázsolna, akkor ne a betegségektől való félelem akadályozzon
2021. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy valakivel nem szeretnék párosodni és kulturált módon visszautasítom, attól még nem hinném, hogy kegyetlen vagyok. Mert van, aki tetszik és van, aki nem.
2021. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Bizonyított tény, hogy vonzó külsővel könnyebb az élet. Ez van...síránkozhat mindenki amennyit csak akar.

Neked kérdező csak annyit tudok ajánlani, hogy dolgozz az egzisztenciádon, sportolj, hogy ha már csúnya vagy, legalább kövér ne legyél és várd meg amíg a jelenlegi válogatós hőlgyek egy része betőlti a harmincat és még mindig szingli lesz. Na onnantól kezdve már te fogsz válogatni. Csak ne felejtsd el, hogy rossz kapcsolatnál a semmi is jobb...nameg senki büdös kölkét ne neveld. Ha akkor nem voltál jó amikor gyereket kellett csinálni akkor ne legyél jó a felnevelésében sem.

2021. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
17%
14. Meg még az életén is dolgozhatna, hogy csóró se maradjon.
2021. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Irtam az egzisztenciát...nem kell feltétlenül gazdagnak lenni.
2021. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
16. Tudom. Én sem vagyok egyáltalán gazdag bőven, de másban ott vagyok és a nők az összképet nézik. Azok a férfiak vannak ráfeszülve egyedül a pénzre, akik nagyon mást sem tudnak felmutatni
2021. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

"3-4 Ezt nem azért mondjátok, mert az emberek ilyenek, hogy a szép külsőhöz könnyebben társítanak szép belsőt és a csúnya külsőhöz is rossz belsőt? Úgy hangzik mintha azt mondanátok a kérdező vagy más csúnya emberek biztos belül is rossz emberek, ha már jól sem néznek ki."


3-as vagyok, és elég rossz ajtón kopogtatsz, nem vagyok h.ülye, hogy külső alapján bármit is következtessek az illető személyiségére.

De amikor már valaki olyannal jön, hogy kegyetlenek "a nők" + jön ezzel a tipikus bezzeg ő hogy megbecsülné mondat, az erősen red flag-es kategória. Sok tapasztalat alapján mondom ezt. Volt rossz külsejű párom, mert naiv 18 éves kislányként elhittem, hogy ő majd hogy megbecsül, mert jött azzal, hogy sose gondolta, hogy neki bárki is esélyt fog adni, ő csak szeretni akar végre...stb. Pár hónapig tudta tartani a látszatot, utána kiderült, hogy egy hitvány, bántalmazó féreg. Szerintem nem az undorító külseje miatt hallucináltam oda a módszeres ömnbizalom leépítést trágár bántalmazást (veszekedéskor simán leqrvázott) fenyegetést (szakításkor öngyilkossággal fenyegetett + azzal, hogy megtapos, összever), szexuális erőszakoskodást...stb. De persze megvolt rá mindig a magyarázata, hogy csak miattam borult el az agya, mert provokálom, beképzelt vagyok, nekem nem érték a szeretet, meg egyebek.


Nem ő volt az egyetlen hasonló, csak a többit már ismerkedéskor ki tudtam szűrni, vagy olyan is volt, akivel nem nekem volt dolgom, hanem ismerősöknek, barátnőknek.

Nem azt mondom, hogy minden előnytelenebb külsejű srác/férfi ilyen, csak azt, hogy közel sem biztos, hogy valaki jobban megbecsüli a társát attól, hogy a kutyának nem kellett még soha, főleg akkor nem, ha nőkre nézve dehonesztáló szövegeket nyom + fogadkozik, hogy "bezzeg ő". Ez a két dolog előbb utal arra, hogy tipikus bántalmazó és/vagy energiavámpír ragacs lenne, mintsem normális pár.

2021. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem a nők kegyetlenek, hanem az élet.

Az egyik legnagyobb igazságtalanság a világon, hogy egyik ember szép a másik meg csúnya.

2021. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%
Senkivel se vagyok kegyetlen, sőt, mindig a lehető legkedvesebben állok úgy alapból az emberekhez. Ettől még ha valaki nem tetszik, akkor nemet mondok.. 🤷
2021. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!