Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan kegyetlenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kegyetlenek a nők?

Figyelt kérdés

Ha valaki szegény családba születik és korán el kell kezdenie dolgozni. Ezáltal nem járt egyetemre


-kuka


Ha átlagos az adottsága és mondjuk 90-100 kg 180 átlag magasság mellé, azaz nem trendi 70 kilós.


- kuka


Ha csak egy albérletben vagy a szüleivel lakik mert egyszerűen nincs elég pénze elköltözni


- kuka


Ha csak 15 cm a farka és az adott lány tapasztalt màr. Számára volt már kielégítőbb partnere (vissza ugye senki nem akar fejlődni - haladni)


- kuka


Ha csak 300 ezer nettót keres mint a magyar ferfiak 70% a (ki a frásznak kell egy átlagos csöves igaz?)


- kuka


Ha a fenti dolgok miatt nem tudott csajozni azaz még tapasztalatlan is


- kuka


Ha erőszakosabb dühösen típus aki a sorsát nem fogadja el. És elmegy prostit dugni. ( jesszus a saját értékével nem tudott nőt lenyűgözni… baszni csak pénzért )


- kuka


2022. dec. 26. 11:12
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
97%
Röviden csak annyit írnék, hogy ha igaz lenne, amiket írsz, akkor a négy párkapcsolatból, amit megéltem, egyetlen egy sem történt volna meg.
2022. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs pénzed, azért.
2022. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
98%
Az albérlet az mióta kuka? Pont, hogy ezerszer jobb, mint a mamahotel. A fiatalok javának meg egyedül, önerőből aligha lesz saját lakása, max ha nettó 1 millát keres itthon vagy külföldön.
2022. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
Tudod sok fugg azon, hogy te hany eves vagy, hol tartasz az eletben vagy hol kene tartani. A korulmenyeid a mentalutasodat is tukrozhetik. Illetve az se mindegy, hogy ki van a masik oldalon milyen mentalitassal.
2022. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
93%
Azért kegyetlenek a nők, mert van saját akaratuk és eldonthetik, hogy ki a megfelelő pár a számukra és nem szanalombol maradnak valakivel, akit a hátuk közepére sem kívánnak? Jól értem, hogy ez a gond?
2022. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Itt borsodban, ahol a férfiak java is a szakmunkás nettó 200-250 ezret keresi, ott már nagy dolog a 300 nettó. Fővárosban bármely gyárban megvan ez az összeg. Csak állami alkamazottként nem lehet (max ha politikus v orvos), mert őket az állam éhbéren tartja.
2022. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
90%

1. Érettségi óta dolgozok és élek külön. Mestert is csináltam alapszak után. Igen, évekig csak szobát volt pénzem bérelni, és egyetem után meg hétvégéken dolgoztam. Úgyhogy nekem senki ne jöjjön ezzel a szar dumával. (Amúgy vőlegényemnek nincs diplomája, de azért, mert van jó szakmája. Nem azért, mert hisztizett és kifogásokat keresett.)

2. 180 cm mellé a 100 kg szimplán elhízott. Hacsak nem átlagon felül izmos, de nyilván itt nem arról van szó. De amúgy nálam az enyhébb elhízás sem akadály, csak ne szépítsük már a dolgot. Vállalja fel, hogy igen, ez van, ne a normál alakatúakat savazza.

3. Baromság. Az albérlettel semmi baj, igazából a szülőkkel sem feltétlen, ha van hajlandósága leválni és külön költözni. És ha tudja mi az a házimunka.

4. Még nagyobb baromság. 15 bőőven elég a legtöbb nőnek. Egyes pózokban még ez is tud fájni ha durván bánnak vele.

5. 300 nettó nem rossz. Pl Borsodban kifejezetten jó. Bp-en valóban átlagos. Nyilván ha a nő a dupláját keresi, akkor neki lehet akadály. De sok másik nőnek meg nem az.

7. Nem a fenti dolgok miatt nem tud csajozni, hanem mert zűr van a fejében. Az valóban kuka.

8. Igen, nálam a prostizós kuka. Aki élvezi, hogy pénzért gyakorlatilag legális szexuális erőszakot tehet a másikon, azzal nekem nincs semmi dolgom. De ez sem mindenkinél kizáró ok azért.

2022. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
50%
Nem a nőkkel van baj hanem a társadalommal.Ha nincs diplomád akkor egy senki kategóriába sorolnak.Sajonos az ok,hogy miért nem jutott el az ember a diplomáig az senkit sem erdekel.
2022. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
88%
Kegyetlenek vagyunk, mert van szabad akaratunk? Aztak*rva.
2022. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
1%

,,Kegyetlenek vagyunk, mert van szabad akaratunk? Aztak*rva.,,


A szabad akarat és az elvárt legalább 450-500 nettó (hacsak nem a nő is megkeresi ezt) nem ugyanaz.

2022. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!