Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen is ennyi Redflag volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is ennyi Redflag volt a nőknek vagy most sokkal több redflag van már nekik és régen elfogadóbbak voltak a nők és sokkal inkább elfogadták megszerették a mai redflageket?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 19:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
30. Ez így van! Értéktelen gyenge sz*r vagyok. Nem baj, majd csak letelik már, de ez a fránya covid sem vitt el. Remélem majd a következő hullám már sikeres lesz.
2023. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Még öngyi se tudsz lenni? Ne legyél ennyire száncsi.
2023. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
49%
32. Mit ajánlsz? Van valami jó ötleted? Hátha beindítod a fantáziámat, sőt felajánlom a lelkem neked, segíteni foglak a túlvilágról ígérem!
2023. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

😆😆😆


Ekkora lúzert. Lóófaszt akarsz te meghalni, csak hisztizel.

2023. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

#31

Ezzel nem válaszoltad meg a kérdésem, 31-es. Az volt a kérdésem, miért nem kerestél másik nőt? A 30-as sz. kommentem egyáltalán nem ellened szólt, pont, hogy együttérző akartam lenni. Biztatni akartalak, hogy keress magad mellé egy olyan nőt, aki megbecsül (sokat letettél az asztalra, biztosan kapnál megbecsülést sok más nőtől, már csak emiatt is). De ha te nem akarsz saját magadon segíteni, nem dolgozol a megoldáson, akkor más sem fog tudni segíteni. Vagy tán depresszióval küzdesz és nincs erőd mást keresni (de közben a munkádban meg megfelelsz)?

2023. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35. Szerinted nem kerestem? Kudarc, kudarc, kudarc. Nincs nő akinek tetszenék, nincs nő aki megbecsülne. Pont ezért értem ide ahol tartok. Teljesen kilátástalan ez a része az életemnek, ráadásul a legnagyobb gond hogy az önbecsülésemet is porrá zúzta. Nem is létezik olyan. Sokszor már magamtól is félek. Gondolj bele úgy kellsz fel, hogy egy darab sz*r vagy. Minden amit csinálsz annak semmi értelme. Az emberek átnéznek rajtad, utálnak. Ha rendes vagy kihasználnak, majd eldobnak. A nők szemében egy senki vagy. Amit eddig elértél az semmi. Diploma? az semmi. Nyelvvizsga? Az semmi. Hobbi? Az semmi. Az egész életed egy óriási nagy nulla, és ez a nagy nulla vagy te! Aztán gondolsz egyet, összeszeded magad hogy majd most fordítasz! Ekkor a világ is 5X annyira bekeményít, bebizonyítja hogy akkor is egy giga nagy nulla vagy! Nők? Találkoztam párral, elég jól el is beszélgettünk, de mint férfi nem kellettem soha. Ezen sem lehet változtatni, mert én már kigyúrtam magam, minden majomságot elkövettem, de akkor sem volt változás. Semmi! Annyira unom már az életemet!
2023. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!