Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen is ennyi Redflag volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is ennyi Redflag volt a nőknek vagy most sokkal több redflag van már nekik és régen elfogadóbbak voltak a nők és sokkal inkább elfogadták megszerették a mai redflageket?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 19:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Az anyai nagyszüleim elváltak már a hatvanas években, a nagyapám kezdeményezésére. Később át is vette anyámat és a testvérét, az ő kérésükre mert az anyjukkal finoman szólva is súlyos gondok voltak. A nagyapám nevelte fel őket és nem nősült meg soha mert a nője nem ment hozzá mert nem akarta otthagyni a családját, így csak randi- és utazópartnerek maradtak halálukig :)

Az apai nagyszüleim együtt maradtak pedig az egy pokol volt a mamámnak. Nem is csoda hogy előbb elment. Az élet egyik nagy igazságtalanságának tartom hogy pont az ilyen embereknek nem adatik meg hogy ők éljenek egy kicsi nyugalomban és boldogságban legalább néhány évig.

2023. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, bár igazából csak összeveszni lehet rajta, mert mindenki mást ért ezek alatt a fogalmak alatt :D + eleve értelmetlen a megfogalmazás.
2023. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

21. Szerinted ebben a nagy és halálos férfiuralomban minden férfi lubickol?


Én közel 50-hez csak egyszer voltam, vagyis egyszer adatott meg a szerelem, azt is elvették erőszakkal, konkrétan az anyám, mert hát kisfiam az a lány nem hozzád való. Képzeld, volt egy csomó kapcsolatom, 20+ éve meg házas vagyok, és azóta is hiányzik egy érzés. soha nem fogadott el senki, amit elértem az sem én vagyok, mert csak a megfelelési kényszer hajtott, hogy hátha ha megcsinálom a következő diplomámat akkor elfogad valaki. Sosem nézett senki férfinek, egy szolga voltam mindenkinek. Ha a sarkamra álltam, én voltam a bunkó.


Mi volt a haszna? 4 diploma, jelenleg is tanulok, elég sok írásom jelent meg műszaki területen neves magyar és külföldi szakmai média felületeken. Széles ismeretségi kör, elismertség. Hétszámjegyű havi bevétel és nem 1 vagy kettővel kezdődik a dolog. Kisportolt szálkás test, 3 beszélt idegen nyelv, rengeteg komoly hobbi, mondjuk úgy hogy sok ingatlan és autó stb. stb. stb... Egészséges életmód, tökéletes egészségi állapot, igényes megjelenés, ruházat.


Aztán tudod mi van? Ez nem én vagyok, ezeket egytől egyig azért csináltam hogy valaki vegyen már észre és szeressen önmagamért. Ma már elfogadom hogy ezen változtatni nem tudok, változás sem fog beállni. Én vagyok a császár? Ugyan már, egy utolsó senki vagyok, aki bevásárol, főz, takarít, annak idején pelenkázott, fürdetett. Ma sem más a helyzet, otthon a mixer gépet többre becsülik mint engem. Én nem szívtam meg? Én is mondhatnám hogy ultra tróger férfiakért rajong a párja, kényezteti, meglepi. Engem még sosem lepett meg senki semmilyen alkalommal, ahogy ezt leírtam úgy hidd el. Az egész életem egy hajtás csak azért hogy hahó, én is élek, én is szeretném ha valaki szeretne. Csak hát ez nem történt meg, és nem is fog már. Szex? Azt sem tudom mi az! Ha közeledtem, mindig el voltam utasítva. Az hogy én mit szerettem volna egy kapcsolaton belül, sosem érdekelt senkit, ám a leb*szások, a büntetések azok folyamatosak voltak. Ha odadörrentettem, én voltam az erőszakos, holott csak annyit mondtam hogy én is itt élek, nekem is lehetnek vágyaim. Szex? Legutóbb a monitorom elé rakott a feleségem egy csomag papírzsebkendőt meg testápolót, és egy cetlire ráírta hogy jó szórakozást! Ó hát igen, mindig csak a nőknek rossz, a férfiaké a világ!

2023. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

#23 mi ez az értelmetlen hiszti? Mi köze az én írásomhoz (21)?

Sok kérdésnél látlak, mindenhol ugyanezt a cirkuszt csinálod, válj már el és menj el pszichiáterhez rendbetenni magad mert ez valami pusztító amit leművelsz.

2023. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 GFman ***** válasza:
50%
#23 Ez azért elég komoly sztori!Mondjuk ilyenkor nem bánom, hogy inkább egyedül élek!Mellékesen kérdezném, hogy a redflag szónak nincs magyar megfelelője?Csak szerintem gáz,hogy minden szart(cringe,boomer,redflag,prank..)átveszünk a netről?Egyébként a kérdésre válaszolva,több REDFLAG van nekik, változik a világ, változnak az igények.Illetve igényeik azok vannak,csak némelyik cserébe nem tud mit adni!
2023. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
67%
25. "Intő jel".
2023. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
#23-pedig de, lehetne változtatni, te ragaszkodsz ezekhez a felszínes, hazug dolgokhoz, hogy a narcizmusod kielegitsd. Persze, közben meg megy a felelossegharitas,meg az áldozati póz. De valójában ezt te csinálod magadnak, és te is lehetnél ki, csak a figyelemre meg éhezel közben, amit az anyagtól soha meg nem kapott szeretet helyében akarsz kapni, de sosem elég. És soha nem is lesz elég.
2023. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
12%

valoban eleg vicces ez a "ferfiuralom", mert minek kene lennie? a ferfiak alkalmasabbak ra. vannak akik visszaelnek vele? persze, pont ugyanazok akik a mai feminista vilagban is genyok a nokkel, mert aki magasrol sz@rik bele hogy masok hogy erzik magukat az 100 eve is sz@rt bele, meg ma is.

oke, ma el lehet valni, persze senkit ne usson vagjon az ura naponta (meg ritkabban se). es a sok no aki azert valik mert "elmulik a szerelem" vagy ne adj Isten egyszer meg lett csalva? nem az a baj hogy a bantalmazott noknek van lehetoseguk lepni (mert amikor szoba jon a ferfiuralom mindig ez a feministak utokartyaja), hanem az hogy azoknak a noknek is lehetosege lett lelepni a ferjuk mellol, akiknek baromira nem indokolt. mert az egojuk magasabban van mint a kotelesseguk.

nokent irom ezt.

2023. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
33%

28. Hiába írod ezeknek le, minden bajukról a férfiuralom tehet.


Ők a lelkes támogatói ennek is:


[link]

2023. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

23-as


Miért nem álltál a sarkadra? Miért nem dobbantottál ebből a megalázó (érdek)kapcsolatból? A kapcsolat elején, de főleg a házasság előtt nem voltak erre utaló jelek, hogy valami nincs rendjén? Gondolom reménykedtél, hátha javulnak a dolgok. De az nem világos, hogy miért nem léceltél le e mellől a nő mellől 20+ évig? Hogyan nem volt benned ennyi önbecsülés? 😳

Most nem hibáztatni akarlak, de miért maradsz benne egy rossz, megalázó kapcsolatban évtizedekig? Mert ha mindezt hagytad, és nem álltál/állsz a sarkadra mind a mai napig, az a te hibád is sajnos..

2023. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!