Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen még a szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen még a szüleimmel lakom, mikor mondjam ezt meg a nőknek ismerkedés során, mennyire elfogadóak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 14:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Akkor, amikor felmerül a kérdés, hogy merre, kivel élsz. Ne titkold, mert ha nem mondod el, akkor hazugságnak fog számítani és később csak bonyodalom lesz belőle. Készülj fel, hogy nem mindenki lesz elfogadó.
2023. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
43%
Hát ez nagyon lelombozó. Max olyan fogja elfogadni aki szintén m
2023. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
41%
*aki szintén mamahotelezik.
2023. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
33%
Irigyellek! Én 35 vagyok és sajnos már magam lakom. EGYÁLTALÁN NEM ELŐNY!
2023. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
92%
38? Volt pasim külön lakott, de a szennyest hazahordta, anyja főzött rá, az mennyivel jobb? Persze a lakását sem ő takarította. Engem nem zavarna, ha a pasas és az anyja is normális.
2023. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
64%
Jöttem már össze mamahotelessel, de nagyon megbántam, úgyhogy nálam ez hatalmas red flag lenne.
2023. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjem pont 38 volt, mimor összejöttünk, és a szüleivel lakott. Elég összetett volt a helyzet, sajnos az anyja mentalis beteg és rákbeteg is volt, igazából őt ápolta sokáig, es hát a mama elmarta az összes addigi barátnőjét. Nem volt mamahotel, a férjem tartotta el őket gyakorlatilag. Velem fél év után összeköltözött, nem kis balhé volt naluk. 10 eve együtt vagyunk es nem ismerem anyósomat, őrült sajnos. Szóval nekem nem volt hatrany, mert elmagyarázta, miért lakik otthon és ez mivel jár neki...
2023. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
19%
Ez csupán egy kisebb probléma, de ha megkéred anyukádat, biztos segít neked és elmeséli a nőnek is, hogy mire számíthat veled kapcsolatban.
2023. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
36%
Soha nem éltél egyedül?
2023. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
28%
És hogy zajlott eddig vagy hogy tervezed az együttalvásokat a "nőkkel"?
2023. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!