Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen még a szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen még a szüleimmel lakom, mikor mondjam ezt meg a nőknek ismerkedés során, mennyire elfogadóak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 14:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
79%
Ez tulajdonképpen mindjárt az elején szóba kerül. Általános témák: hol dolgozol, hol élsz, szabadidődben mit csinálsz stb. Az én férjem is 38 volt, mikor összejöttünk, de ő nem a szüleivel, hanem a feleségével élt. Ez azért rosszabb, nem?
2023. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
33%
Ha valaki 30 felett szűz, azt sokan elutasítják azzal, hogy nincs kedvük tanítgatni, (pedig egy idegen nem szűznek is meg kell tanítani, nekem mi jó, és a szex elég egyszerű dolog), de azt is tanítani kell, aki soha nem élt egyedül. Nekem több ilyen barátom, barátnőm is van. 22 éves korom óta egyedül élek, mások meg 30+ évesen csodálkoznak rá a világra.
2023. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
28%

Húzd amíg lehet ennek beismerését, de ne hazudd el!

Valószínűleg elutasít ha megtudja, de előtte minnél jobban megismer annál jobb. A nők abszolút nem elfogadóak ezzel.

Ha nem lenne súlyos helyzetben, mostani barátnőm is elutasított volna simán

2023. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
81%
Hát költözz el.
2023. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
90%

Költözz el!

Szívesen! 🤣

2023. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

"de azt is tanítani kell, aki soha nem élt egyedül."


Mire? MI olyan bonyolult ebben?


"Miért,ki az aki élvezettel és nyugodtan tud dugni,ha mamicska ott van a másik szobában ?"


Dugd meg az anyját is azt jó napot...

Ekkora baromságot.

Exem is a szüleinél lakott 200+ nm-es családi házban, soha a büdös életben nem volt ebből gond. Meg amúgy mitől jobb ha mondjuk egy lakótárs van a másik szobában? Vagy akkor te csak ilyen teljesen hangszigetelt helységben, 10km-es körben nincs senki feltételek mellett tudsz szexelni? Kúrtam már a csajomat fesztiválon sátorban, hogy mellettünk több 1000 ember volt, toitoi budiban, kocsiban, a balatonban, hotelben stb. Rohadtul nem számított, csak a másik ember a lényeg. Sőt ezek a dolgok még pluszt is visznek az egészbe...


"Vagy nem lehet a lakásban akár meztelen jönni-menni,mert a mama rosszul is lenne ettől ?"

Mégis mi a retkes büdös pitsáért mászkálnál otthon meztelenül??? Életemben nem mászkáltam pucéran és nem is tervezek, függetlenül attól, hogy egyedül voltam.

2023. szept. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

26

Nem minden nő értékeli magát annyira alul, hogy ilyen korulmebyek kozott szexeljen! Milyen lakotárs? Saját lakásban nincs lakótárs! Saját lakása legyen, ahogy nekem is. 30 évesen ez alap...

2023. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Azért tök muris ezeket a válaszokat olvasni, amolyan "aranyásó" képző, hogy csak az a pasi, aki maga lakik. 😂


Én azt mondom, addig jó míg lakhatsz otthon! Én 35 vagyok és apám halott, anyám meg súlyos alzheimerrel ápolási otthonban van, mit meg nem adnék azért, hogy egy nő azért kosarazzon ki, mert otthon lakom!


A ribikkel nem kell foglalkozni, akiknek ez fontos.

2023. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
26%

28

Bem vagyok r*banc! Sem aranyáso! Nekem is van sajat lakasom! Nem fogom kerulgetni a beteg anyadat. (Meg egyik no sem)

2023. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
29! Ebben egyetértünk, te trollnak vagy pasinak tűnsz vagy éppen pasi trollnak, nem igaz?
2023. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!