Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen még a szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen még a szüleimmel lakom, mikor mondjam ezt meg a nőknek ismerkedés során, mennyire elfogadóak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 14:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
63%

30

Egyik sem vagyok! Soha a büdös életben NEM KEZDEK olyan pasival, aki az anyjával él! Én ezt még egyszer nem csinálom végig! Szerintem.lépj be a facen az anyósellenes csoportba, aztán olvasgass!

2023. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Lúzer.
2023. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
51%
31! Ja, hogy innen fúj a szél! Tehát nem is azzal van a baj, hogy a szüleivel lakik, hanem az, hogy TE nem jössz ki jól a szüleivel...akkor itt nem a pasival van a gond!
2023. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
91%

33

Egyrészt, szingli vagyok, de az exem anyja igazi tipic szociopata anyos volt mig egyutt voltunk, aki ott tett keresztbe ahol tudott. A pasi az anyjával élt. Soha többet!!! Az meg k*rva illuziorombolo, hogy mindig nálam vagyunk! Soha többet csóró pasit! Feknőtt ferfit akarok, aki egyedül él! Ennyi

A pasi lehet attol jófej, nem mondom, hogy nem, de akkor sem csinálom ezt még egyszer végig! Ha pedig, arra probalsz célozni, hogy én voltam a hibás, semmit nem tettem azért, hogy az anyja utáljon. Sőt, jó "party"-nak számitok. Jo fizetesem van, jó munkám, több nyelvet beszélek, diplomás vagyok, tudok főzni, házias tipus vagyok. Na persze pl. kiakadt mikor megtudta, hogy az ő kis fiacskája végez nálam házimunkát! (Később megtudtam, hogy előttem 3 barátnőt fogyasztott az a büdös k*rva anyós 2 év alatt, úgyhogy en még egész kitartó voltam! Szóval nem! Soha többet anyjával lakó pasit! !!!

2023. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem költöznék el csak a nők kedvéért, csak azért sohasem!

A fizetésem vagy fele menjen el az albira, megélni aztán már nem is lehet csak ha a belem is kidolgozom, hogy aztán hazamenjek egy üres lakásba, kösz nem!

Inkább soha ne legyen közöm nőhöz semmint hogy megcsináljam ezt pusztán azért hogy megfeleljek ezen elvárásuknak. Ugyanúgy nem kellenék egyiknek sem.

Teszek az elvárásokra, ahogy sokan mások is, mert így a helyes

2023. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
83%

35

Rendben, csak akkor ne tessék hisztikézni, hogy nincs nő

2023. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben, csak akkor ne tessék hisztikézni, hogy nincs nő"

Rába.tál, mert éppen van nőm

Olyan aki elfogad engem

De ha nem lenne is ugyanígy állnék hozzá. Csak összeköltözéssel elfogadható a "mamahotel" elhagyása, mert másnak értelme nincs

2023. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
37! Őt hagyjad! Jobb lesz, neked! 😉
2023. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

38

Mert igazam van? Hogy nézzekbegy olyan férfira, felnőttként, és főleg ferfiként, aki az anyjával akik 38 évesen???? Eleve, az intim együttlét sem megoldott, tehát, max asszexuális nő johet szóba! Legalábbis, normális nő, ugy nem tud feloldodni, hogy anyuka ott van a masik szobaban

2023. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"Eleve, az intim együttlét sem megoldott, tehát, max asszexuális nő johet szóba"

Te bolond vagy, ha nem tudsz szexelni ha a házban más is van

Gyerekeid lesznek aztán már nincs is szex mert ott vannak a házban ők is?

Bezzeg én úgy is nyomtam hogy a gyereke ott aludt az ágy masik felén, de az tényleg túlzás, nekem is frusztráló. De ha megvan a külön szoba, akkor elég gáz ha ilyeneken frusztrálod magad. Remélem nincs párod, mert sok jóra nem számíthat tőled hosszútávon

2023. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!