Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan essek tul unalmas randikon? A holtponton?

Figyelt kérdés

Az elso találkozásoknál valahogy mikor előadják a faék életüket amiben szinte semmi nincs, legszivesebben már másnap elfelejteném a másikat.

Nagyon ritka ha vki azon kivul hogy kulsőre tetszik, de meg tudna fogni mással is.

Persze nem várhatok el elso randin már izgalmakat pörgést kalandokat sztorikat egyuttnevetést, mert ez nagyon ritka. Van ugyan akikkel màr első nap többminden tortenik velünk mint másokkal évek alatt is, es helybol egy húron vagyunk es együtt, de nem várhatom ezt el.


Már kezdek tartani a randiktol. Mert amiert elsőre nem mozgatnak meg bennem mindig az alakul ki, hogy randi után írnom sincs szinte mit es lehet normalis pasikat "cseszek el"



#unalmas pasik
2023. aug. 24. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:

Nekem màr cseten sincs meg az sem hogy találkozni akarnék. Inkább elkoptatom a csetet.

Csak a teraszos vmiért nem hagyta elkoptatni.

De irkalok másokkal.


Azota történt vmi. Az egyiknek olyan gondolkodása illetve meglátása van hogy meglepett. Van esze!:) tudott olyat irni ill reagálni ami meglep, és jó/találó gondolatnak is találom.

De csak 20 éves. (Vele csak mellékes unalomüzésbol kezdtem csetbe mert nem ez a korosztály érdekel)


Hogy lehet az hogy húszévesnek penge agya van, az idősebbekhez képest? Az idösebbek meg laposak? A húszéves meg egy mondattal be tud találni kapásbol(arra amit írtam nagyon penge értelmes elgondolkodtato tartalmas a reakciója) pedig alig kezdtem el vele bármit is írkálni.

Értelemszeruen a kora miatt amugy kiesik, csak sajnálom.


Már kínomban vagyok csak itt blogolni ne hari

2023. aug. 24. 17:15
 62/64 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező én is baromira ki vagyok égve a társkeresésből, hanyagolom is most egy darabig. De ami nekem ezek ellen bevált az az, hogy már az elején leszögeztem mindegyikkel, hogy nem érdekelnek a tipikus első kérdések (milyen a munkád/hobbid stb). Randin is mindig szokatlan témákat hoztam fel, sosem a standard első randis kérdéseket, így azért elérte az ingerküszöbömet. Már a bemutatkozásban válaszolj meg néhány ilyen kérdést és ha bekérdezik, csak annyit kell írnod, hogy ott az adatlapomon.

Amúgy az nem érti meg ezt az egészet, akinek még sosem kellett napi 20 vadidegennek megválaszolnia, hogy hogy vagy és milyen volt a hétvégéd... Nekem ez már tényleg nem üti meg az ingerküszöbömet. Főleg, hogy 2 komoly kapcsolatom is volt Tinderről és mindegyik úgy indult, hogy már első randi előtt órákat telefonáltunk, annyira érdekelt a másik. De manapság tényleg csak annyi mondanivalójuk van, hogy horgásztak hétvégén meg tvztek és a kedvenc színük a kék...

2023. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit vagy bekepzelt. Nem azert latnak benned valamit, mert valoban elso randin kiszurjak, hogy te milyen ertekes belsovel rendelkezel, hanem azt gondoljak, ha ilyeneket mondabak, akkor hamarabb szetteszed a labad. Ugyanis ezen kivul mast nem latnak beloled, amig jobban meg nem ismernek. Ha neked ebbol az jon le, hogy te milyen kapos es ertekes no vagy, akkor totalisan felreismered mind a ferfiakat, mind a vilag mukodeset. Ebbol fakad a kerdesed is, hogy lehet az, hogy istenno vagy, de megsincs senkid. Hat igy. Nem vagy istenno, es ertelmezni sem tudod, se a celt, hogy mit is miert mondanak neked, se azt, hogy teged ez hova sorol a taplaleklancban. Sok bajod lesz meg az eletben, mire megtanulod, hogyan mukodik a vilag. Majd idovel mar belemesz jo szar kapcsolatokba is, amibol alig birsz majd kivergodni, es tanulni sem tanulsz beloluk. Aki magas lora szall, azokat igy bunteti a sajat karmajuk. Keserves lesz, sok eved el fog igy menni, es ez nem a ferfiak hibaja. Majd ha megjon az eszed, akkor lesznek olyan ferfiak is, akikkel mar jobban kijossz. Addig neked nem jar es nem is jut.
2023. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%

#63 Dehogy jön meg az esze... Évek óta itt vergődik a szarabbnál szarabb kapcsolatai miatt, ha meg egyedül van kis ideig, akkor meg azért picsog. Mindig így beszél magáról mintha istennőnek képzelné magát, a válaszolókba meg beleköt, hogy biztos irigy kutyák vagyunk mert nekünk nem jutnak olyan csodás pasik mint neki (na attól kíméljenek meg minket az ég).

Amúgy nagyon jókat írsz, de ettől csak felcseszi az agyát, és majd jól lepontoz. ;)

2023. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!