Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan essek tul unalmas randikon? A holtponton?

Figyelt kérdés

Az elso találkozásoknál valahogy mikor előadják a faék életüket amiben szinte semmi nincs, legszivesebben már másnap elfelejteném a másikat.

Nagyon ritka ha vki azon kivul hogy kulsőre tetszik, de meg tudna fogni mással is.

Persze nem várhatok el elso randin már izgalmakat pörgést kalandokat sztorikat egyuttnevetést, mert ez nagyon ritka. Van ugyan akikkel màr első nap többminden tortenik velünk mint másokkal évek alatt is, es helybol egy húron vagyunk es együtt, de nem várhatom ezt el.


Már kezdek tartani a randiktol. Mert amiert elsőre nem mozgatnak meg bennem mindig az alakul ki, hogy randi után írnom sincs szinte mit es lehet normalis pasikat "cseszek el"



#unalmas pasik
2023. aug. 24. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Addig addig probàlkozol mire meg fogod talàlni a nagy ôt! Ne csûkkedj el, meg lesz a vàrva vàrt nô! Ha az elején nem fog meg semmi a nôben, akkor ne is talàlkozgas tôbbet vele, nincs értelme.
2023. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
95%

"elso nap màr vittek a haverjaikhoz"


Mekkora lúzerek🤣

2023. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

Nem lúzerek egyáltalán!


Amugy akiröl irtam (aki messengerre hivott)nem birtam ki olyan hulye vagyok, en hulye megirtam neki, miután irtam neki valamirol es csak annyit irt rá hogy "értem", erre megirtam hogy nekem olyan mintha a fallal csetelnék. Tiszta tré. És vmi idiota smylet raktam mellè.


(Ezzel az "értem"-el az egyik "csávó" már sirba vitt ki is töröltem mindent mert meg is utáltam. En már erre ugrok:()


Hát nem tudom ebbol mi lesz már megint.

Irogatok másik 2 újjal inkább.


De aztán mikir fogok átesni ezen hogy ne várjak már semmit?

2023. aug. 24. 08:26
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha keresnel tovabb? Masok ugy kiporgetnek 3 pasit 1 het alatt, mint a sicc. Lassu vagy, igy sose ersz a sor vegere.
2023. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
11# en vagyok a nő
2023. aug. 24. 08:32
 16/64 A kérdező kommentje:
14# írtam hogy màr 2 újjal írogatok..
2023. aug. 24. 08:33
 17/64 A kérdező kommentje:
Miota kiírtam a kèrdést. Meg amugy is már lapoztam volnq a srácrol csak elhivott messengerre kivancsivá tett. Aztán le is hozott az életemrol is.
2023. aug. 24. 08:33
 18/64 A kérdező kommentje:

Na a mesdengeres palinak kimagyaraztam elvettem az élét, hogy bocsi(az miatt hogy "lefalaztam") en se vagyok vmi nagy csetes idegenekkel.

Nem ám ő irt a falas dumára vissza hanem még azon is én strapáltam magam csak.

Visszakerdezett hogy mert idegen vagyok? Es kedvesen irt hogy ő nem fal.


Komolyan legszivesebben le is tiltanám..

Mégis mi a f.sz lenne ha nem idegen?

Egy faék vki aki teraszt épít.

Egy nulla egy semmi. Mi lenne nekem ő??

Megprobalom kibirni higy ne reagáljak hirtelen indulatbol, majd ha jobban leszek..

2023. aug. 24. 08:43
 19/64 anonim ***** válasza:
97%
Te sem tűnsz érdekesebbnek azok alapján amit írsz. Veled biztos nem fogadnék örökbe egy pandát.
2023. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
Hidd azt ;)
2023. aug. 24. 09:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!