Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan essek tul unalmas randikon? A holtponton?

Figyelt kérdés

Az elso találkozásoknál valahogy mikor előadják a faék életüket amiben szinte semmi nincs, legszivesebben már másnap elfelejteném a másikat.

Nagyon ritka ha vki azon kivul hogy kulsőre tetszik, de meg tudna fogni mással is.

Persze nem várhatok el elso randin már izgalmakat pörgést kalandokat sztorikat egyuttnevetést, mert ez nagyon ritka. Van ugyan akikkel màr első nap többminden tortenik velünk mint másokkal évek alatt is, es helybol egy húron vagyunk es együtt, de nem várhatom ezt el.


Már kezdek tartani a randiktol. Mert amiert elsőre nem mozgatnak meg bennem mindig az alakul ki, hogy randi után írnom sincs szinte mit es lehet normalis pasikat "cseszek el"



#unalmas pasik
2023. aug. 24. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%

Én a férfiakkal tapasztaltam azt, hogy meg akarják úszni az ismerkedtést. Társkeresőn már egyből mindent tudni akarnak, nehogy véletlenül legyen egy olyan tulajdonságom, ami nekik nem tetszik és akkor fölöslegesen vittek randizni :D Hát nekem ez eléggé illúzió romboló, be is fejezem a chatelést olyannal, akin ezt érzem (pl folyamatosan teszi fel az összefüggéstelen kérdéseket, egyből az exeim számáról és minőségéről érdeklődik, úgy teszi fel a kérdést, hogy "én imádok túrázni, UGYE TE IS SZERETSZ?".


Neked lehet az a bajod, és nekem is ez volt, hogy túl sok emberrel beszélsz, randizol. Hamar meg akarod találni azt, akivel összejöhetsz. Ezzel nincs baj, de tényleg k.urva unalmas mindent elmondani magadról 100x, meg meghallgatni másokat is. De ez ilyen, kitartóan kell keresni, nem szabad feladni. Az első pár randin még biztos nem lesz semmi izgalmas, legalább is a beszédtémákban.

2023. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
96%

Tartalom és íráskmód alapján javaslom a következő társkereső hirdetést: "bulimaca két tequila között a párját keresi: agy-kikapcs és pörögjünk együtt kalandról kalandra!"

Ezzel keresd a célközönségedet, és akkor nem lesz teraszépítésről, meg munkábajárásról való sztorizgatásba fulladt unalmas randid

2023. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:

Az eddigi parjaim is megcsinálnak bàrmit vagy elintéznek bármit mégse ugy indul a kapcsolatot hogy te szeretsz főzni? En meg tudok teraszt is csinálni

Mi ez már?

2023. aug. 24. 11:53
 44/64 A kérdező kommentje:

Köszi 41. De azért lesz tul sok mert lapozgatom őket el. Pl most szeretnék hétvègèn valakivel ugy lenni hogy jol is érezhessem magam. És kétlem hogy az a teraszos lenne. Vagy bàrki màs..


(Masokhoz: Amugy itt írtak olyasmit hogy aki csak sértegeti a másikat annak saját magával van igazábol baja. A válaszok hiteltelenek)

2023. aug. 24. 12:02
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a 11:52-esnek igaza van. Ha beleírnád a bemutatkozódba, hogy imádod az életet nagykanállal falni, a spontaneitást, az izgalmakat, az állandó pörgést, és a meglepetéseket, ehhez olyna partnert keresel, aki veled együtt szárnyal és nem süpped bele a mindennapokba, és ilyen bulik alkalmával készült képeket raknál fel, akkor talán nem olyanokkal akadnál össze legtöbbet, akinek az egyetlen izgalom az életében, hogy eléri -e a reggel 6-os buszt, meg hogy sikerült-e jól szintezni a betont a teraszon :S
2023. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

Én nem tételezem fel senkirol hogy ne lenne élete.

Ez utközben derul ki a lapos csetbol lapos randikbol.

2023. aug. 24. 12:22
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet ezt a kérdést itt még nyújtani mint rétest, de tényleg akkor jársz a legjobban ha kiírod a biodban hogy te az életet két nagy kanállal szereted enni, ahogy a 45-ös mondja. Az átlag ember, az átlag felnőtt nem olyan, mint amire te vágysz, és ezt fogadd el.

És ez nem arról szól, hogy nincs életünk, hanem arról, hogy mi másban látjuk az izgalmakat, mint te. Nekem például az volt izgalmas randi amikor Nietzsche gondolatairól tudtam beszélgetni egy sráccal, mert végre találtam valakit, aki velem azonos szinten rezgett. És ez a lényeg - találj olyat, akivel hasonló a rezgésetek, biztos van ilyen srác, de ezt szögezd le előre, hogy te ilyen vagy, ezt keresed és akkor sem a te időd, sem a másik ideje nem megy pocsékba, ha nem vagytok egymáshoz valóak.

2023. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

De akikkel eddig is voltam soha nem kellett leszögezni ki milyen, minden magátol jön. Vagy pont nem..

Azt hogy kivel lesz az ember egy húron kivel nem ezek.menet közben derülnek csak ki.

Nem lehet előre kérni vagy tudni hogy olyat keresek akivel együtt lehet nevetni. Ezeket a dolgokat helyzetek kontextusok adják vagy jellem vagy hasonlo beállitottság.



Most a teraszossal még mindig a melo a téma.eggggész nnnapp.

2023. aug. 24. 12:40
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
#41 igen pontosan erről szól a netes ismerkedés, tulajdonképpen mint valami állásinterjú. Mit dolgozol, mid van, miket szeretsz csinálni, ha valami nem stimmel a checklist alapján, akkor jön a következő. Totál személytelen és nagyon hamar ki lehet égni benne. Én letettem róla és inkább személyesen ismerkedek, pl. szórakozóhelyen (máshol nem nagyon lehet, kollégákkal nem kavarok, kondiban mindenki magával foglalkozik…).
2023. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

49# en személyesen regota nem látok viszont olyat aki csak külsőn ne bukna el helyből,már amikor szembejön.

Ez is ritka

A neten legalább látok olyanokat akik tetszenek ránézésre.

Ha meg írni is tud es normális azzal is lemorzsolódik rengeteg egyéb.

Aztan a "megmaradtakkal" meg így jàrok hogy hiaba tetszik normális, nekem akkor se megy:(

2023. aug. 24. 12:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!