Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan essek tul unalmas randikon? A holtponton?

Figyelt kérdés

Az elso találkozásoknál valahogy mikor előadják a faék életüket amiben szinte semmi nincs, legszivesebben már másnap elfelejteném a másikat.

Nagyon ritka ha vki azon kivul hogy kulsőre tetszik, de meg tudna fogni mással is.

Persze nem várhatok el elso randin már izgalmakat pörgést kalandokat sztorikat egyuttnevetést, mert ez nagyon ritka. Van ugyan akikkel màr első nap többminden tortenik velünk mint másokkal évek alatt is, es helybol egy húron vagyunk es együtt, de nem várhatom ezt el.


Már kezdek tartani a randiktol. Mert amiert elsőre nem mozgatnak meg bennem mindig az alakul ki, hogy randi után írnom sincs szinte mit es lehet normalis pasikat "cseszek el"



#unalmas pasik
2023. aug. 24. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%

"faék aki teraszt épít" imádom 😂😂😂

Kérdező, remélem megtalálod az ideális párt! Őszintén mondom, feldobtad a kedvem ezekkel a megfogalmazásokkal:D

2023. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

A srác akivel csetelek randit szeretne.

Én meg már félek elmenni a randira. A várhato ujabb csalódás miatt. Mivel a legutolso randirol is ugy mentem haza hogy a srác egy nulla:(

Es mivel a másik márcsak a csetelessel sem tetszik igy nagy esélye van hogy akkor a randi se fog tetszeni vele.


Es akkor lapozok es kezdődik az egesz elölröl.


Ez miatt annyiban módosítottam a dolgon magamban hogy ne várjak már a pasiktol semmit ne ugy menjek el randira hogy életem überlegjobb fergeteges randijára készülök ne legyek már hülye.


Es akkor elmegyek ugy hogy mantrázom magamban, hogy ki fogom birni a pados monológokat, ki fog bírni, megcsinalom, adok esélt lehet normális jófej, menni fog, higyjem el, nem fogok hazamenekülni, kitartok, adok több időt nem ítélkezem az első fél órában, mégis úgy állok fel hogy már "gyöngyözik" a homlokom hogy mehessek màr:(


Ezert vártam volna még tanácsokat.

Mert megint randira hív olyan aki tetszene. A teraszos.

2023. aug. 24. 11:20
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor menj el randira, ha megvan a helyszín vagy a program. Kérdezd meg nyugodtan, mi a terv?

Felnőttként elég gáz, ha valaki képes a nőt egy "ülünk egy padon és örüljön ha veszek egy kólát inni" randira... Ne már. Ez ilyen 16 éves szint.

2023. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
36%

Az a tanácsom, hogy lépj be a hitgyülibe, ott találnak neked szépet meg okosat, és nem lesz gond se itt a Földön, se odafönn.

Majd integess a tévében a vidámvasárnapi közvetítésről!

2023. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

De errol.is már irtam ha en ötletelek en irányitok én témázok én viszek bele mindent,az már megint olyan mintha egy "kutyát sétaltatnék", egyoldalu. Mjntha en szórakoztatnám a másikat aztán még másnap ő akar randit újra meg újra.


De visszafele a másik nekem még nem nyujtott semmit..

2023. aug. 24. 11:28
 36/64 anonim ***** válasza:
57%

Kissé egocentrikus vagy szép virágszálam. Minden mondatban ott virít az "én".

Miért akarsz magadnak férfit? Udvari bolond kell vagy inkább királyfi?

2023. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
89%

en irányitok én témázok én viszek bele mindent, (...) a másik nekem még nem nyujtott semmit...


Még mindig nem írtál példát, hogy mit kellene nyújtania? Nem válaszol, ha kérdezed, vagy ő nem kérdez? Ül és néz, meg se szólal? Nem érdeklődik a dolgaid iránt? Vagy mit várnál? Séta közben ugorjon a szökőkútba, vagy dobja fel, hogy menjetek moziba, esetleg szálljatok buszra, irány reptér, közben meg vegyétek meg az első elérhető fapadosra a jegyet? Semmit nem írsz, csak hogy nem kapsz semmit ezektől a randiktól. Mit kellene kapnod?

2023. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:

Az egyik volt barátommal.pl.igy jottem ossze hogy szakitottam a baratommal buli utan reggel csak epp azt sem tudtam hol vagyok telefon lemerulve es autoutat is alulig találtam. Igy elkezdtem stoppolni (utolag kiderult hogy abba a városba akartam menni amiben vagyok szoval még a város se esett le..), na es akik felvettek srácok azoknak a kerdéseire meg összevisza kamuztam elvégre nem akartam magam leégetni hogy szakitottam is buliztam is es tiszta tré higy nem tudom azt se hol vagyok, hanem bevagtam egy rakat dumát hogy csak eljottem shoppingolni meg ilyenek. De valami irto hosszu normalis sztorit ami normalis emberek sztorijai..


Aztán egy pillanatnyi csend. A 2 srác egymásra nézett es kibukott belőlúk akkora röhögés mint egy ház hogy jó kam volt az egész de mellesleg ismernek engem meg a pasim is és nem kicsit képben is vannak rólam.

Na aztán nem akartak hazavinni mert őket várják a haverok a tónál es elvisznek oda. Elvittek teljesen messzire amugy.

Na erre bevágtam a hisztit hogy oke tópart csak en azt megvàrom ki se szállok a kocsibol

Aztan induljunk haza.

Es ahogy 10 en néztèk megèrkezve hogy a csaj nem száll ki 40 fokban a kocsibol(amugy akkor épp kb 3.napja voltam fent a hátam közepére se kellett a fürdés ki is voltam purcanva)es inkabb jott velem a srác akkor es hazavitt de csak ugy hogy a lelkemre kötötte hogy de màsnap randi igerjem akkor meg.akkor hazavisz.

Mikor mondtam hogy rendben helybol vágta hogy az nem🤣

Szóval igy kezdtük a kapcsolatot hogy el se mentem a randira. De aztan megszerezte a számom az extől, hivogatott nem szállt le en elkuldtem mindkét srácot a ...-ba es igy tovabb.

Aztan sztori sztori hátán és szerelem love összejöttünk.



Ehhez képest amikor elhivnak randira es hallgatom hogy hát ő 6 tol dolgozik teraszt épít és "kötöget" meg minden, az exevel sajnos szétmentek és te? Beszélgetek en szivesen nem arrol van szo meg el.is vihetek strandra is egy pasit igazábol csak inkább felállok es hazamegyek es sírok a gyk-n.

2023. aug. 24. 11:42
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

imádnám ha a jövendő pasim tudna teraszt építeni :)

mert látnám h van műszaki érzéke

2023. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
95%
A 38-as hozzászólásod végre beigazolta a sejtelmemet arról, ami vagy.
2023. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!