Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy átestem a holtpon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy átestem a holtponton?

Figyelt kérdés
A szerelmi életem(már ha egyáltalán annak lehet nevezni) egy katasztrófa. Nincsen barátnőm, soha nem is volt. A külsőmmel éppenséggel elégedett vagyok(mondjuk olyan 10/7), vannak is lányok akiknek tetszem, csak épp ők meg nekem nem tetszenek. Akibe én szeretek bele, annak valahogy sosem kellek. Most is nemrég megtetszett egy lány, nagyon jól elbeszélgettünk, tök jó fej volt, meg intelligens, humoros is, aztán hát hogy nem hogyhogy nem, kiderült, hogy barátja van, a változatosság kedvéért. Na mind1, a lényeg ,hogy már egy ideje eléggé el voltam keseredve emiatt, hogy ilyen peches vagyok, de most ez a legutóbbi eset után valahogy egyfajta megnyugvást éreztem, mintha ezzel belenyugodtam volna, hogy ez a szerelem dolog nekem nem jön össze, és azóta ki vagyok cserélve, sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok.

2015. okt. 10. 21:39
 1/3 Linó03 ***** válasza:
Tartsd meg ezt a megbékélt állapotot, lehet, hogy majd ebből lesz valami. Én lányként kicsit hasonlóan voltam.
2015. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maradj meg ezen a ponton, a kesergésbe ne ess vissza. Egyébként meg ne pontozgasd magad, meg másokat se. Sose értettem, hogy mire jó ez a kategorizálás. :-)
2015. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány évesen mondtál le a szerelemről?
2015. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!