Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg átestem a ló túloldalára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg átestem a ló túloldalára?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom szerint mostanság nagyon megváltozott a viselkedésem, ha pasikról van szó.


Régen olyan voltam, hogy azon is meg tudtam sértődni, meg jelenetet rendezni, hogy hogy áll a haja, vagy hogy néz rám. Tényleg igazi p.csaként viselkedtem és ezt akkor is tudtam, de akkor nem érdekelt.


Aztán nem rég jött egy srác, aki nagyon tetszik, sokat randizgatunk, már már tökéletes. Úgyhogy eldöntöttem megváltozom, mert nem akarom elijeszti a hisztijeimmel. Ez nagyon jól sikerült is, sehol egy hiszti, vagy megsértődés, magam sem hiszem el, mennyivel jobban érzem magam így.


Viszont egy barátom szerint most meg átestem a ló túloldalára, túl sokat engedek a páromnak. Most tényleg kell egy minimális hiszti egy kapcsolatba? (szerintem a miénk most így tökéletes)


2012. nov. 6. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell minimális hiszti.

Ami nem jelenti azt, hogy mindent engedj meg, de ha valami nem tetszik, akkor normálisan közöld vele és beszéljétek meg.

2012. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam mostanában, hogy "túl hamar megbocsájtok?" "túl sokat engedek meg neki?".

De szerintem nem.. Nem jár el nélkülem még szinte a wc-re sem(ezt persze ne vegyétek komolyan :), ha bulizni akar menni és én nem megyek inkább otthon ülünk és velem beszélget facebookon(60 km van köztünk).

Amiben kicsit engedékeny vagyok, az a megbocsájtás.. Ha van valami bajom azonnal elmondom neki, ha olyan hogy nagyon megbántott kiverem a balhét, de ez kb. pár óráig tart, vagy addig amíg nem találkozunk, mert meglátom és el is felejtettem minden bajt, vagy ír nekem egy kisregényt hogy mennyire szeret és ne haragudjak rá, akkor valahogy nem is megy már ez a besértődés :)

2012. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából én megmondanám, ha valami nem tetszene, de nincs ilyen... és ezért kérdés, hogy vajon túlságosan lazán fogom-e fel a dolgokat...


Vagy tényleg megtaláltam volna a tökéletest? :O

2012. nov. 6. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
HA semmi baj nincs vele, akkor ne parázz, hanem élvezd!
2012. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha tényleg nincsenek olyan dolgai, ami neked nem tetszik, és teljesen jól elvagytok akkor miért izgulsz?:)

Ha baj lesz/van, az előbb-utóbb kiderül, addig meg ne parázz mert ha sokat gondolkozol rajta, akkor az lesz a baj.

2012. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi baj a kapcsolatban akkor NE ÁLLJ NEKI GENERÁLNI!

Ha bajod van, akkor mondd meg nyugodtan és röviden, érthetően de SOHA NE HISZTIZZ!


Aki más tanácsot ad, arra nem kell hallgatni! A havernak nem az az érdeke, hogy neked jó legyen...

2012. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diavolino44 ***** válasza:

Erdekes de en pont veled ertek egyet, legyen egy kicsi hiszti, mert az jo ha a masik is pedalozik erted egy kicsit. Csak tenyleg ritkan. Sokan vannak ugy, hogy talalnak egy lanyt vagy egy fiut kinyaljak a seggguke

t es a masik meg mivel tulsagosan biztonsagban erzi magat elkezd genyozni. Eloszor meg csak kicsit, aztan nagyon. Vegul kilep a kapcsolatbol mert a masikat mar emberszamba sem tudja venni.

2012. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!