Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan essek tul unalmas randikon? A holtponton?

Figyelt kérdés

Az elso találkozásoknál valahogy mikor előadják a faék életüket amiben szinte semmi nincs, legszivesebben már másnap elfelejteném a másikat.

Nagyon ritka ha vki azon kivul hogy kulsőre tetszik, de meg tudna fogni mással is.

Persze nem várhatok el elso randin már izgalmakat pörgést kalandokat sztorikat egyuttnevetést, mert ez nagyon ritka. Van ugyan akikkel màr első nap többminden tortenik velünk mint másokkal évek alatt is, es helybol egy húron vagyunk es együtt, de nem várhatom ezt el.


Már kezdek tartani a randiktol. Mert amiert elsőre nem mozgatnak meg bennem mindig az alakul ki, hogy randi után írnom sincs szinte mit es lehet normalis pasikat "cseszek el"



#unalmas pasik
2023. aug. 24. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
98%

Furcsa, hogy állításod szerint tapasztalt férfiakkal találkozol, akik nincsenek zavarban, mégis képtelenek beszélni, programot szervezni. Nem érzel némi ellentmondást?


Ebből kiindulva megkérdőjelezném, mennyire vagy érdekes személyiség, elég, hiszen az Írásod rendkívül beképzelt, lenéző, miközben biztos lehetsz benne, hogy valót rosszul csinálsz.

2023. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:

Nem érzek ellentmondást.

En az vagyok mivel.ők.akarnak 2.randit es talalkozni folytatni.


Időközben a messengeres pali valahogy meg megnyílt. Írogat meg minden. Be lett sózva valamitől.

Le.akartam zàrni valahogy (a falas témábol jöttek a továbbiak), de irta hogy de szeretne megismerni!!


Erre azt irtam neki hogy lerázzam, ill olyasmit hogy mindenki utál amugyis🤣

Erre rám van tapadva🤣

2023. aug. 24. 10:08
 23/64 A kérdező kommentje:

Itt pont bennem làtnak mindig valamit meg en vagyok akit ha akarnak se tudnak elfelejteni,de én meg a másikban kb semmit. Errol is szól a kérdés.

Hiába akarjátok kiforgatni.

2023. aug. 24. 10:14
 24/64 anonim ***** válasza:
84%

Szóval nincs élete mert teraszt épít?


Az írásodból nekem az jön le hogy veled valószínűleg nem lehet komoly témákról hosszasan elbeszélgetni, mert egyszerű vagy és neked egy bohóc kell aki mindig szórakoztat valamivel, ami "izgalmas".


A terasz építős ha maga csinálja legalább ért valamihez és nem szakembert hív, erről lehetne beszélgetni mert valószínűleg egy értelmes emberről van szó. DE neked ez nem számít neked egy bohóc kell akik majd szórakoztat a te szinteden....


Sok sikert a bohóckereséshez, biztosan megtalálod a te értelmi szintednek megfelelő férfit

2023. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nincs élete mert teraszt épit hanem valahogy engem ez nem fog meg.

A legutolso randin olyan rosszul esett nekem az hogy en vagyok az izgalom rám vannak tapadva de forditva en meg hallgatom a faek semmit.



Akikkel jártam azokkal elso nap is "egyenranguak" voltunk ő is ugyanugy nyüzsög pörög mint én valahol egyezik velem belül. (Akik ugy szeretnek élni hülye példa, de mint amikor a kutya először latja meg a havat es szalad rohan ugrál forog benne és dúrja fel az egészet.)

Irtó jó kapcsolataim vannak talán a legjobbak az egész életben HA megvan az akiben "én is vagyok".


De ez nem az átlagnép tudom hogy ne várjak már egy bemutatkozos ismerkedős randitol semmit! Ne várjam azt hogy agyon fogom majd valakivel magam röhögni első nap. Ne várjak már 0,01%-os lehetetleneket.

Es ezzel a tudattal hogy nem élem bele magam elmegyek randira.

De haza már ugy megyek hogy jézus, ezzel soha többet:(

2023. aug. 24. 10:25
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a válaszolókat meg a cseteseket, öltözz ki, menj el szórakozóhelyre és ismerkedj személyesen!:)
2023. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt kifolyt a szemem mire ezt elolvastam.

Másrészt nekem kicsit úgy tűnik, mintha nem nőttél volna fel és még mindig arra vágysz, hogy hirtelen egy házibuliban találd magad a lovaggal majd hajnal kettőkor elinduljatok egy ismeretlen városba tovább bulizni.

De a felnőttek élete nem ilyen. Ja, teraszt építünk, meg munka után melegítőben olvasunk a fotelban, meg bolognait főzünk. Persze felnőttként is lehet őrültségeket csinálni, de nem állandóan.

2023. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
95%
Nekem erről az jutott eszembe, hogy te biztos valami unatkozó egyik buliból ki, a másikba be pénzzel bélelt max. egyetemista vagy, akit nyilván a szórakozás éltet és ebből eredően értek eddug az élmények, de dolgozó emberekkel próbálkozol. Az nem fog menni. Akinek a napja java részét a munkaideje tölti ki, aztán edzés, valami kajacsinálás, háztartás, bolt dimenzióban zsongőrködik az idejével stb., annak legfeljebb hétvégén jut érdemi ideje bármire is, meg a szabadságai idején, hosszú hétvégék, ilyesmi, és nem lesz minden estélye olyan, mint egy amcsi filmben, ahol tök normálisként van bemutatva, hogy hajnalig megy az "élményszerzés", aztán másnap reggel, mintha mi sem történt volna, mindenki megjelenik a melóban :S Az ilyen mégis miről számoljon be neked, ami nem unalmas, amitől pöröghetsz?
2023. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:

De ilyen is tud lenni a felnőttek élete, eddig is ilyenekkel jártam.

A szemed meg azert folyik ki mert ismételnem kellett még a kérdésem is. Mert belemagyaráznak mást.


Pl kiírom hogy sok pasi nekem unalmas. Erre kiforgatják arra hogy biztos én vagyok az. Es ezzel elviszik a témát kúttalan beszélgetésbe, ahelyett hogy valaszt kapnék.

Az egyik kompetens valasz olyasmi hogy lapozzam át öket keressek mást es kitartàst.

Dehát azt csinálom.


Most is akivel csetelek komolyan nem izgalommal várom a randit vele (amugy már senkivel nem reménykedem), hanem rettegve hogy mennyit fogok kínlódni vele is egy padon. Mert valahogy "nem partner" hanem "fal".


Es ahogy látom magam amikor elindulok haza, hogy azt èrzem végre mehetek már, hát ez miatt el se indulnék a randira. Erre csak rá tesz az is hogy "terasz".

Haverokkal szoktunk is hasonlon poenkodni mikor pl.nem sikerul valami vagy csináltunk vmi bajt, es senkinek senmi ötlete hogy higy hozzuk helyre vagy most mi lesz, olyankor bekèrdez vki hogy na most mi legyen, mj van?

Erre a tipik válasz, hogy "alma" 🤣

2023. aug. 24. 10:54
 30/64 anonim ***** válasza:
97%

Ahhoz képest, hogy sok pasi untat, te itt oldalakon keresztül írsz a semmiről.


Minden ember más, mindenkinek más az izgalmas. Mi a csajommal elfogadjuk egymást olyannak, amilyen, és néha ő az aktívabb a programszervezésben, témázgatásban, néha én.


Ha te olyan férfire vágysz, aki MINDENBEN megfelel az elvárásaidnak, akkor legyél türelmesebb, mert sokkal tovább fog tartani.

Én mindenesetre egy ilyen passzív agresszív nővel nem jönnék ki, már amennyiben olyan a személyiséged, amit az itteni kommunikációs stílusod sugall.

2023. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!