Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan essek tul unalmas randikon? A holtponton?

Figyelt kérdés

Az elso találkozásoknál valahogy mikor előadják a faék életüket amiben szinte semmi nincs, legszivesebben már másnap elfelejteném a másikat.

Nagyon ritka ha vki azon kivul hogy kulsőre tetszik, de meg tudna fogni mással is.

Persze nem várhatok el elso randin már izgalmakat pörgést kalandokat sztorikat egyuttnevetést, mert ez nagyon ritka. Van ugyan akikkel màr első nap többminden tortenik velünk mint másokkal évek alatt is, es helybol egy húron vagyunk es együtt, de nem várhatom ezt el.


Már kezdek tartani a randiktol. Mert amiert elsőre nem mozgatnak meg bennem mindig az alakul ki, hogy randi után írnom sincs szinte mit es lehet normalis pasikat "cseszek el"



#unalmas pasik
2023. aug. 24. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor ne randizz. Ha ennyire nincs emberismereted, hogy a randi alapján (ami azért van, hogy megismerjétek egymást) megállapítsd, megvan-e benne az, amit egy számodra ideális partnerben keresel, vagy sem.
2023. aug. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

Peldául most is van egy pasi beszélt arrol mit dolgozik, meg ilyenek hogy indul meloba, vagy csinált a házhoz vmi teraszt, meg ilyenek, pedig ránézésre ugy tűnik mintha lenne élete, olyan szocializáltnak tűnik, de a csetelés alatt én még azt se èrzem hogy találkoznom kéne vele, most ilyenektol hogy teraszt epit meg indulok meloba egyszeruen nem érzek semmit hogy rohannom kéne hanyatt homlok találkozni.

Hogy hallgassam azt hol tart a terasz? Vagy az unalmas munkájárol?


Ha tarsat keresek akkor meg randizni kéne. Nem csetpartnereket keresek.


A többivel hagyom elkopni a csetet is vele csak azert irkálok mert erdekes de ő nem hagyja elkopni a csetet. Ugyanis már nem is irkaltam neki de erre elkèrte a messengert is. Tehát akarna engem, nem az, hogy átlapoz. Azért az jó jel.

2023. aug. 24. 06:51
 3/64 anonim ***** válasza:
94%

Én ezért hagytam abba a Tinderezést. Full unalmas a legtöbb beszélgetés. Hiányzik belőlük a felszabadult poénkodás, flörtölgetés…olyan rég volt ilyen pasim.


Mondjuk te mennyivel vagy érdekesebb náluk? Mert ne csak elvárd, hogy szórakoztassanak, te is tegyél bele életet.

2023. aug. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
73%

Szóval aki téged akar, annak folyamatosan szórakoztatnia kellene? Kedvedben járni stb.


Kösse fel a gatyeszt aki veled kezd. 😃

2023. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

En mindig adok 2-3 eselyt

Igy 3gyfelol mar nem izgulnak masfelol mar jobban lehet valami erdekeset csinalni.

Pl a masodikra javaslok valami szamomra kellemes programot. De volt olyan is h kvazi elraboltam a pasit. 🤣 Vagyis a baratnommel is ugyan akkor volt program szoval hazavittem bedonott turcsit furdoruhat a delikvens es mentunk furdobe. Na abbol lett egy feleves kapcsolat. (Gyerek kerdesen csuszott el)

Az elso talin a pasik 99% full izgul es nagyon nem hozza sajat magat. Kell nekik az h van meg lehetoseguk

2023. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

4 nem engem kéne szorakoztatnia!

Akikkel jártam azokkal EGYÜTT szórakoztunk pörögtünk nyüzsögtünk mert olyan mint én! Helyböl màr rengeteg sztori történt velünk események egyik témábol jött a màsik és "fel voltunk fűtve" mindketten,egymasra voltunk kattanva elso nap màr vittek a haverjaikhoz is rengeteg élmény ért minket.

(Tehát oda vissza mukodik. Mikor 2 ember pl táncol ott nem arrol van szo hogy egyik táncoltatja a másikat! Hanem mindkettő megéli örül önmagát adja)


Én most amiket csinálok:

Kettovel (aki pedigtetszene)hagytam elkopni a csetet, egy harmadikkal randiztam persze rámtapadt aztan az én életembe akart bekapcsolodni mert neki nincs(csak ez a faék), en voltam neki az izgalom az életébe, de ő viszont nekem nem, igy 2.randit már nem is akartam (ennyi erővel egy fallal is randizhatnék kb annyit jelentett a srác es nagyon lehozott mert a mareknyi kémiat is megölte bennem mert előben rondább mint a képen(nem ronda, hanem nem vonzobb lett élőben nekem, hanem inkabb kiabranditobb ahogy néztem)


Amugy nem izgulnak. Tapasztalt pasikkal ismerkedem akik nem jönnek már attol frászba hogy uristen egy nő es akkor nem tudok megszólalni.


De most aki athivott messengerre ő hiv át és en témázom! Képes volt ott is ezt csinálni hogy na indulok meloba. Én beszéltetem.

Aztán a legizgibb a mai csetben vele hogy írta hogy nem változo hanem mindig igy indul 6 kor meloba.

És akkor igy kezdjek azon izgulni hogy randim lesz Vele juj de jó de izgi alig várom màr ott lennék aludni se fogok tudni addig?

2023. aug. 24. 07:20
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... a felnőttek élete így zajlik. Elmennek dolgozni, meg építik az otthonukat.
2023. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit én is életunt vagyok. Najó nem kicsit, mikor úgy érzem már mindent láttam és elég volt, és akkor a saját dolgaimmal foglalkozok. Aztán történik valami váratlan és jó, és a következő kakiig élettel teli és vicces-jópofa vagyok, aztán valami rossz visszaránt.


Én akkor maradnék csak randin, ha zavarban lennék a sráctól, mert vonz, ehhez gyakran megszólalniuk sem kell. Havert nem keresek, hogy majd vele vidámkodjak, de ne tetszen. Cseteb kb mindenki érdektelen számomra, hiába jó pasik minden téren, el kell hívni találkozni őket.

2023. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Ja meg visszaterve 4 igy olyan mintha en szórakoztatnék vagy dobnék fel másokat.

Eleve en ötletrlrk még arrol.is randin hova menjunk mit szeretnék magamat szorakoztatom meg a másikat. En vagyok az ötletgyár is.

A messengeres pasi is csak rendira hivott de se helyszin se otlet. Addig jut el hogy találkozzunk.


A 3.akirol irtam padon "csöveztünk" azzal is.

Tehat se a hely helyszi se ő se a dumája se az élete aztán se a külseje bennem semmit nem mozgatott meg. De forditva persze en őt igen.

2023. aug. 24. 08:00
 10/64 A kérdező kommentje:
*én ötletelek
2023. aug. 24. 08:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!