Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyári fesztiválokon (Sound,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyári fesztiválokon (Sound, VOLT, Sziget stb.) bulikázó 18-25 közötti lányok csak ezzel a férfitípussal mennek bele szexbe?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, mindjárt írják itt a nők, hogy nekik fhuuu abszolút nem jön be.


Nem kell a kamu, ezek az alfák tarolnak, aki meg kicsit erösebb csontozatú, netán van némi felesleges rajta arra meg úgy néznek mint a véres rongyra, vagy max. kiröhögik.


2023. júl. 12. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
82%
Miert baj az, ha kirohogik a hajpacnit, aki teljesen dezorientalt modon probal puncsolni a top cicababaknak? Mindig az a legviccesebb, amikor az emberek nem ismerik a sajat hataraikat, es pofaraesnek, mikozben produkaljak magukat. Benny Hill ebbol egy egesz eletmuvet csinalt a showbizniszben. Nincs ember, aki ne rohogne rajta. Az elo showmusor meg kulon megnoveli a komedia merteket.
2023. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
0%

59.


Tehát neked a stílusa nem jön be nem a külseje,ha kifinomultabb lenne a stílusa akkor se tetszene?

2023. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
90%

62


Ha szebben öltözne és nem szőrtelenítené le magát, akkor jobban tetszene. De teljesen, maximálisan őszintén szólva csak az arcát nézve is van bőven, aki nekem sokkal inkább tetszik. De ez is csak ízlés dolga.

Nekem kicsit olyan benyomást kelt a fejformája, mint akinek bedagadt fogorvosi kezelés után.


Nekem a Penn Badgley, vagy Ben Barnes típusú fej tetszik inkább.

2023. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
0%

Megint a kettősmérce.

Gondolom, neked isbugyanez a tipus jon be ferfiként. Sportos, vékony, jol nez ki.

2023. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy ez női dolog-e vagy csak az én defektem, de nem tudok senkiről sem úgy képet nézni, hogy az agyam ne gyártson hozzá egy személyiséget. Nekem az ilyen összerakott bájgúnárok szar emberek.


30 felett vagyok, nem tudom, ez a gyerek hány éves, de nekem ez a típus mindig az lesz, aki susogós gatyában és Buffalo cipőben mászkált keményre zselézett hajjal; azokkal a csajszikákkal lógott, akik minden 3. szó után vihogógörcsöt kaptak; csapatban nagy volt a pofája és oltott mindenkit, de ha nem tudott info órán valamit, akkor megpróbált kedves lenni, hogy segítsek neki.


Én ezt látom, mikor a képre nézek, és nem tudom csak a külsőt látni.


Nekem ezek a Ken babák meg a Barbiek, amikhez tartoznak nincsenek már az életemben. Ezek a "mások". Akiknek minden pasik/csajok harc, nem kommunikálnak, fura módon nem is nagyon tudnak az ellenkező nemmel kommunikálni flört, magasabb hangszín, és pillarebegtetés nélkül.

2023. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy ti mi a f@szt vitatkoztok?

Attól mert egy valaszolónak nem tetszik, attól ez a pasi igenis sikeres.

Nekem amúgy csak nyaktól lefelé tetszik, a feje borzalmas.

2023. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
0%

66.


Pont ezen ment a vita hogy a válaszoló szerint nem sikeres a többségnel mert neki meg az értelmiségi( LOL) nőknek nem jön be a stílusa.

2023. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
89%

Húúú, tényleg nagyon LOL, hogy értelmiségi vagyok. :) Ennél abszurdabb és viccesebb dolog valóban nincs is a világon.

Meg az is, hogy van egy olyan réteg, akinek nem fog bejönni.


Amúgy azt sem mondtam, hogy nem jön be a többségnek. Csak azt, hogy nem a 85%-nak, hanem a stílus miatt ennél kevesebbnek.

2023. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
49%

68.


Hanem mennyinek? Komolyan kíváncsi vagyok.

2023. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk 65-ra tippelném, de aztán lehet túl sokat nézek ki az emberekből. De hiszem, hogy értelmesebb fajta nőnek nem ez az etalon.
2023. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!