Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyári fesztiválokon (Sound,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyári fesztiválokon (Sound, VOLT, Sziget stb.) bulikázó 18-25 közötti lányok csak ezzel a férfitípussal mennek bele szexbe?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, mindjárt írják itt a nők, hogy nekik fhuuu abszolút nem jön be.


Nem kell a kamu, ezek az alfák tarolnak, aki meg kicsit erösebb csontozatú, netán van némi felesleges rajta arra meg úgy néznek mint a véres rongyra, vagy max. kiröhögik.


2023. júl. 12. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
91%

Hát, én ebben nem vagyok biztos, de aztán lehet, hogy ha tesztelnénk, meglepne mégis engem az eredmény.

Csak a stílusa miatt gondolnám, hogy kicsit szűkebb a célközönség.

2023. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
14%

51.


De abban biztos vagy hogy te 100bol 85nek bejössz? :) Nyilván nem lehet ezt biztosra mondani, de szerintem nem áll messze a valóságtól.

2023. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a Prince George gatyák manapság mindkét nemnél trendik, de annyira nevetségesek.
2023. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
66%

52


Igen, eléggé biztos vagyok benne. Ezt igazolják a visszajelzések, és tettem is érte, hogy így legyen. Nekem is van bőven idő és energia az alakomban, pont úgy, ahogy az izmos pasiknak is.

2023. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
19%

54.


Akkor miért gondolod hogy neki nincs ugyanúgy sikere mint neked? Mert nem jön be az öltözködése meg a stílusa?

2023. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
21%
Meg hogy a pasik egoistak😂😂😂 100bol 85 pasinak bejon, aha. Max megdugnak azt repulhetsz
2023. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
87%

"Max megdugnak azt repulhetsz"


Ilyet csak a csúnyák csinálnak.

2023. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
91%
A húgom ezeket hívja rágcsálófejűnek, engem meg agymostak eléggé a romkomok, hogy tudjam, ő az, aki a film elején megcsal, és a hosszabb hajú művészt/asztalost kell választani helyette.
2023. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
91%

" Mert nem jön be az öltözködése meg a stílusa?"


Nemcsak nekem nem, hanem értelmiségi körökben nagyon nem jön be a legtöbb nőnek ez, komolyan ezt magyarázni kell? Vannak bőven pasik, akik adottságilag ugyanott vannak, mint ez a srác, de nem csupasz csigák, és nem a "újgazdag milliomos apuci vett nekem egy yacht-ot a szülinapomra" életérzést mutatják a stílusukkal. Egy kifinomultabb férfi nagyobb eséllyel jön be az értelmesebb nőknek, de simán bejöhet a pi.csáknak IS, szóval nagyobb eséllyel hozza a 85/100 arányt, mint egy olyan, aki egy rétegstílust képvisel, ráadásul olyat, amiből árat a suttyóság, akármennyibe is kerülnek a cuccai.

Vannak pl. hosszú hajú, tetovált, rocker/metálos kinézetű férfiak, és van köztük olyan, aki nagyon jóképű arcra és izmos is, mégis a stílusuk ki fog zárni jópár nőt.

Nem tudom, miért olyan rohadt nehéz megérteni ezt.


"100bol 85 pasinak bejon, aha. Max megdugnak azt repulhetsz"


Tőlem aztán nyugodtan recskázhatsz erre a fantáziára, hogy ez biztos így van, nem zavar.

2023. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
66%
Be kell regelni bármelyik társkeresőre vmi hasonló tipusu férfi képeivel aztán meg lehet nézni mennyire nem sikeresek Xd
2023. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!