Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyári fesztiválokon (Sound,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyári fesztiválokon (Sound, VOLT, Sziget stb.) bulikázó 18-25 közötti lányok csak ezzel a férfitípussal mennek bele szexbe?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, mindjárt írják itt a nők, hogy nekik fhuuu abszolút nem jön be.


Nem kell a kamu, ezek az alfák tarolnak, aki meg kicsit erösebb csontozatú, netán van némi felesleges rajta arra meg úgy néznek mint a véres rongyra, vagy max. kiröhögik.


2023. júl. 12. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
31%
26. Nekem nem jön be Palvin Barbi, én a szomszéd lány típusú kedves nőket kedvelem csak.
2023. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
93%

Eskuszom nekem ez a srac nem jon be , sehogyan se.

Az ilyeneket szoktam visszautasitani.

2023. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
87%

26


Komolyan ennyire nem érted, hogy nem mindenkinek jön be az ízléstelen stílus? Nem minden az, hogy milyenek a vonásai, meg milyenek az izmai. Szerinted mondjuk kifinomultabb, értelmiségi nőnek bejön a köldökig kigombolt ing tripla nyaklánccal, meg a boka fölé feltűrt olyan fajta koptatott farmer, amit 2005-ben lehetett kapni a piacon egy ezresért? Lehet mondani, hogy ez csak gönc, de ettől még ránézel a csávóra, és a stílus nagyon is része az összképnek, és meghatározza, hogy kiknek fog bejönni. Ennek a stílusnak a női megfelelője, amikor útszélinek van öltözve a lány. Nem úgy, hogy szexi, merész, hanem prosztó módon teszi ki mindenét, és olyan lesz az összhatás, hogy arra gondolsz, hogy 2 értelmes mondatot nem tud kinyögni.


Szóval nem, nem olyan, mint mikor Palvin Barbit csúnyázzák, kövérezik az incelek.

2023. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
13%

#29 építészmérnök hogyne lenne gazdag. Ha huszonévesen még nem is, de idővel az lesz és ezzel a csaj is tisztában van.


#31 igen tudom, itt senkinek nem tetszik Palvin Barbi, még Kasszás Erzsi is kívánatosabb nála. Azért ha odaállna elég és randira hívna, megnézném hogy zavarnád el🤣

2023. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
92%

28


A saját klikkjénél van, ez nem vitás.

2023. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
79%
#33 a kérdés nem az volt, hogy ez a pasi bejön-e minden egyes létező nőnek. Nyilván nem, mert nincs olyan ember, aki mindnekinek az esete lenne. Ettől még az tény, hogy jó pasi és rengeteg nőnek bejön. Csak mert neked személy szerint nem, attól még nem számít sikertelennek és nyugodtan elhiheted, hogy nem esik nehezére olyan nőt találni, aki lefekszik vele. Erről szólt a kérdés, nem arról, hogy neked mint egy a 8 milliárd emberből tetszik-e.
2023. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
92%

Nemcsak nekem nem, hanem van egy vaskos réteg, akinek nem az ilyen pasi az etalon. De nem is a keresfejű poacakjani.


Amúgy már a kérdés szövegében ott volt, hogy aki azt mondja, nem jön bem az kamuzik. :D

2023. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván jó pasi. De "A nyári fesztiválokon (Sound, VOLT, Sziget stb.) bulikázó 18-25 közötti lányok" közül nem feltétlenül elég jó nő hozzá mindegyik, szóval nem csak az a kérdés, hogy ők ilyen férfit akarnak-e, hanem az is, hogy ilyen férfi akarja-e őket akár csak egy menetre.

Én meg ronda nőként akkor sem szívesen lennék vele, ha ő valami elcseszett okból velem igen. Nem vagyok álszent, nyilván nem azért, mert nem tetszik. Csak úgy nem lehet egy jót szexelni, ha szarrá görcsölöm magam tőle, hogy ő milyen jó csávó, míg én egy hányás...

2023. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
58%

Én tudom hogy a férfiak többsége a jó külsőt irigyli mert velük tényleg élvezi a csaj, sőt őket meg a gazdag ronda pasik is irigylik, de hosszu távra, sőt sokszor egyéjszakasnal is valójában a PENZ a legfontosabb a nőknek

Rengeteg nagyon szar, átlagos, pocakos külsejű gazdag pasinak van modell csaja

2023. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
10%

37.


Mondjuk valószínűleg te se jönnél be neki ezt látatlanban is ki merem jelenteni 😆

2023. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!