Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyári fesztiválokon (Sound,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyári fesztiválokon (Sound, VOLT, Sziget stb.) bulikázó 18-25 közötti lányok csak ezzel a férfitípussal mennek bele szexbe?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, mindjárt írják itt a nők, hogy nekik fhuuu abszolút nem jön be.


Nem kell a kamu, ezek az alfák tarolnak, aki meg kicsit erösebb csontozatú, netán van némi felesleges rajta arra meg úgy néznek mint a véres rongyra, vagy max. kiröhögik.


2023. júl. 12. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
96%

Bőven jó nőnek számítok, de nekem nem jön be, akárhogy hisztiztek. Szerintem baromi tróger, bunkó benyomást kelt. Undorodom az ilyen csupaszra borotvált testtől, a tiszta fehér öltözék sem tetszik, meg a köldökig kigombolt ing tripla nyaklánccal sem. Soha nem jönnék össze ilyen hapekkal, de tökéletesen elhiszem, ha mások igen.

Semmi elegancia, semmi értelmet nem sugároz, még a fesztivál közeg sem menti fel, mielőtt ezzel jönnétek.

A jó pasi nálam nem ezt jelenti.

Ízlések és pofonok.


Ja, ki ne felejtsem: Olyan sem kéne, akin van felesleg, attól, hogy nem ez az alfának nevezett műmájer tetszik, nem alacsonyak az igényeim.

2023. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként Kérdező, mit vársz?

Alkalmi szexkapcoslatról van szó. Két kritériuma van az ilyesminek:

1. Legyen szexuálisan vonzó.

2. Akarjon szexelni.


Ennyi.

A felszínes kapcsolatokhoz felszínes feltételek társulnak. Miért akarjon valaki egy magas intellektusú, mély érzelmű akárkivel időt tölteni, ha egyszer nem az a cél, hgoy beszélgessen vele?


Alapvetően nem érted az egész sexmarketet.

2023. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%

Megneztem az elso kepet. "Vallra dieta" xd


Így ferfi szemmel mondom, hogy az egyetlen elönye az, hogy alakra rendben van. Amire te is kepes lehetnel, nem kell kockahas ehhez.

2023. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
17%

21.


Én megértem hogy van itt olyan akinek nem jön be,de azt ne mond már hogy az ilyen típusnak nincs sikere a nőknél ezeken a fesztiválokon(vagy bárhol máshol)

2023. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
77%

24


Nem mondtam. Elhiszem, hogy van sikere.

De ettől még van egy réteg, akinek nem jön be. Azt is elhiszem, hogy ez nem érdekli.

Én is mondjuk 100-ból kb. 85 férfinak bejövök, és nem igazán érdekel a maradék 15.

2023. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
18%
#24 itt gyakorin mindig lehurrogják a jó nőket/pasikat, mert itt az emberek 99%-ának esélye sem lenne náluk, így tudat alatt azzal hárítanak, hogy előadják, hogy nekik alapból sem jön be egy jóképű, izmos, sikeres pasi / ugyanilyen kaliberű nő. Mint mikor Palvin Barbit csúnyázzák meg kövérezik le az incelek, na ez ugyanaz a jelenség. Ez egyszerű pszichológia. Aki szerint ennek a pasinak nincs sikere a nőknél, az vak.
2023. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
24%

25


Van egó, látom 🙃 Pasik rakják alád a lovat

2023. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
86%

25.


Tehát akkor valahol igaza van a kérdezőnek nem? Ilyen fesztiválokon sikere van ennek a típusnak.

2023. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
85%
20. Én amikor sportoltam-egész jó testem volt 20-on évesen, dobott már engem csinos nő kövér pasiért (építészmérnökért, nem is volt gazdag sem ő, sem a családja a pasinak), már össze is házasodott vele.
2023. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
20%

27.


Itt minden nő bombázó sikeres stb. 😂

2023. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!