Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyári fesztiválokon (Sound,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyári fesztiválokon (Sound, VOLT, Sziget stb.) bulikázó 18-25 közötti lányok csak ezzel a férfitípussal mennek bele szexbe?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, mindjárt írják itt a nők, hogy nekik fhuuu abszolút nem jön be.


Nem kell a kamu, ezek az alfák tarolnak, aki meg kicsit erösebb csontozatú, netán van némi felesleges rajta arra meg úgy néznek mint a véres rongyra, vagy max. kiröhögik.


2023. júl. 12. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy speciel ő mennyire arat ilyen fesztiválokon, de kétségtelen, hogy amikor én jártam fesztiválozni 5-6 éve, a hozzá hasonló srácokon mindig fürtökben lógtak a fiatal lánykák.
2023. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
90%

Hat nekem aztán full nem jön be egy ilyen instan pózoló kisfiú

Nyilván objektíven jó a külseje és tud vele csajozni de nekem nem tetszik

2023. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
85%

Csak szexre nyilván olyat választ mindenki, aki szexuálisan vonzza. Mi a jó abban, ha nem is tetszik és nem élvezi? Nem jótékonysági intézmény van a lábunk között.


Amúgy ő pont bejön.

2023. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
42%
Persze hogy bejön, 10/8 nőnek fixen bejön, a maradék kettő is lefekszik vele nagy búsan ha nincs más.
2023. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván a jó nők ilyenekkel kavarnak, velük vannak egy ligában. Ha te dagadt vagy, akkor te a dagadt nőkkel vagy egy csoportban, érd be velük. Ha nem tetszik a szitu, akkor lehet a srác után csinálni: heti 5 kemény kondi, odafigyelés az étrendre stb. Keményen megdolgozik ezért a testért, meg is érdemli a nőket.
2023. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy műmájer gyerek, nem ezzel.
2023. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
73%
#6 hagyjad már, nézd meg a storyjai közt, hogy tök jó nője van. Nyilván nem az az egyetlen csaj, aki kavarna vele. Jó pasi, kár a gőzért.
2023. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az ilyen külsejűekkel sokkal inkább: [link]
2023. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
Van pénz, jó gének, jó nő(k). Ennek is csak megszületni volt nehéz :)
2023. júl. 12. 11:51
 10/86 anonim ***** válasza:
84%
Gyűlölködhetsz kérdező, látom az utálatot az írásodban. Hiába vagy irigy attól az ő élete magas színvonalon lesz, te meg maradsz a posványban.
2023. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!