Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar nők különösen anyagiasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nők különösen anyagiasak, nem magyarok szerint is? Sztori lent.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy Budapesten élő külföldi lánnyal és mesély sztorikat randizásról is, és az ó baráti, munkatárs köre is külföldiekből áll és csávók között az a kép magyar csajokról, hogy öt kérdésen belül jutnak el a mennyit keresel jellegű kérdéshez 🤣🤣🤣


Cáfolja valaki? :D


2023. júl. 11. 20:19
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
97%

#30 Aranyásók?Lol.

Ahhoz kellene hogy legyen aranyatok, amit ásni lehet.

Nem gondolnám, hogy egy külföldi nő az itteni 500 eurós fizetésű férfiakat jól lehúzhatónak gondolná.:D Pláne, mikor meglátja, hogy milyen árak vannak itt a helyi fizetésekhez.

2023. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép is az amikor a társalgás valakiknek a kritizálásáról szól, mindig arról aki épp nincs ott, és nem védheti meg magát.
2023. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
23%
#41 Éppen ezért hajtotok a külföldi pasikra.
2023. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%

29: A mit dolgozol és a mennyit keresel az két teljesen más kérdés. A mit dolgozol alap.

Pl ilyenkor én azt mondom, informatikus vagyok. Ez lehet egy falusi könyvtár rendszergazdájától bigdata szakemberig bármi. Lefed egy nettó 300000-2000000 forintos bérsávot aztán a többit gondolja bele ha akarja. Konkrét számhoz semmi köze senkinek.

2023. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, szerintem az ember párjának, akivel egy életet, jövőt, gyereket tervez, azért csak van köze hozza :D de nekem mindegy, akkor titkolozzatok. Én nem hallgatom el és szerencsére mások sem előlem.
2023. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen remekbe szabottak vagytok, akkor miért nem visznek titeket ki férjnek az európai nők?
2023. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
45: Nem az első randin dől el, kivel tervezed. Amikor már együtt éltek max akkor. De akkor meg már elég fura lenne "hé Józsi, ismerlek 2 éve, de amúgy mennyit is keresel"? :D
2023. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!