Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik randiappon egyből azzal kezditek, hogy "mivel foglalkozol?", ti fejvadászcégnek dolgoztok vagy csak anyagiasak vagytok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem, csak kíváncsiak vagyunk, kivel beszélgetünk. Nyilván nem ez az első kérdés, de ha hosszabban elbeszélgetünk, akkor megkérdezem az első beszélgetés alatt. Én is leírom mit dolgozom, hogy telnek a napjaim. A munka az ember életének meghatározó része, hisz ált napi 8-10 órát azzal tölt heti 5 napot. Érdekel mivel tölti a napja jelentős részét akivel ismerkedem. Mi ebben az anyagias? Vagy mikor illik megkérdezni, 5 randi és 2 szex után? :)
2022. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Miért lenne anyagias? Egy alap kérdés. Nem a konkrét fizut kérdezte az tényleg pofàtlan lenne azért.
2022. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Hat megis mit kerdezzen?

Lehet nem akar egy csoves kukasmunkassal osszejonni

2022. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Mert én szeretem a munkámat és szívesen beszélek róla és valamiért feltételezem, hogy a másik sem gyűlöli a sajátját és lelkesen mesél róla.

(Van barátom, aki szintén szereti a munkáját! :D )

2022. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Sose gondoltam eddig hogy bárki is anyagiasnak gondolna ez miatt. De egyébként azért mert valaki elmondja hogy mi a munkája, még nem fogom tudni mennyit keres.
2022. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2%
#5 Ezt te se gondoltad komolyan. Pontosan be tudod határolni, hogy mennyit kereshet. Ne akard elhitetni a többiekkel hogy nem tudod van-e különbség egy tanár és fejlesztő fizetése között.
2022. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Én nem tagadom, amiatt kérdezem meg, hogy tudjam, hogy az illető, akivel levelezek, egyszinten van e velem anyagilag, avagy sem!

Ebben nincs semmi anyagiasság!

De vegülis, szívesen ismerkedem olyannal is, aki csak 200 ezret keres! Ha kifizeted a részedet a randik/wellneshétvégék, vacsi/mozi/egyéb közös programok, évi egy tengerparti nyaralás költségeinek rádeső részét.

Én szeretek wellneselni, utazni, étterembe járni. Stb. Ha te nem tudod ezeket megtenni, akkor azért nem.működni , ha pedig te is szereted, de nem tudod kifizetni, akkor meg azért nem müködne, mert más az érdeklődési körünk.

2022. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Ki szokott bértáblákat nézni hobbiból?
2022. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
#8 Elég sokan
2022. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Ezt azért kétlem.
2022. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!