Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar nők különösen anyagiasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nők különösen anyagiasak, nem magyarok szerint is? Sztori lent.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy Budapesten élő külföldi lánnyal és mesély sztorikat randizásról is, és az ó baráti, munkatárs köre is külföldiekből áll és csávók között az a kép magyar csajokról, hogy öt kérdésen belül jutnak el a mennyit keresel jellegű kérdéshez 🤣🤣🤣


Cáfolja valaki? :D


2023. júl. 11. 20:19
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Ügyes vagy, csak így tovább.
2023. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
7%
Nekem egy rakat külföldi spanom van. Akarki jön Mo-ra es meglátják a picsagatyákat hogy itt ez megy, meg amikor egy szemezésre flörtre azonnal visszamosolyognak,hát mindig leqvazzák a magyar nőket meg ki is röhögik. Nem nézik őket nőknek. Senkinek. Szórakoznak velük es szetröhögik rajtuk magukat.
2023. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem érdekel mit gondolnak mások. Megint egy incel kerdes amire egyaltalan nem kellene felülni senkinek, hiszen mindegyik csak sima provokáció.
2023. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
86%

#2

Pontosan ugyanazt a ruhát árulja az a rengeteg fast fashion üzlet Magyarországon, mint külföldön. Ugyanazt hordják a lányok.


Kérdező: ez a mit dolgozol ugyanúgy felmerül külföldön is. Sőt, beírod a neten, hogy xy cég z munkaköre, és még lehet nézni a konkrét fizetést.

A külföldi csaj meg nem anyagias, csak elvárja, hogy te is tudd fizetni a saját részed. Ő nem a strandra megy hosszú hétvégén, hanem Majorkára, és nem a horvátoknál apartmanozik egy hetet, hanem Thaiföldön vagy Egyiptomban, két-három hét szállodában.

Az étterembe járás meg mindennapos.

2023. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
87%

Cáfolom: az én külföldi barátom barátai és munkatársai a magyar nőket normálisnak tartják, a magyar férfiakat nem értik, hogy lehetnek ennyire igénytelenek.


Cáfolod?

2023. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
0%

Kulfoldon el vannak kulonitve. vannak a barok alulöltözöttekkel meg a valoban kulfoldiek(nem a bevándorlók), azok a nők tenyleg szolidan oltoznek.

Meg nem engem kell pontozni nem én röhögök a magyar nőkön! Hanem a külföldi haverjaim!

Még megmagyarázni se tudom nekik. Teljesen más a mi kulturánk.

2023. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, álmodban jöttél te össze Budapesten élő külföldi lánnyal:DDD
2023. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
86%

6-os, nem kell a külföldi haverjaidnak semmit megmagyarázni. A magyar nők köszönik, megvannak, minden ujjukra jut 10 pasi.

Neked meg a tenyered és az öt ujjad.

2023. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
89%

Én meg azt hallottam külföldi ismerőseitől, hogy a magyar pasik igénytelenek, lepukkantak, soherek és igen rosszak az ágyban.

Cafold.

2023. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
82%

#6

Ja, hogy ilyen arab-muszlim külföldi haverjaid vannak! Ők minden európai nőt alulöltözött ribinek néznek.

Azt hittem, hogy Nyugat-Európáról van szó.

2023. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!