Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar nők különösen anyagiasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nők különösen anyagiasak, nem magyarok szerint is? Sztori lent.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy Budapesten élő külföldi lánnyal és mesély sztorikat randizásról is, és az ó baráti, munkatárs köre is külföldiekből áll és csávók között az a kép magyar csajokról, hogy öt kérdésen belül jutnak el a mennyit keresel jellegű kérdéshez 🤣🤣🤣


Cáfolja valaki? :D


2023. júl. 11. 20:19
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
93%

Hallottál, persze. Elismerik a magyar férfikat? Jó vicc. Európa egyik leghimvonisztabbjai.

És ne hazudj, vannak német rokonaink, ismerőseink. Így működik ott is. Meghívnak. Ja, és veletek ellentétben nem hiszik, hogy egy pohár akármi után kötelező dugniuk veled.

2023. júl. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
91%

Talán mert Magyarország sokkal himsovinisztabb ország, mint az övék. Nem a pohár kóla kifizetés a gond, hanem ez. Na ez ellen kell tenni, nem pedig kitalált történeteket, vagy a másik szájába aditt válaszokat firkalni.


"Helyzetünkről jóval reálisabb képet ad a Világgazdasági Fórum (WEF) 2016-os Gender Gap-jelentése, amelyben Magyarország a béregyenlőség (azonos munkáért azonos bért) vonatkozásában 144 ország közül a 130. helyen állt."

2023. júl. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
94%

#20

Hát kérdező, én 1,5 éven keresztül aktívan randiztam (mielőtt komoly kapcsolatba kerültem), sok tucat nővel ismerkedtem mind online, mind személyes, többalkalmas randikon, de tőlem se kérdezgettek, érdeklődtek még soha, de tényleg soha az anyagi javakról, fizetésről. Se utalást nem tettek ilyenekre. Egyszerűen nem értem, nem értettem sosem, hol vannak ezek a férfiak, akik tolják ezt a "nők anyagiasak" dumát? Egy ilyen nővel nem találkoztam még, pedig rengeteg nővel ismerkedtem életemben (horvát barátnőm is volt, ugyanolyanok voltak ők is, mint a magyar nők), és sokféle kapcsolatom is volt már, úgyhogy én személy szerint totál el vagyok képedve ezeken a tapasztalatokon mind a mai napig. Annyiban térek el a 19-estől, hogy én közel sem állok úgy anyagilag, mint ő, tehát rólam még legombolni se lehetne semmit, ennélfogva a tapasztalatom is egy fokkal hitelesebb.

Egy dologra tudok csak gondolni az ilyen tapasztalatok kapcsán: akinél az anyagiak felől érdeklődnek, azok másfajta pluszt nemigen tudnak nyújtani valószínűleg. Merthogy ez mindennek a kulcsa: kell valami, ami erősen megfogja a kiszemeltet benned.


30/F

2023. júl. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
93%

Nincs kínos kérdés, csak kínos válasz.

Egyébként vicces, hogy a magyar pasik simánlazán megkérdezik első online beszélgetés közben, hogy borotválom-e a p.mat, szeretem-e az anált, és le szoktam-e nyelni, de hiperventillàlni kezdenek, ha megkérdezem, hogy mivel foglalkozik.

Például külföldi pasikkal ez is pont fordítva van.

A meghívásról meg annyit, hogy tegnap mondtam a kollégànak, hogy bocs a hibáért, de olyan meleg van, hogy nem tudok koncentrálni. Lecseszés helyett kaptam egy hideg üdítőt az automatából. Ezt itt figyelmességnek hívják.

2023. júl. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
92%
30-as, akkor nem jártál még Kínában. Én igen, 2 évet ott éltem nagyvárosban. Ott nem az a lány kérdése, hogy van-e lakása a pasinak, hanem hogy a metropolisz melyik kerületében van a lakása.
2023. júl. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
92%

#30

Elmész te a búsba.

40-es nő vagyok, Angliában élek, kollégám (elvált férfi) lett a férjem, ő vér angol. Amikor randiztunk, már az elejétől gáláns volt, jó éttermekben fordultunk meg, mindent ő fizetett. Nyaralást is. Azóta házat vásároltunk (igen, ott is van, aki sajátban lakik), kettőnk nevén van, és felvállalta az akkor 10 éves gyerekemet is. És soha nem volt semmi kényszer vagy "kötelező", na EZ az elegancia, EZ a férfi.

2023. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
94%

30, tök életszerű:

"Külföldi egyetemistákkal hemzsegő" szórakozóhelyen a külföldi lányoknak pont az van bereborulva az agyukba, és az a legfőbb témájuk, hogy az itteni nők többsége aranyásó.

Nagggyon életszerű. Mondjuk lehet, hogy veled másról nem tudnak beszélgetni, annyira azért nem éred el az ingerküszöbüket:DD

2023. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Minden nő aranyásó, de a magyarokra ez különösen jellemző.
2023. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
90%
Akkor húzzatok külföldre csajozni, sok sikert, senki se fog titeket hiányolni! Több értelme lenne, mint a magyar nőket szídni naphosszat.
2023. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

37

Persze, biztos valamit gagyogott nekik gyenge angollal, ők meg hümmögtek rá egyet, és máris kész a sztori, hogy A Külföldi Nők Szerint Is :D

2023. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!