Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar nők különösen anyagiasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nők különösen anyagiasak, nem magyarok szerint is? Sztori lent.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy Budapesten élő külföldi lánnyal és mesély sztorikat randizásról is, és az ó baráti, munkatárs köre is külföldiekből áll és csávók között az a kép magyar csajokról, hogy öt kérdésen belül jutnak el a mennyit keresel jellegű kérdéshez 🤣🤣🤣


Cáfolja valaki? :D


2023. júl. 11. 20:19
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
14%
Az en tapasztalatom az, hogy magyar ferfi es no is kerdez ilyet, es ez tapintatlansag is. De hungarikum.
2023. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Ez tény, hogy a kelet-európai nők anyagiasabbak, hozzánk még nem mindenhová ért el ez a fenenagy nyugati feminizmus hogy még terhesen is én dolgozzak meg mossak főzzek otthon mert az olyan boss bitch dolog :D
2023. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
87%

#11

Hungarikum a lófas2t!

Németországban élek, van a kollégák és a szomszédok közt mindenféle náció. A hol dolgozol után simán rákérdeznek, hogy milyen a cég, mennyit lehet keresni. Egyszerűen azért, mert most szinte mindenki keresi a jobb lehetőségeket.

A magyar nőket meg kimondottan szeretik, párkapcsolatra és feleségnek is. Pont ezért, mert a magyar nőt úgy nevelik, hogy ki kell szolgálni a Zurát, tudjon spórolni, kicsivel is beérje, dolgosabbak, mint a legtöbb férfi, tehát nem kell eltartani, és viszi a vállán a háztartást is.

A német, osztrák, svájci nők dolgoznak, keresnek, de a házimunka másodlagos. Általában oltári kupisak, főzni nem szeretnek. Az arab, török, orosz, stb nők kiszolgálják a férfit, csillivilli rendet tart, de dolgozni nem is akar meg nem is fog.

Egyedül a magyar nő olyan hülye, hogy mindkét fronton teljesít, közben meg nőként is igyekszik helytállni, mert ezt tanulta meg, hogy a legkisebb hiba esetén is jogos és érthető, ha eldobja a férfi egy tinipunciért.

2023. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
85%
13 👏
2023. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, szerintem kérdezd meg anyukádat, hogy így van e.
2023. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Lol vicces, hogy egyeseknek az jön le, hogy vagy incel vagyok vagy ha nem is kamuzok.


Amúgy én is külföldön dolgozok és ez a picsa gatya ez nem megy ott. Ezt úgy mondom, hogy nekem nincs vele bajom.


És arra, hogy mindenhol ez a pénzre menés van, erre annyit, hogy szívesebben randiznak ezért itt élő bem magyar csajokkal, mert ott nem ez megy.


Amúgy lehetne értemesebb magyarázatokat találni. Pl hogy egy itt dolgozó expat lány nagyobb anyagi biztonságban van.


De mindenesetre vicces, ha expat körökben is ez a kép él.

2023. júl. 11. 21:24
 17/47 A kérdező kommentje:

Jah meg az is, akik szerint nem mondok igazat sem mondják, hogy a magyar nők ne lennének über anyagiasak. Csak annyit tesznek hozzá máshol is ez van. Meg azt, ami nem tudom, hogy jön ide, hogy a magyar pasik igénytelenek. Szóval eddig mindenki ugyanúgy látja.


Meg az is érdekes, hogy aki azt mondja, hogy ez mindenhol így van mindenki ilyen, ezek szerint el sem tudja képzelni, hogy ne ez lenne a normál. Hogy lehetne csak úgy jól érezni magukat pénzügyi dolgok nélkül.

2023. júl. 11. 21:46
 18/47 anonim ***** válasza:
93%
#11 Hungarikum vagy sem, senkit nem vagyok hajlandó eltartani. Egy felnőtt férfit meg főleg nem.
2023. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
95%
Haha, ezt a sok hülyeséget nemtom honnan szeditek. Én anyagilag jól állok, van saját lakásom, sokat utazgatok, jó munkám van stb. stb. ,de soha egy lány nem kérdezte meg, hogy mennyit keresek, vagy mekkora a vagyonom. Akikkel összejöttem, sose ez volt a szempont. Külsőre is jól nézek ki, mégse vagyok a legjobb a párkeresésben, mivel introvertált vagyok,ritkán járok társaságba. Ha csak ezek a felszínes dolgok (pénz külső )számítanának ,akkor le se tudnám vakarni magamról a nőket. Régebben írtam ki kérdéseket, de mindig minden 3dik kommentelő beírta,h "kamu, a nőknek csak a pénz kell meg a jó külső" így nyilván én csak kamu lehetek. :D
2023. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

#19 figy. ha aktívan nem randizol, akkor nyilván nincs fogalmad erről. és annak hogy a gykn mit írtak a kérdésednek meg mi köze az egészhez?


lányok neki írjatok. sok pénze van és nem túl okos :D

2023. júl. 11. 22:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!