Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar nők különösen anyagiasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nők különösen anyagiasak, nem magyarok szerint is? Sztori lent.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy Budapesten élő külföldi lánnyal és mesély sztorikat randizásról is, és az ó baráti, munkatárs köre is külföldiekből áll és csávók között az a kép magyar csajokról, hogy öt kérdésen belül jutnak el a mennyit keresel jellegű kérdéshez 🤣🤣🤣


Cáfolja valaki? :D


2023. júl. 11. 20:19
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne kérdezhetném meg egy potenciális partnertől, hogy mennyit keres? A munka az élet szerves része. Nem azért kérdezem, mert el akarom költeni vagy a fizetése alapján akarom öt választani, hanem mert ez is csak egy olyan kérdés nekem, hogy pl mi a kedvenc étele. Engem sosem zavart, ha megkérdezték tőlem, mennyit keresek.


24N

2023. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
77%
Több, mint egy éve vagyok a párommal, eddig soha nem kérdezte meg, mennyit keresek :)
2023. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
34%
21: Akkor azt kérdezed, hogy mit dolgozik. És akkor nagyjából tudod, hogy az adott munkakör milyen bérsávban mozog. De direktben konkrét számokat én még haverjaimmal sem beszélek meg. Munkatársak nem tudják (bérfeszültség elkerülése miatt tilos is ilyenről beszélni), haverok nem kérdezgetik (mint a farokméretet sem szokás), barátnőmet meg nem ez érdekli (legalábbis soha nem kérdezte direktben meg) :)
2023. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
77%
Mondom, nekem ez nem egy ilyen titkos dolog, mi a barátaimmal is megbeszeljuk ezt, nincs benne semmi szégyellni való. Attól, hogy mi beszélünk róla, nem leszünk anyagiasak.
2023. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Én momentán azt találtam hogy a külföldi férfiak szerint különösen sok házimunka hárul a magyar nőkre ¯\_(ツ)_/¯

2023. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de én szeretném tudni, hogy akivel ismerkedem mit csinál napi 8+ órában, hisz ez a napja harmadát teszi ki. Ha az alvást nem nézzük, akkor a felét. Elárulja róla mi érdekli (az is sokat elárul róla, ha nem szereti, de nem vált évek óta), mit tanult, milyen emberek veszik körül. A személyisége szerves része a munkájához való hozzáállása. Miattam lehet szobafestő is ha ügyes benne, szereti csinálni, követi az aktuális trendeket, elsajátítja az új technikákat.

Amúgy régen voltam én is ilyen kis szende szűz, hogy jaaaj, nem kérdezem meg, mert azt fogja hinni, hogy anyagias vagyok. Aztán két hónap után derült ki a srácról, hogy drogot terít 😃 köszi, nem szeretnék több ilyen meglepetést.

2023. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
92%

Tőlem ha megkérdezi valaki mit dologozom, akkor már tudja is a fizetésem, mivel nyilvánosan elérhető a közalkalmazotti bértábla.

Akkor én azt se kérdezzem meg senkitől, hogy hol dolgozik, mit csinál a munkahelyén?Érdekes, pedig az én bérezésem nyilvános.

2023. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
40%

13


Így van, és remélem hamar megjön az eszük, hogy nem kell így csinálni.

2023. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
94%
Csak az erősen lúzerek sertodnek meg a mit dolgozol kérdésen. Amúgy férfiak is ugyanúgy megkérdezik hamar. Alap dolog a munka, tudjam mit dolgozik az, akivel ismerkedem.
2023. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
6%
Én adom. Szintén hasonlot halottam foleg kulfoldi egyetemistakkal hemzsego szorakozo helyeken. A kulfoldi nok tobbnyire elismerik a magyar ferfiakat es furcsaljak ha a ferfi akarja erre arra meghivni oket , mivel naluk ez nem igy mukodik. Azt mondjak a kulfoldi lanyok , hogy aranyasok az itteni nok tobbsege.
2023. júl. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!