Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők miért hajlamosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért hajlamosak ennyire külföldi pasikhoz vonzódni és azokat részesíteni előnyben?

Figyelt kérdés

Magyarország gazdasági és társadalmi elmaradottsága miatt kiköltöztem 2 éve Ausztriába. És többek között, eltekintve sok mástól, arra is figyelmes lettem, hogy az itteni nők tökéletesen elégedettek az itteni férfi felhozatallal. Megvan a harmónia. Egyáltalán nem álmodoznak az itteni nők másról, pl. amerikai férfiakról a filmekből meg stb, egyszerűen azok a pasik a tökéletesek nekik akik ott vannak.

A magyar nők meg gyakorlatilag mindenkit a világon előnyben részesítenek már csak sztereotípiák alapján mint a magyar férfiakat. A pénzes Nyugati férfiaktól kezdve egészen az egzotikus bantu négerekig. De még olyat is ismerek hogy magyar nő kurd férfi miatt tárt át a muszlim vallásra és kendőt visel... sőt még olyanok is vannak nem is kevesen akik nyamvadt kínai pasival járnak, holott azok hírhedtek arról hogy kicsi a péniszük, meg egyébként sem valami vonzók effektíve, kicsik is meg minden, de a magyar pasinál még az is magasabb státuszú a magyar nők szemében.

Ezen kívül magyar nő, roma férfi párost is sokkal gyakrabban látni mint fordítva.. szóval kimondhatjuk kereken, hogy a magyar nők szemében a magyar férfiak a legkevésbé vonzóak, ők az utolsók a sorban.

Miért? Más országokban nem ez van. Főleg nem Nyugaton.


2023. ápr. 8. 17:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
60%
További jó albizást! :D Tömd a zsebüket!
2023. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Te meg tömd a gyár zsebét egy patkánylyukból, a Nyugati bérek negyedéért. Tulajdonképpen neked köszönhetem, hogy én jól élek. Ha nem lennének Nyugatnak rabszolgái, nem lenne itt ilyen magas a fizetés.
2023. ápr. 9. 10:08
 33/44 anonim ***** válasza:
28%

Nap, mint nap látom, hogy ingáznak ausztriádba. Te most kajak arra vagy büszke, hogy vonatra szállva a legközelebbi országba menekültél? Te is csak egy auslander vagy ott semmi több. Nem lettél te állampolgár. Azt meg nem mondanám, hogy negyedéért dolgozom. Közel a feléért. Emellett ha kint albiznék ugyanott lennék, mint itthon saját lakás mellett. 250-300at itt is félretudok tenni.

Ha neked minden ingatlan patkánylyuk, attól még így is előnyben vagyok,mert te bérled a patkánylyukadat az enyém pedig a saját tulajdonom, amilyen neked soha nem lesz, de cáfolj rám. Az ingatlanárak évről-évre emelkednek. 3 hónapra rá 50%al ugrott a lakásom értéke. A fizetésed ekkora ugrást sosem fog produkálni. Így marad a 30 éves hitel, albi, vagy használt fosod, amit méltón nevezhetsz patkánylyuknak.

2023. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Én meg félre tudok tenni havi 700 ezret forintban. Na bumm. Én nem vagyok olyan idős szamár mint te, nem ingázom a dugóban, van mérnöki diplomám és mérnöki állásom Bécsben, nyelvvizsgáim stb. Én nem éjszaka melózok ukránokkal, afgánokkal, bangladeseiekkel és pirézekkel... hanem osztrák, német, magyar, olasz, francia mérnökökkel dolgozok együtt Bécsben.

Te komolyan arra vagy büszke hogy 33 évesen egy utolsó gyári melós vagy és van egy garzonod egy banánköztársaságban? Miközben egész életedben még a fogkrémen is spóroltál?

2023. ápr. 9. 11:17
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a hajléktalan oszt ki egy nem hajléktalant. 😆😅
2023. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Fiss a répád után szamárkám! el nem éred.
2023. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nekem is van ingatlan örökségem Mo.-n, de én nem ezzel hivalkodok elő, meg nem attól érzem magam valakinek. Hanem attól, hogy én magam mennyit érek.

Ez az amit te nagyon elhanyagoltál, és 33 évesen (és örökre) soha nem fogsz többet érni mint egy 8 általánost végzett ukrán vagy egy pucér seggű bangladesi. Orbán mindig is gondoskodni fog róla, hogy soha ne növekedjenek a reálbérek, mert ha nem tetszik menj a francba, hoz helyetted ázsiai melóst.

2023. ápr. 9. 11:35
 38/44 anonim ***** válasza:
60%
Oké. Mostmár jobban érzed magad?
2023. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Mindig jó érzés kioktatni egy tudatlant, még ha ilyen negatív kontextusban is, de legalább felnyitottam a szemed.
2023. ápr. 9. 11:54
 40/44 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem örökség egy garast nem adtak bele. A segítség az volt, hogy nem kellett albira költenem. Haza is adtam mielőtt élősködőnek bélyegeznél és kivettem a házimunkából is a részem. Mint írtam, célirányosan gondolkodom. Nemtudni hány éves vagy úgy saccolom közel 30hoz és csak annyit értél el a 700as megtakarításoddal, hogy 30hoz közel is albiban rohadsz. 33-34 évesen sem lesz jobb a helyzeted. Vagy legalábbis Magyarországon nem lakóparki lakást vehetsz önerőre, hanem max egy panelt. Aztán élhetsz a megmaradt megtakarításoddal, mint egy panelPATKÁNY. Viszont úgy veszem ki, te itt nem vennél semmit, akkor kint főleg zsengébbek az esélyeid. Önmagadat cáfolod majd meg, ha itthon veszel ingatlant. Bár, mint írtam max egy 60 éves panelt tudsz majd. Azt is hitelre, mert az időfaktor ellened dolgozik.
2023. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!