Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők miért hajlamosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért hajlamosak ennyire külföldi pasikhoz vonzódni és azokat részesíteni előnyben?

Figyelt kérdés

Magyarország gazdasági és társadalmi elmaradottsága miatt kiköltöztem 2 éve Ausztriába. És többek között, eltekintve sok mástól, arra is figyelmes lettem, hogy az itteni nők tökéletesen elégedettek az itteni férfi felhozatallal. Megvan a harmónia. Egyáltalán nem álmodoznak az itteni nők másról, pl. amerikai férfiakról a filmekből meg stb, egyszerűen azok a pasik a tökéletesek nekik akik ott vannak.

A magyar nők meg gyakorlatilag mindenkit a világon előnyben részesítenek már csak sztereotípiák alapján mint a magyar férfiakat. A pénzes Nyugati férfiaktól kezdve egészen az egzotikus bantu négerekig. De még olyat is ismerek hogy magyar nő kurd férfi miatt tárt át a muszlim vallásra és kendőt visel... sőt még olyanok is vannak nem is kevesen akik nyamvadt kínai pasival járnak, holott azok hírhedtek arról hogy kicsi a péniszük, meg egyébként sem valami vonzók effektíve, kicsik is meg minden, de a magyar pasinál még az is magasabb státuszú a magyar nők szemében.

Ezen kívül magyar nő, roma férfi párost is sokkal gyakrabban látni mint fordítva.. szóval kimondhatjuk kereken, hogy a magyar nők szemében a magyar férfiak a legkevésbé vonzóak, ők az utolsók a sorban.

Miért? Más országokban nem ez van. Főleg nem Nyugaton.


2023. ápr. 8. 17:02
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

A 40 nem 70,de úgy látom nagyon betaláltam, hogy mással sem foglalkozol csak velem. Ha irigy vagy csináld utánam. Hidd el nem volt könnyű.

De ha már próbálsz fogást találni rajtam, akkor beszállok én is. Ennyi idősen mid lesz neked? Max egy 30 éves hitelre vett használt ingatlanod. A kocsid is egy roncs, max elmondhatod "legalább gurul.". Hogy tovább fokozzam minden bútordarabom új. Csak a zoknikat vittem magammal beköltözésnél amit használtnak mondhatok. Várom a további választ hátha rosszul érzem majd magam miatta.

2023. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Én eleve mérnökként jöttem ki Ausztriába, mert itt egy pályakezdő is milliós fizetést kap, aminek a felét félre is lehet tenni. Már most megvan egy magyar ingatlan árának fele kp.-ban, persze nem vagyok olyan ostoba, hogy magyar ingatlanba fektessem majd.

Csak kíváncsiságból kérdezem, ha te minden áron egy saját garzont akartál Mo.-n, akkor mi a fenének nem mentél ki Németországba, Hollandiába vagy Dániába stb. melózni? Ott 3 év alatt meglett volna mindez, nem ment volna rá a teljes fiatalkorod. Most meg ott van 33 évesen egy ukrán, indonéz, filippínói vendégmunkás szintjén és annak megfelelő piaci értékkel, úgy hogy nem értesz semmihez, nem tanultál semmit.

Ennyi eszed miért nem volt, hogy EU-s állampolgárként legalább nem Magyarországon kulimunkáztál? Mamahotelben sem volt életed zéró, meg gondolom nekem még egy sör is "pénzszórásnak" számított :)

2023. ápr. 9. 09:05
 23/44 anonim ***** válasza:
71%

2-3év alatt kétlem, hogy 30millás lakásra összejött volna. Nem egy borsodi település. Sopronhoz közeli.

A célomat elértem.

2023. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Mind1, bocs hogy fennakadtam rajtad, egyszerűen csak - amúgy tudom hogy a magyarok ostobák - de a te elcseszett életed még engem is megbotránkoztatott.
2023. ápr. 9. 09:14
 25/44 anonim ***** válasza:
60%

Nemhiszem, hogy kpra tudál 30 millás lakást venni, de lelked rajta.

Ez a lakás azután lett 30 miután megvettem, mert 50%al ugrott az értéke az eladatlan lakásoknak. Tehát mielőtt kételkednél 20ba fájt nekem mindenestől +konyhabútor. Egyéb bútorok, berendezés nélkül. Neked nagyon rossz lehet, hogy még mindig szapulod azt aki elérte a célját. Nekem ettől sem lett rosszabb. Vannak egyáltalán barátaid? Őket is lehúzod?

2023. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Engem az, hogy albérletben fogsz nyomorogni, mert vagy azt fizeted majd, vagy a hiteled 30 évig. 🙂
2023. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

A fizetésem 20%-a az ami albérletre elmegy, fölötte mind profit. Milliós fizetésem van és a piaci értékem csak egyre nő minden hónappal. Mire annyi idős leszek mint te, 3 magyarországi lyukat is vehetnék úgy, hogy már nettó 2 milliót fogok keresni forintba átszámolva.

Nyugi, részemről az irigységnek nem lehet szerepe ebben. Egyszerűen tényleg kitűntél a tömegből (negatívan) az ostoba értékrendeddel. És még te mondod másoknak mi a "zsákutca" az életben és mi nem, azaz te osztod az észt.. hát lehet ezért tart még mindig ott azaz ország ahol. Az ilyenek miatt mint te.

2023. ápr. 9. 09:27
 28/44 anonim ***** válasza:
60%
Aha... 😆 Írj könyvet. Remek fantáziád van. Gyerekként is űrhajós szerettél volna lenni gondolom.
2023. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
De legyen úgy ahogy írod. Remélem lesz annyi pénzed a realitás viszont ellened dolgozik. Tudod hol vehetsz majd te ingatlant? Próbáld majd meg a szerbeknél, vagy jóval délebben egy afrikai országban. Te vagy a szamár az orrod elé kötött répa pedig az álomingatlanod. Sosem fogod elérni, csak lejjebb adsz egy dohos penészes használt családi házra.
2023. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Vergődj csak, aztán majd vár az éjszakai műszak az ukránokkal meg Orbán harmadik világbeli bevándorlóival, szaré hugyé :)
2023. ápr. 9. 10:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!