Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha összejöttök egy pasival az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejöttök egy pasival az instáról mennyi idő után várjátok el lányok hogy elvigyen külföldi nyaralásra?

Figyelt kérdés
Teljes egészében jó a pasi állja az utat, egyfajta jelzésként hogy mennyit számítasz neki?
2023. febr. 5. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Egy hónapon belül vagy kuka. Van ezer másik aki szívesen elvinne.
2023. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Meg azon a nyaron. Tehat ha augusztusban jovunk ossze, akkor igyekezzen. Illetve utana telen is elvarom, nem vagyok hajlando itthon fagyoskodni. Ha telen jovunk ossze, akkor azonnal.
2023. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Biztos velem van a baj, de nekem eszembe nem jutna ilyesmit elvárni😂
2023. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ha szeretem és megbízom benne, amúgy nem mennék vele.
2023. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Még sosem vittek külföldre nyaralni. Egyik kapcsolatomban sem. De azért klassz lenne. Valaki? :D

Viccet félretéve, mindkettőnknek első a kötelező kiadások, lakhatás, számlák, evés, közlekedés, aztán egyéni preferenciák, tanulási költségek, edzés bérlet, hobbik, szépészet -kinek mi, utána, ami marad, az mehet félretenni, abból lehet nyaralgatni. Nálunk ez a fontossági sorrend. Ilyet, hogy valaki vigyen el, nem tudnék elképzelni.

2023. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
A következő hétvégén.
2023. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Sok a munkam,5 eve nem nyaraltam. Ha nyaralok,olyan hekyre megyunk,ahova tellik ra,h fizessem a reszem es tudom vinni a nagydarab kutyam. Tengerpart alap.


Ha egy no dolgozik,akkor tellik neki ellatnia magat es fizetni a sajat nyaralasat.

2023. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miii? Kintre szervezze a randit, de úgy hogy fìzeti az utat...
2023. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Azonnal. Különben nem pucsítok .
2023. febr. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Imádom, hogy itt incelek kérdeznek és incelek is válaszolnak rá magukat nőnek kiadva. 😂
2023. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!