Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a külföldi srác felkeresett Tinderról?

Figyelt kérdés

Tinderen elkezdtem beszélgetni júniusban egy külföldi (brit) pasival. Eléggé flörtösen indított, de én erre nem voltam vevő, mert nem egyéjszakás kalandot akarok, ezért átment az egész beszélgetés ilyen csipkelődésbe, de jó értelemben. Majd mondta, hogy ő csak július végéig van itt, aztán megszakadt a beszélgetés és végül visszament Angliába.


Azonban 1 napja rám írt, és azóta egyfolytában udvarol nekem. Eltelt azóta 2 hónap. Kérdeztem, hogy hogy jutottam eszébe, de elterelte a témát.

Nem ír megfektetős szöveget, semmi olyat, ami szexre utalna.

Inkább szivatjuk a másikat. Viszont amint írok rögtön ír, ennyire még nyáron sem keresett. De mondom, nincs itt Magyarországon, és még nyáron sem ajánlotta fel a találkát. Szimplán érzékelte anno az írásomból, hogy nem szexre vagyok nyitott.


Mit akarhat? Vagy ezzel ne foglalkozzak mert csak unatkozik? Nekem ez olyan fura.


2022. szept. 29. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg unatkozik. Ha szerinted ez komoly, hatalmas gondok vannak a fejedben.
2022. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már volt egyszer, még emlékszem a megfogalmazott részre, szó szerint ugyanez volt benne írva.

Akkor azt vagy törölték, mert akkor is írták hogy KAMU,vagy még egyszer kiírtad ugyanazt a kitalált kérdésed.

2022. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kéne venned némi brit akcentust, és megkérdezned tőle, hány cukorral issza a kávét.
2022. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy idegennel gyakorolhasson a kommunikaciot
2022. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megdugna, mégis mi lenne?
2022. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húzza az agyadat: egyszer ír, máskor hagy egy kis egérutat, röhögve magában, hogy úgysem tudod kiverni a fejedből.
2022. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Összegyűrné veled a lepedőt a magas beteges módján, ellenben te vagy annyira

visszafogottan konzervatív, hogy jó indulatból nem veszed a lapot, pedig neked menne mint jó apám a traktorának.

2022. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!